SEMania: spolupracujeme s fandovským webem o Sony Ericssonech

Server SEMania určitě není čtenářům MobilManie neznámý. Dnes ale oficiálně začíná nová fáze spolupráce. SE Mania se k nám dostává blíž a na našich stránkách se častěji setkáte s aktualitami a novinkami věnovanými Sony Ericssonům.
SEMania: spolupracujeme s fandovským webem o Sony Ericssonech

SEMania je fandovský web věnovaný mobilním telefonům a dalším produktům značky Sony Ericsson. Doposud jste stránky nacházeli na adrese www.semania.com. Adresa samozřejmě zůstává stejná, nově se ale na web dostanete i z naší domény semania.mobilmania.cz. Na zajímavé články SEManie jsme se odkazovali už dřív, nyní ale tato spolupráce bude intenzivnější.

Důležité je, že SEMania i nadále zůstává naprosto samostatný server s vlastní redakcí. My do jeho věcí v žádném případě nebudeme zasahovat. Mezi oběma Mániemi není žádné vlastnické nebo finanční pouto, jediným společným prvkem je nyní stejná internetová doména.

Trocha historie

Rozhodnutí přijmout SEManii pod křídla našeho serveru nebylo nijak náhlé. Je to už asi půl roku, co Marek Hajn, kterého možná znáte jako našeho externího autora, přišel s nápadem, že by se pod MobilManií mohl vytvořit web věnovaný Sony Ericssonům. Tehdy jsme silně spolupracovali se SiemensManií a nijak jsme se nebránili dalšímu rozšíření spolupráce.

Nakonec se ale nenašel fandovský web, se kterým by bylo vhodné spolupracovat, proto Marek Hajn s řadou spolupracovníků založili nový: SEManii. Protože ale víme, že většina nových serverů skončí dřív, než si vůbec stihne vytvořit zaznamenáníhodnou skupinu čtenářů, nesvolili jsme hned k plnohodnotné spolupráci. S Markem Hajnem jsme se domluvili, že web musí rozjet, prosadit se – a že se uvidí za pár měsíců.

SEMania ale vydržela a i když se mezi tím změnil šéfredaktor, kterým je nyní Martin Vagner, web pokračuje dál. Už nic nebránilo spolupráci. Snad jen malé technické problémy, museli jsme vyřešit, jak na naši doménu dostat web běžící na jiném serveru a na jiné technologii (PHP).

To nejzajímavější z SEManie

Na SEManii najdete v podstatě každý den s výjimkou neděle nejméně jeden článek na téma produktů Sony Ericsson. Kromě toho zde nepravidelně vycházejí bleskovky se zajímavými aktualitami. Se spřízněnými dušemi si můžete popovídat ve Fóru, zrovna včera byl spuštěn internetový chat. Svůj Sony Ericsson můžete prodat nebo koupit v Bazaru, v Galerii si prohlédnete obrázky telefonů. Sekce Download obsahuje zajímavé programy a hry.

SEManii se za dobu její existence podařilo vydat řadu exkluzivních článků. Vybíráme z nejzajímavějších:

Bude Nokia Mania?

Nyní, když jsme vyřešili technické problémy se spojením domén na různých serverech, se nebráníme spolupráci s dalšími fandovskými weby. Pokud jsou kvalitní, přinášejí nový vlastní obsah, jsou pravidelně aktualizované a nevznikly zrovna minulý týden (abychom měli jistotu, že hned následující neskončí), mohou se mi ozvat a třeba se domluvíme.

Diskuze (12) Další článek: Návod: synchronizujeme mobily Nokia s počítačem

Témata článku: Sony, Ericsson, Ostatní, Sony Ericsson K500i, Nový server, Son, Eri, Web, Fan


Určitě si přečtěte