Šikovné MagSafe nabíječky 3v1. Aneb jak naráz pohodlně nabít iPhone, Apple Watch i AirPods

Apple už před několika lety u svých produktů přešel na bezdrátové dobíjení. iPhony proto podporují standard Qi, který jej však limituje v nabíjecím výkonu, ale je univerzální a podporují ho například i sluchátka AirPods. Pak tu máme nabíjení MagSafe s magnetickým přichycením, které u iPhonů konečně zvedá napájecí výkon.

Celé to ale trochu komplikují hodinky Apple Watch, které sice byly vůbec prvním počinem Applu na poli bezdrátového dobíjení, nicméně s Qi ani MagSafe nejsou kompatibilní. Pokud chcete nabíjet vše bezdrátově, dvěma nabíječkám se v běžném stavu skoro nevyhnete, tedy pokud nesáhnete po přenosném MagSafe Duo za 4 tisíce Kč.

Existují však ještě elegantnější a dostupnější varianty. Ukázkou toho jsou produkty značky CubeNest. Nejvíce nás zaujaly produkty řady 3v1. Ty totiž myslí na všechny zmíněné standardy a podporují Qi, MagSafe i nabíjení pro Apple Watch. Zvládnou tak nabít iPhone, hodinky i sluchátka AirPods najednou. Navíc je možné si zvolit mezi variantou stojánku či podložky.

V případě podložky je cena sympatických 1 099 Kč, za stojánek připlácíte šest stovek. Pokud by pro vás bylo toto zařízení už moc velké, můžete sáhnout i po variantě 2v1, kde zůstává pouze MagSafe a Qi nabíječka za 1 499 Kč.

O bezdrátovém dobíjení:

Diskuze (9) Další článek: Vyhlížíte chytré hodinky Galaxy Watch4? Ve čtvrtek je můžete zakoupit s výraznou slevou

Témata článku: Apple, iPhone, Apple Watch, Bezdrátové nabíjení, Hodinky, AirPods, MagSafe, Qi, Nabíjecí podložka, Nabíjení, Nabíječka, Sluchátko, Bezdrátové nabíječky na Heureka.czNejvíc sexy holky ve filmech: 60 nejslavnějších erotických symbolů

Nejvíc sexy holky ve filmech: 60 nejslavnějších erotických symbolů

Krásné ženy jsou pro mnohé erotické a sex symboly. Vybrali jsme ty nejslavnější z několika desetiletí filmové a seriálové tvorby. Najdete zde nejen fotografie, ale také název díla, které herečku proslavilo.

Marek Čech
Filmy a seriály
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
5 vývojových cest digitální fotografie, které skončily ve slepé uličce

5 vývojových cest digitální fotografie, které skončily ve slepé uličce

Prakticky v každém odvětví lidské činnosti se objeví nápady a vynálezy, které zazáří a poté pomalu a bez většího zájmu veřejnosti utichnou. Nejinak tomu je i v oboru digitální fotografie.

Petr BřezinaJakub Michlovský
Technika
Pozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

Pozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

** Už několik měsíců platí nová daňová pravidla pro zásilky nejen z Asie ** Tkaničky z AliExpressu mohou být stále laciné ** Musíte ale zvolit správného dopravce, jinak poště zaplatíte 150 Kč

Jakub Čížek
E-shopyAliExpress
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment