Sazkamobil dává neomezené volání a SMS zdarma. V roamingu EU přidá i data

Sazkamobil dává neomezené volání a SMS zdarma. V roamingu EU přidá i data

Virtuální operátor Sazkamobil chce v době koronavirové krize ulehčit svým zákazníkům a od pátečního odpoledne proto zavedl bezplatné neomezené volání a SMS pro svoje předplacené karty. Solidární nabídka ale platí pouze pro hovory a zprávy na čísla vlastní sítě Sazkamobilu, jednotky do dalších operátorských sítí jsou zpoplatněny podle běžného ceníku, tzn. 2,50 Kč za minutu hovoru a 1,50 Kč za odeslanou SMS.

Nabídka se aktivuje ve formě jinak klasicky nabízeného balíčku Neomezené volání a SMS v síti, za který až do konce března nebudou zákazníci nic platit. Pro aktivaci stačí odeslat SMS ve tvaru N na číslo 8866 nebo provést aktivaci v internetové samoobsluze nebo v mobilní aplikaci pro Android nebo iOS. Balíček lze získat také v rámci odměn při dobití částky alespoň 300 Kč, operátor chce ale v těchto dnech minimalizovat nutnost dobíjení kreditu.

„Kredit u nás využívá mnoho zákazníků v důchodovém věku, pro které je aktuální situace nejvíce riziková. Věříme, že tímto krokem pomůžeme lidem jednoduše kontaktovat své blízké a rodinu bez nutnosti osobního dobíjení předplacené karty na terminálech,“ říká Jan Schmiedhammer, ředitel virtuálního operátora Sazkamobil. Zvýhodnění platí pro stávající i nově aktivované předplacené karty.


Aktualizováno 27. března:

Od 20. března do 30. dubna 2020 rozšířil Sazkamobil svoji solidární nabídku také na zákazníky pobývající toho času v zahraničí v některé zemi EU. V roamingu platí akce pro zákazníky s předplacenou kartou i s paušálním tarifem a kromě neomezených hovorů a SMS zahrnuje také neomezená data. V zahraničí totiž může být možnost připojení k internetu omezená a zákazníci jsou mnohdy odkázáni pouze na svůj mobilní telefon.

Zdarma jsou hovory a SMS směřované pouze do České a Slovenské republiky, za jiné země se platí podle běžného ceníku. Do datového objemu ani pro zákazníky v tuzemsku se pak nepočítá prohlížení webových stránek www.vlada.cz, www.mzcr.cz a koronavirus.mzcr.cz. Další podstránky, odkazovaný obsah nebo videa umístěná mimo vypsané weby (domény) ale už do FUP limitu počítány budou.

Diskuze (4) Další článek: Samsung Galaxy Tab S6 Lite bude levnější kovový tablet s dotykovým perem S Pen

Témata článku: Android, Koronavirus, SMS, Neomezené volání, Roaming, Sazkamobil, Akční nabídka, Evropská unie, Virtuální operátoři, Žďár, Virtuální operátor, Internet, Běžný ceník, Český, Síť, Hovor, Jan Schmiedhammer, Předplacená karta, Slovensko, Předplacenka, Zákazníci, Volání, Operátor


Určitě si přečtěte

Natočte si EKG u chytrých hodinek od Samsungu. Ukážeme vám, jak na to

Natočte si EKG u chytrých hodinek od Samsungu. Ukážeme vám, jak na to

** Už dva modely chytrých hodinek od Samsungu podporují natočení EKG ** Samsung však v Evropě stále čeká na potřebné schvalovací procesy ** Pokud máte zájem, lze točení EKG na hodinkách aktivovat neoficiálně, ale na své vlastní riziko

Martin Chroust | 46

RECENZE: Xiaomi Mi 10T Lite – 5G je ještě dostupnější a má sexy design

RECENZE: Xiaomi Mi 10T Lite – 5G je ještě dostupnější a má sexy design

** Xiaomi dostává 5G konektivitu do telefonu pod 8 000 Kč ** Líbit se bude i skvělý poměr cena/výbava a dlouhá výdrž ** Benefitem je 120Hz displej s funkcí Adaptive Sync

Martin Miksa | 15