Siemens chystá konkurenci Sony Ericssonu T610

Nokia 3510i nezvoní tak, jak má - Sony Ericsson T610 vs. Nokia 7250 - Oskar má dvě čísla na jedné SIM - Upravili jsme a doplnili katalog mobilů - Oskarův WAP přináší sedm nových služeb - a další zprávy.
Siemens chystá konkurenci Sony Ericssonu T610

Nejasnost s vyúčtováním? T-Mobile vám vrátí peníze!
T-Mobile připravil zajímavou službu. Pokud měsíční vyúčtování platíte prostřednictvím inkasa a nesouhlasíte s jeho výší, stačí zavolat na infolinku T-Mobilu. Pokud se věc nevysvětlí nebo vás nekontaktuje pracovník T-Mobilu do 24 hodin, zpochybněnou částku byste měli získat zpět na váš bankovní účet.
13.7.2003,
Votruba Tomáš

Eurotel připravil SMS hru Legendy dračího doupěte
Pokud o prázdninách nemáte co dělat, společnost Altar Interactive připravila společně s Eurotelem fantasy hru Legendy dračího doupěte. Jedná se o SMS hru pro všechny zákazníky Eurotelu, která byla vytvořena na motivy klasické hry Dračí doupě.
13.7.2003,
Votruba Tomáš

Novinka: oddělte si u Oskara své soukromé a firemní hovory
Jak nás upozornil jeden z našich čtenářů, Oskar dnes do Oskarovy Samoobsluhy pro firemní zákazníky přidal novou funkci. Ta vám umožní rozdělit telefonní čísla zobrazená v elektronickém vyúčtování na firemní a soukromá (ostatní se zobrazí jako neznámá).
11.7.2003,
Zikmund Martin

--PR-- Pomóóóc, můj mobil si říhnul a ani se neomluvil!
--placená reklama-- Server Mojelogo rozšířil nabídku vyzváněcích tónů o kategorii „Hrozné zvuky“. Z WAP serveru wap.mojelogo.cz můžete zdarma stahovat stovky nejrůznějších zvuků zvířat, věcí a nevychovaných lidí.
11.7.2003,
Sasín Karel

Upravili jsme a doplnili katalog mobilů
Na základě vašich včerejších připomínek k našemu katalogu mobilů jsme udělali několik vylepšení.
10.7.2003,
Broža Petr

Nokia 3510i obsahuje chybu - nezvoní tak, jak má!
Náš čtenář, Marek Lazor z Ostravy, nás upozornil na softwarovou chybu Nokie 3510i. Problém se údajně týká všech telefonů tohoto typu a na našem trhu prý neexistuje software, kterým to lze vyřešit. O co jde? Nokia 3510i neumí přiřadit ani jedno stažené vyzvánění ke konkrétnímu jménu v telefonním seznamu.
10.7.2003,
Votruba Tomáš

Sony Ericsson T610 vs. Nokia 7250 - kdo s koho?
Na německém webu Xonio.com provedli srovnávací test Sony Ericssonu T610 a Nokie 7250. Jedná se o modely, jejichž vzájemné srovnání vyvolalo bouřlivou diskusi i na stránkách MobilManie. V několika bodech byly shrnuty základní vlastnosti obou modelů včetně jejich předností a nedostatků.
9.7.2003,
Votruba Tomáš

Eurotel přichází s novou a chytřejší SIM kartou
V nejbližších dnech nabídne Eurotel svým zákazníkům novou generaci SIM karet pod názvem SMART. Tyto vylepšené karty budou k dispozici jak pro tarifní zákazníky, tak pro uživatele předplacené služby Go.
9.7.2003, Votruba Tomáš

Oficiálně: Oskar má dvě čísla na jedné SIM
Oskar dnes spustil novou službu pro firemní zákazníky; ostatně o této službě jsme psali už před čtrnácti dny. Karta SIM 2v1 umožňuje mít na jedné kartě firemní a soukromé číslo.
9.7.2003,
Broža Petr

Co nikde jinde než v katalogu mobilů na MobilManii nenajdete
Mobil.cz dnes zaktualizoval svoji databázi mobilních telefonů. Tento projekt si zaslouží uznání, dokážeme si představit, kolik to dalo práce, a pokud hledáte informace o starších telefonech, neexistuje asi lepší alternativa.
9.7.2003,
Lutonský Marek

