Siemens bude mít v červenci tři nové mobily

Přinášíme vám přehled bleskovek za uplynulý týden. Siemens představí v Moskvě tři nové mobily - Slovenští operátoři rozesílali SMS pozvánky k referendu - Praktické zkušenosti se Samsungem SGH-V200 - a další zprávy.

Nokia uvede zítra novinku 6600 - nástupce 7650?
Podle polského webu www.gsmonline.pl představí Nokia v pondělí nový model 6600, který se má stát nástupcem 7650 - recenze zde. Mezi nejvýraznější změny bude patřit absence vysouvací klávesnice, použití displeje s 65 000 barvami a podpora paměťových karet.
15.6.2003, Votruba Tomáš

Eurotel zlevňuje: Sony Ericsson T68i a Siemens S55 pod pět tisíc
Eurotel změnil od 13. června ceny u čtyřech mobilních telefonů. Jedná se tedy o příjemné překvapení, ačkoli se na přelomu měsíce, kdy operátoři obvykle mění ceny, žádné výrazně zlevnění nekonalo.
15.6.2003, Votruba Tomáš

Zpravodajství o referendu na Oskarově WAPu
Oskar připravil wapové stránky s aktuálními informacemi o průběhu hlasování v referendu o vstupu ČR do EU. Zpravodajství najdete na Oskarově WAPu v sekci Zpravodajstvi a Info > Zpravy > EU Referendum.
13.6.2003, tisková zpráva

Praktické zkušenosti se Samsungem SGH-V200
Patrick Zandl na svůj Marigold.cz připravil článek se zkušenostmi se Samsungem SGH-V200. Zaměřil se sice hlavně na věci, které mu u telefonu vadí, pro uživatele jsou ale takové informace často cennější než cokoli jiného.
12.6.2003, Lutonský Marek

Napište článek o svém mobilu a vydělejte si pár stovek!
Na stránkách MobilManie jste v posledních týdnech mohli zaregistrovat nový typ článků. Jedná se o čtenářské recenze mobilů pod názvem Zkušenosti. Naši čtenáři se v nich podílejí o praktické zkušenosti s novými a zajímavými mobily, kterým jsme v recenzích nemohli věnovat tolik času.
12.6.2003, Votruba Tomáš

Slovenští operátoři rozesílali SMS pozvánky k referendu
V posledních několika dnech před referendem o vstupu Slovenska do Evropské unie rozesílal Úřad vlády SR SMS zprávu, která vyzývala slovenské občany k účasti v referendu. Pro zajímavost, zpráva byla tohoto znění: "Vážený občan SR, o osude SR môžete rozhodnúť aj Vy v referende o vstupe SR do EU 16.-17.5. Aj Váš hlas rozhodne! Bezplatná infolinka 0800111666. Úrad vlády SR."
11.6.2003, Votruba Tomáš

Mobile představuje datové služby v ostravském data showroomu
Jedinečnou možnost vyzkoušet si v praxi datové služby T-Mobile mají již také zákazníci z Ostravy a okolí. Ostravské datové centrum (data showroom) dnes oficiálně představili zástupci T-Mobile, a to krátce po otevření prvního zařízení tohoto druhu v Praze.
11.6.2003, tisková zpráva

Sony Ericsson T610 a T310 budou i u Eurotelu
V průběhu června se v nabídce mobilních telefonů Eurotelu objeví také nové modely Sony Ericsson T310 a T610; tuto informaci potvrdilo našemu čtenáři Oddělení péče o zákazníky. Ceny by se mohly blížit těm, za které se prodávají běžně, tedy T610 za cca 12 tisíc, T310 cca 6 tisíc korun.
11.6.2003, Broža Petr

Siemens představí v Moskvě tři nové mobily
Začátkem července představí Siemens v Moskvě tři nové mobilní telefony. Dva z nich by se dle webu www.mobile-review.com mohly jmenovat M60 a C60. Na představení mobilů bychom neměli chybět, takže pokud se nestane nic vážného, najdete na MobilManii aktuální zpravodajství z celé akce.
8.6.2003, Broža Petr

Smartphone: Sendo žaluje Orange kvůli porušení patentů
Britský výrobca mobilov Sendo podal žalobu na britský Orange vo veci „porušovania patentov“ v súvislosti so smaprtphonom Orange SPV (obodoba Eurotel Smartphone), ktorý bol na objednávku zhotovený taiwanskou firmou High Tech Computers (HTC).
8.6.2003, Hudec Juraj

Váš názor Další článek: Český Telecom koupil Eurotel: co bude dál?

Témata článku: Siemens, Ostatní, Eurotel Smartphone, Eurotel Smartphone II, Siemens S55, Sony Ericsson T310, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson T68i, Mobil, Úřad vlády, Mít, Červen, MOBI, Nov, Červ