Siemens chystá tři novinky: C65, M65 a S65 (přehled bleskovek)

Tři nové mobily od Motoroly - Orange nabízí bicykl za dvouletý závazek - Jak to bude s CDMA450 u T-Mobilu - Rakouský mobil s Windows a 2 mpx fotoaparátem - Siemens má nový web o mobilech - S Bluetooth proti Georgi Bushovi.

Neuteklo vám něco? Nabízíme přehled bleskovek uplynulého týdne. Seřazeno od nejčtenějších.

Sony Ericsson má tři nové mobily!
Sony Ericsson představil tři nové mobilní telefony a řadu příslušenství. Do modelových řad známých z minulosti přibyly modely s úplně novým označením.

Siemens chystá tři novinky: C65, M65 a S65
Podle informací serveru Mobile-Review.com představí Siemens na veletrhu CeBIT tři modely, které ponesou shodné číselné označení x65: bude to manažerský S65, odolný M65 a levný C65.

Zrůdička: mobil na zápěstí
Korejská společnost Telson nabízí mobilní telefon, který se podobně jako náramkové hodinky nosí na ruce. Z obrázků to možná tak nevypadá, ale je to docela drobek, měří jen 59 × 36 × 6 mm a má hmotnost 98 gramů.

Siemens SX1 McLaren Edition - černá dnes letí
Na stránkách mezinárodního Siemensu se objevily obrázky Siemensu SX1 McLaren Edition. Telefon je celý černý, což je barva, která dnes letí - vzpomeňte si na Sony Ericsson T630.

Tapety s novými Sony Ericssony na plochu monitoru
Připravili jsme tapety na plochu monitoru s obrázky dnes představených mobilních telefonů Sony Ericsson.

Aktuálně: Tři nové mobily od Motoroly
Motorola dnes představila tři multimediální novinky, které vynikají zejména hudebními schopnostmi. Snad proto byly uvedeny na hudebním festivalu v Miami. Pojďme si je v krátkosti přestavit.

Orange nabízí bicykl za dvouletý úvazek
Nizozemský Orange nabízí v aktuální akci výměnou za dvouletý úpis k využívání služeb jízdní kolo. Není to přitom bicykl ledajaký: je označkován symboly Orange a má vestavěný držák na mobilní telefon, který se při šlapání rovnou dobíjí.

Eurotel Live! - veškerá zábava za korunu
Eurotel právě pořádá tiskovou konferenci, kde představí novou službu pod názvem Live!. Tuto službu provozuje i Vodafone a jedná se o něco podobného jako t-zones.

T-Mobile: jak to bude s CDMA450 a GPRS za paušál
Na dnešní tiskové konferenci vedle finančních výsledků zazněla i řada zajímavých informací, o které vás samozřejmě nemůžeme na MobilManii ochudit.

Nové oficiální obrázky nových Sony Ericssonů
Na cédéčku s fotografiemi nových Sony Ericssonů, které jsme dostali na včerejší tiskové konferenci, byly některé obrázky, které jsme zatím nepublikovali.

Rakouský mobil s Windows a 2 mpx fotoaparátem
Rakouský výrobce Tel.Me oznámil, že v tomto roce představí chytrý telefon na platformě Windows Mobile, který bude lákat hlavně digitálním fotoaparátem s rozlišením 2 megapixely.

CellID pro Series 60: k jaké BTS jste zrovna připojeni?
Česká firma SDW nabízí malý program pro mobilní telefony řady Series 60. Dokáže zobrazit parametry vysílače BTS, k němuž je telefon právě připojen.

Siemens má nový web o mobilech
Mobilní divize německého Siemensu představila nový web: www.siemens-mobile.com. Web má inovovanou grafiku a vylepšenou strukturu, dělí se do několika sekcí.

SMS pozvánky od Nokie zablokovaly mobily
Německá Nokia letos - stejně jako v minulých letech - rozeslala uživatelům, kteří jsou zaregistrováni v klubu Club Nokia, pozvánku na veletrh CeBIT.

Akcionáři Psionu protestují proti prodeji Symbianu Nokii
Skupina akcionářů společnosti Psion protestuje proti prodeji podílu Psionu ve sdružení Symbian finské Nokii. Symbian podle protestujících ztratí při většinovém podílu Nokie svoji nezávislost.

Alcatel One Touch 735i přichází na trh
Společnost Alcatel uvádí na český trh telefon One Touch™ 735i, rozšířenou verzi oblíbeného One Touch™ 735 vybavenou nejmodernější technologií Java™ 2.0.

Jedničkou byl v roce 2003 T-Mobile, říkají zákazníci
Další výrazný nárůst počtu uživatelů standardních tarifních programů zaznamenala během loňského roku společnost T-Mobile Czech Republic.

CeBIT 2004: Nokia představí digitální deníček Lifeblog
Nokia příští týden na veletrhu CeBIT představí program, či řekněme raději „řešení“ Lifeblog. Bude to aplikace pro chytré mobilní telefony Symbian, která bude sledovat všechny zprávy, pořízené obrázky, videa, nahrávky a poznámky.

S Bluetooth proti Georgi Bushovi
Odpůrci současného amerického prezidenta George Bushe vymysleli novou kratochvíli, akci Bluetooth Against Bush (S Bluetooth proti Bushovi).

Šuškanda: nový datový tarif Eurotelu
Zaslechli jsme, že Eurotel od pondělka začne nabízet nový datový tarif Data 120. Je zajímavý tím, že se zaměřuje hlavně na vytáčené datové spojení, na HSCSD.

Katalog vystavovatelů na CeBITu pro chytré mobily a PDA
Ve svém návodu pro přežití na veletrhu CeBIT jsem si povzdechl, že zatím neexistuje elektronická verze katalogu vystavovatelů pro kapesní počítače. Asi ale ještě bylo příliš brzy, dnes si už totiž můžete katalog stáhnout, a to hned pro mnoho různých zařízení.

Váš názor Další článek: Eurotel Live: v pondělí startujeme (přehled článků)

Témata článku: Siemens, , Alcatel One Touch 735, Alcatel One Touch 735i, Siemens SX1, Sony Ericsson T630, Nov, Pře, McLaren Edition, George Bush, Zrůdička, Blesk, BLE, Elektronická verze, Přehled, Novinky