Šikovné MagSafe nabíječky 3v1. Aneb jak naráz pohodlně nabít iPhone, Apple Watch i AirPods

Apple už před několika lety u svých produktů přešel na bezdrátové dobíjení. iPhony proto podporují standard Qi, který jej však limituje v nabíjecím výkonu, ale je univerzální a podporují ho například i sluchátka AirPods. Pak tu máme nabíjení MagSafe s magnetickým přichycením, které u iPhonů konečně zvedá napájecí výkon.

Celé to ale trochu komplikují hodinky Apple Watch, které sice byly vůbec prvním počinem Applu na poli bezdrátového dobíjení, nicméně s Qi ani MagSafe nejsou kompatibilní. Pokud chcete nabíjet vše bezdrátově, dvěma nabíječkám se v běžném stavu skoro nevyhnete, tedy pokud nesáhnete po přenosném MagSafe Duo za 4 tisíce Kč.

Existují však ještě elegantnější a dostupnější varianty. Ukázkou toho jsou produkty značky CubeNest. Nejvíce nás zaujaly produkty řady 3v1. Ty totiž myslí na všechny zmíněné standardy a podporují Qi, MagSafe i nabíjení pro Apple Watch. Zvládnou tak nabít iPhone, hodinky i sluchátka AirPods najednou. Navíc je možné si zvolit mezi variantou stojánku či podložky.

V případě podložky je cena sympatických 1 099 Kč, za stojánek připlácíte šest stovek. Pokud by pro vás bylo toto zařízení už moc velké, můžete sáhnout i po variantě 2v1, kde zůstává pouze MagSafe a Qi nabíječka za 1 499 Kč.

O bezdrátovém dobíjení:

Diskuze (9) Další článek: Vyhlížíte chytré hodinky Galaxy Watch4? Ve čtvrtek je můžete zakoupit s výraznou slevou

Témata článku: Apple, iPhone, Apple Watch, Bezdrátové nabíjení, Hodinky, AirPods, Qi, MagSafe, Nabíjecí podložka, Nabíjení, Sluchátko, Nabíječka, Apple Watch na Heureka.czŠvýcaři legalizovali sebevražednou kapsli Sarco vytištěnou na 3D tiskárně

Švýcaři legalizovali sebevražednou kapsli Sarco vytištěnou na 3D tiskárně

** Firma Exit International chce usnadnit proces asistované sebevraždy ** Jako řešení nabízí „kapsli“ Sarco vytištěnou na 3D tiskárně ** S důstojným odchodem pomůže dusík a umělá inteligence

Karel Kilián
ŠvýcarskoSebevraždaTechnologie
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Přehled zařízení, která dostanou Android 12. Aktualizace se týká topmodelů i levnějších telefonů

Přehled zařízení, která dostanou Android 12. Aktualizace se týká topmodelů i levnějších telefonů

** Pixely už jej mají, postupně se přidávají další mobilní výrobci ** Android 12 přináší spoustu softwarových novinek a vylepšení ** V našem seznamu se dozvíte, kdy aktualizace dorazí i na váš telefon

Martin Chroust
Android 12Aktualizace softwaruSmartphony
Pozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

Pozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

** Už několik měsíců platí nová daňová pravidla pro zásilky nejen z Asie ** Tkaničky z AliExpressu mohou být stále laciné ** Musíte ale zvolit správného dopravce, jinak poště zaplatíte 150 Kč

Jakub Čížek
E-shopyAliExpress
Nejpirátěnější filmy: Co se teď nejvíc stahuje (aktualizace prosinec 2021)

Nejpirátěnější filmy: Co se teď nejvíc stahuje (aktualizace prosinec 2021)

Vzali jsme týdenní přehledy nejstahovanějších filmů, které se objevují na torrentech, a spojili je do jednoho žebříčku. Tohle jsou aktuálně filmy, o které je na světě největší zájem, které se nejvíc pirátí.

Ondřej Králík
Filmy a seriály
Rusko obviňuje astronautku NASA ze sabotáže Mezinárodní vesmírné stanice
Jiří Černý
Mezinárodní vesmírná staniceNASARusko