Sedm gest, která by se hodila iPhonům. Inspiraci by mohl Apple čerpat u Samsungu

Můj názor  |  zobrazit i odpovědi (trvale)  |  řadit od nejstarších Komentáře nyní řadíme od nejnovějších.
Tímto odkazem můžete řazení změnit.
 |  nových názorů: 8

Názory k článku

avatar
02. 06. 2024 08:58

Ani jedno ze zmíněných gest mi na S23 nefunguje. A to jsem nikde nic v nastavení od pořízení neměnil –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ mám už druhý S23, tenhle teprve asi 2 měsíce –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ jen jsem vypnul tu lištu vpravo. Je mi jasné, že to někde v nastavení můžu najít a aktivovat, ale nechce se mi, jsem línej.A jinak, co mi chybí za gesta... Chybí mi především kvalitní fyzická QWERTY. A pak možná to šoupací tlačítko, co ještě donedávna měly iPhony. Teď tam dali to multitlačítko a jako... I to by se u Galaxy hodilo, kdyby to tlačítko nebylo jen obyč tlačítko.Btw, taky nesnáším Apple obecně, tím spíš iPhony. Pamatuji, že první šel ven zhruba v době mojí Nokie N900, která byla oproti němu nebe a dudy. Přesto ten dotykovej shit vyhrál... Nechápu. Prostě common useři. Těm nánám, co se fotí s iPhonem a botoxovými rty v Dubaji, těm se přizpůsobuje trh a i my všichni ostatní. Naštěstí to tak v osobním životě určitě nemám, o tenhle šrot, kterého je plnej Tinder, bych si ani kolo neopřel.Ale i tak... Čtu Živě rád, nicméně dlouhodobě patrná "šikana" iPhonů, byť víceméně oprávněná, nepůsobí zrovna jako výkladní skříň objektivní novinařiny. Dal bych si na to víc pozor, trochu to snižuje (dost vysoko nastavenou) laťku zdejší kvality. Jinak dobrá práce kluci, děláte to skvěle –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ bohužel o dost lépe, než tam, kde (zatím ještě) pracuju/píšu já ;) Ale to je taky změnami vlastníka u nás, hodně to tomu nejmenovanému portálu ublížilo. Živě je na tom s CNC zatím dobře. A držím palce, aby to tak zůstalo do nejdéle.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
avatar
01. 06. 2024 22:10

No jéje, další takovéhle moderní vymoženosti. Proč by se měl snímek obrazovky dělat takovou hroznou metodou jakou je přejetí dlaní po displeji? Proč by prostě někdo nemohl udělat staré dobré hlasitost nahoru + tlačítko zapnutí (resp. hlasitost dolů, dle telefonu).To vážně někdo vypíná budík položením ruky na displej? Vždyť si představte už jenom tu chybovost, jestli ho má někdo přímo v posteli, tak tam prostě položí ruku třeba omylem. No a pak mu to nezazvoní. Ale dokud to řve než to vědomě vypne, tak to přece jenom většinu vzbudí.Vypnout displej dvojitým poklepáním (na navigační lištu) umí i telefon s Windows 10kama z roku 2015, tohle fakt není žádná novinka.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (1)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
avatar
01. 06. 2024 19:42

iPhony „probudíte“ dvojitým poklepáním na displej, Samsungy navíc stejným gestem i zamknete. A je úplně jedno, co na telefonu zrovna děláte. Jak? V nastaveni s23 je jen na domovske obrazovce nebo zamykaci. Coz funguje obecne na androidech léta.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
? Josef Volejník (Jeliman Xx)  |  30. 05. 2024 16:02
Zasílat názory e-mailem: Zasílat názory Můj názor