Šikovné MagSafe nabíječky 3v1. Aneb jak naráz pohodlně nabít iPhone, Apple Watch i AirPods

Apple už před několika lety u svých produktů přešel na bezdrátové dobíjení. iPhony proto podporují standard Qi, který jej však limituje v nabíjecím výkonu, ale je univerzální a podporují ho například i sluchátka AirPods. Pak tu máme nabíjení MagSafe s magnetickým přichycením, které u iPhonů konečně zvedá napájecí výkon.

Celé to ale trochu komplikují hodinky Apple Watch, které sice byly vůbec prvním počinem Applu na poli bezdrátového dobíjení, nicméně s Qi ani MagSafe nejsou kompatibilní. Pokud chcete nabíjet vše bezdrátově, dvěma nabíječkám se v běžném stavu skoro nevyhnete, tedy pokud nesáhnete po přenosném MagSafe Duo za 4 tisíce Kč.

Existují však ještě elegantnější a dostupnější varianty. Ukázkou toho jsou produkty značky CubeNest. Nejvíce nás zaujaly produkty řady 3v1. Ty totiž myslí na všechny zmíněné standardy a podporují Qi, MagSafe i nabíjení pro Apple Watch. Zvládnou tak nabít iPhone, hodinky i sluchátka AirPods najednou. Navíc je možné si zvolit mezi variantou stojánku či podložky.

V případě podložky je cena sympatických 1 099 Kč, za stojánek připlácíte šest stovek. Pokud by pro vás bylo toto zařízení už moc velké, můžete sáhnout i po variantě 2v1, kde zůstává pouze MagSafe a Qi nabíječka za 1 499 Kč.

O bezdrátovém dobíjení:

Diskuze (9) Další článek: Vyhlížíte chytré hodinky Galaxy Watch4? Ve čtvrtek je můžete zakoupit s výraznou slevou

Témata článku: Apple, , , , , , , , , , Sluchátko, CubeNest, Nabíječka,