Skvělé kabátky pro Sony Ericsson T610

Pokud vlastníte Sony Ericsson T610, možná jste už řešili problém, jak jej ochránit před škrábanci a potlučením. Malým vodítkem může být dnešní článek, ve kterém jsme se zaměřili na vkusná zahraniční pouzdra pro tento telefon.
Skvělé kabátky pro Sony Ericsson T610

Pouzdra pro krále

Nejen mezi českými uživateli si mobilní telefon Sony Ericsson T610 vysloužil velmi dobré jméno, které pomohlo k jeho rozšíření. Věřím, že i mezi vámi je spousta uživatelů, jež stejný telefon vlastní. Právě pro vás je určen dnešní článek.

Týká se výhradně modelu Sony Ericsson T610 a pouzder pro něj určených. I když telefon sám je „obrněn“ hliníkovými kryty a po pádu na tvrdou zem to většinou odnese jen otlučenými rohy, je takový hazard zbytečný – přece jen existují pohledná pouzdra, která tyto nehody minimalizují.

Níže zmíněná pouzdra jsou zahraniční a většina z nich se u nás ještě neprodává, vypadají ale velice dobře, proto jsme jim nedokázali odolat. 

Krusell Premium Leather Case

Kožené pouzdro sice nese označení výrobce Krusell, ale na jeho vzniku se podílela světoznámá módní studia Kenzo a Yves Saint Laurent. Zajímavostí je jeho ruční výroba a speciální systém uchycení Multidapt. Z obrázku je patrné, kolika možnými způsoby je možné uchytit jej k oděvu. 

Klepněte pro větší obrázek

Cena: 12 liber (550 Kč)

Body Glove Scuba Cellsuit

Toto pouzdro je do nebe vychvalováno v nejrůznějších diskuzních fórech, a to zejména díky hezkému designu a celkové ochraně přední části včetně displeje. Je vyrobeno z pogumovaného materiálu. K uchycení slouží spona.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Cena: 10 liber (460 Kč)

Fone Skin

Velmi oblíbený typ pouzdra chránící sice jen před škrábanci, dává však vyniknout vzhledu telefonu. V našich končinách často titulovaný jako „kondom“. Je nenápadný a nelze jej přichytit k oděvu.

Klepněte pro větší obrázek

Cena: 7 liber (320 Kč)

Bun-J Mobile Phone Holder

Stylové pouzdro pro volný čas. Před potenciálními úrazy neochrání, na druhou stranu se však dobře nosí. Při telefonování nemusíte mobil vyjímat z pouzdra.

Klepněte pro větší obrázek

Cena: 13 liber (600 Kč)

I-VOLUTION

Známý výrobce obalů pro kapesní počítače Vaja ukázal, že i s pouzdry pro mobily si umí poradit. Kožená pouzdra nejrůznějších barev jsou vypracována do posledního detailu a vyznačují se podstatně vyšší cenou. Uchycení zajišťuje odnímatelná spona. 

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Cena: 50 dolarů (1 350 Kč)

Sony Ericsson Phone Holster ICT-14

Doslova jako u maminky se bude telefon cítit v textilním pouzdře mateřského koncernu Sony Ericsson. Ten svá pouzdra umí, jak dokazuje i model ICT-14. Uchycení zajišťuje odnímatelná spona nebo také poutko pro ruční nošení.

Klepněte pro větší obrázek

Cena: 15 liber (690 Kč)

Sony Ericsson Lace On ILO-20 (Pink, Green, Blue)

O něco odvážnější jsou pestrobarevná pouzdra řady ILO-20, která se dodávají ve třech barevných variantách. Jsou určena k nošení na krku a telefon poměrně dobře chrání. 
 
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Cena: 10 liber (460 Kč)

Ceny pocházejí z internetových obchodů MobileFun a Vaja.

Diskuze (29) Další článek: Nejlepší mobilní telefony do 10 000 Kč

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Smartphony, Ericsson, Sony Ericsson T610, Kondom, Yves Saint Laurent, Eri, Ruční výroba, Kabát, Son


Určitě si přečtěte