Skládací Xiaomi znovu na videu. Do premiéry zbývá ještě několik měsíců

Xiaomi na sociální síti Weibo vypustilo další video s připravovaným skládacím hybridem. V desetivteřinovém úryvku je vidět rychlé přepnutí z tabletového režimu do podoby smartphonu přeložením bočnic displeje směrem dozadu.

Další teaser na skládací hybrid od Xiaomi:

Xiaomi se však stále zdráhá ukázat nějaký pokrok ve vývoji. Výrobce nám tak stále prezentuje složení dvou dílů displeje, což sice vypadá dost efektně, nás by však zajímalo, zda půjdou u vypnutého displeje vidět překlady, či zda ve složené formě nebude zařízení až příliš objemné.

Pokud se potvrdí spekulace, mohlo by Xiaomi hybrid představit již v letošním druhém čtvrtletí. Novinka má stát polovinu toho, co Galaxy Fold, tj. zhruba 23 tisíc Kč. Xiaomi na vývoji ohebného displeje pracovalo se společností Visionox, mnoho energie prý pohltily úpravy v prostředí MIUI, aby byl fold nejen technologicky zajímavý, ale také použitelný.

Šéf Xiaomi ukázal skládací prototyp poprvé v akci již v lednu:

Diskuze (15) Další článek: WatchOS 5.2 přináší měření EKG hodinkami i do Evropy. V Česku ale máme stále smůlu

Témata článku: Xiaomi, MIUI, Premiéra, HMS, Hybridy, Xiaomi, Skládací konstrukce, Ohebný displej, Prototyp, Vývoj, Premier, Pře, Displej, Sklad, Meš, Visionox, Bočnice, Mobilní telefony Xiaomi na Heureka.cz