Oskarův WAP přináší sedm nových služeb
V rámci partnerského programu OskarZóna vzniklo sedm dalších aplikací, které Oskar začlenil do svého wapového portálu. Proto není na škodu věnovat jim pár slov.
8.7.2003,
Tomáš Votruba

Siemens ST55: konkurence pro Sony Ericsson T610
Podle jedné diskuse na serveru www.esato.com by měl Siemens letos na podzim uvést mobilní telefon ST55, který bude mít podobné parametry jako Sony Ericsson T610 - to znamená i integrovaný foťáček, zde ale s rozlišením 640 x 480 bodů.
7.7.2003, Petr Broža

Tři výherci mobilních telefonů Motorola C350
Právě jsme vylosovali tři výherce mobilních telefonů Motorola C350, kteří se zúčastnili naší nedávné soutěže, kterou pořádala MobilMania.cz společně s GSMobil Group.
7.7.2003,
Petr Broža

Synchronizace Nokií s Outlookem: příjmení a až potom jméno
Synchronizační program balíčku PC Suite, který dokáže vyměňovat data mezi podporovanými mobilními telefony Nokia a organizačním programem Microsoft Outlook na stolním počítači, má už léta jednu velmi nepříjemnou vlastnost.
6.7.2003,
Marek Lutonský

Váš názor Další článek: Týden plný recenzí + zkušenosti s Nokií 6310i

Témata článku: Siemens, Sony, Ostatní, Ericsson, Motorola C350, Nokia 3510i, Nokia 7250, Siemens ST55, Sony Ericsson T610, Dračí doupě, Eri, Soukromé číslo, SonRecenze systému Android 12. Největší skok správným směrem za poslední roky. Zatím ale jen pro někoho

Recenze systému Android 12. Největší skok správným směrem za poslední roky. Zatím ale jen pro někoho

** Android 12 je zatím graficky i funkčně nejjednotnější verze ** Vylepšuje zejména soukromí a práci s oprávněním aplikací ** Na jiných telefonech než Pixelech bude zážitek odlišný

Vladislav Kluska
Material YouAndroid 12Google
Evropská komise to vidí jasně. Česko má jednoznačně nejdražší mobilní tarify v celé EU

Evropská komise to vidí jasně. Česko má jednoznačně nejdražší mobilní tarify v celé EU

** Česko „kraluje“ žebříčku zemí s nejdražšími mobilními službami ** Evropská komise srovnala ceny ve všech 27 zemích EU ** Když se nepočítají neomezené tarify, vychází nabídky našich operátorů katastrofálně

Jan Láska
Předražené službyEvropská komiseTarify a mobilní služby
Rychlá pomoc pro návrat do normálu. K čemu je Android Safe Mode, a jak jej aktivovat?

Rychlá pomoc pro návrat do normálu. K čemu je Android Safe Mode, a jak jej aktivovat?

** V případě problémů s Android telefonem si hned vzpomeňte na režim Safe Mode ** V tomto módu se vypnou všechny vámi stažené aplikace ** Systém se zrychlí a zbaví chyb, jeho využití ale bude omezené

Martin Chroust
Nouzový režimAndroid
Vybrali jsme 15 výborných levných smartphonů pod stromeček. Jsou čím dál lepší

Vybrali jsme 15 výborných levných smartphonů pod stromeček. Jsou čím dál lepší

** Levné smartphony se už dávno staly spotřebním zbožím ** Použitelný telefon se dá koupit už za dva tisíce korun ** Vůbec poprvé se do výběru dostaly telefony s 5G

Martin Miksa
Nižší třída
8 důvodů, proč uživatelé iPhonu nikdy nepřejdou na Android

8 důvodů, proč uživatelé iPhonu nikdy nepřejdou na Android

** Obě největší mobilní platformy mají svůj tábor skalních příznivců ** Ti mají jasno, proč je právě iOS nebo Android jediný správný systém ** Tady je několik důvodů, proč jablíčkáři nechtějí o robotech ani slyšet

Martin Miksa
SmartphonyiPhoneAndroid
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny