Simple jsou jednoduché předplacené tarify od Tesco Mobile. 10 GB můžete mít za 400 Kč

Virtuální operátor Tesco Mobile, který je joint venture firmou vlastněnou operátorem O2 a obchodním řetězcem Tesco Stores, představil nové tarify pro předplacené karty. Celá nabídka se jmenuje Simple, má vlastní web i marketing a tváří se jako samostatný virtuál. Název má symbolizovat jednoduchost. Produkt totiž vyřídíte online ve čtyřech krocích. Stačí jen objednat SIM kartu, stáhnout aplikaci (Android, iOS), vyplnit údaje z platební karty a zvolit, který tarif vám vyhovuje.

Ačkoliv operátor balíčky Simple propaguje jako tarify, jedná se o předplacenou kartu s automaticky obnovovaným nastaveným balíčkem. Na kartu není třeba dobíjet kredit, částka se na začátku nového období strhne automaticky ze zadané karty.

Základem nabídky Simple je neomezené volání a SMS ve všech balíčcích, rozdíly v ceně se poté odvíjí od velikosti datového balíčku. Ten základní nabízí 2 GB za 399 Kč, první měsíc je v rámci propagační akce pouze za 1 Kč. Vyšší balíčky pak nabízí 3 nebo 6 GB dat za cenu 499 respektive 599 Kč. Čtvrtý a zároveň poslední balíček je čistě datový s FUP limitem 10 GB za 399 Kč. Volání je zpoplatněno zvlášť za 2,50 Kč za minutu, SMS stojí 1,50 Kč.

Nabídku lze brát i jako reakci na nedávno představené předplacené balíčky Neřešto od Kaktusu, které ovšem cílí více na data a nabízí jen omezené balíčky volání a SMS zpráv. Simple naopak míří na uživatelé, kteří hodně volají a potřebují základní datový balíček.

Nabízí se i srovnání s „mateřským“ virtuálem Tesco Mobile, proti kterému nabízí Simple výhodnější podmínky při volání do cizích sítí. Celkově ale nabídka žádnou revoluci mezi českými mobilními operátory nezpůsobí. SIM kartu Simple lze pořídit přímo na stránkách virtuála v akci do konce roku za 49 Kč, poté bude dostupná za 99 Kč.

Představení tarifů Simple:

Diskuze (21) Další článek: Pixel 6 experimentálně změří dechovou frekvenci a srdeční tep. A to bez jakýchkoliv speciálních senzorů

Témata článku: , , , , , , , , , , , JOIN, Tarif, Tesco Mobil, Předplacený tarif, Balíček, Tesco Stores, T Mobil, Operátor, Předplacená karta,