Sledujte příjezd svého taxi na telefonu

(Inzerce) Prosinec je plný firemních večírků a proto se často objednává taxi. Přinášíme vám tip na aplikaci, která vám objednání zpříjemní a ulehčí.

Jistě znátesituaci, kdy jste na firemním večírku a se značnou únavou si potřebujete zavolat taxi. Největší pražský taxi dispečink AAA TAXI (okolo 1200 smluvních vozů) nabízí zdarma aplikaci, která vám dokáže snadno pomoct a ochránit vás před nepříjemnostmi s cenou odvozu či zapomenutými věcmi.

Objednání do 5 vteřin a bez poplatků

Díky lokalizačním funkcím dnešních telefonů aplikace ihned ukáže polohu uživatele. Na uživateli tedy je pouze stisknout tlačítko „OBJEDNAT“ a algoritmus dispečinku mu ihned vybere nejvhodnější vůz. Tím odpadají poplatky za telefonní hovor, čekání na spojení s dispečinkem nebo čekání na výběr vozu dispečerkou.

Klepněte pro větší obrázek 

Hlídání ceny

Pokud uživatel do aplikace zadá i cílové místo, zobrazí se mu orientační cena jeho trasy, ještě než uskuteční jízdu. Pokud po jízdě nebude spokojen s řidičovou cenou, orientační cena mu napoví, zda je v právu. V případě reklamace může využít dispečink na rozdíl od toho, když si vezme taxi pouhým mávnutím na ulici. To samé platí i pro ztracené věci ve voze, jelikož na řidiče mít kontakt asi nebude.

Sleduj svého taxikáře

Nejatraktivnější funkcí je vizuální znázornění pohybu objednaného taxíku po mapě. Tak má uživatel, společně s aktuálním časovým údajem dojezdu, jasný přehled o zbývajícím čase do příjezdu jeho vozu. Aplikace ihned informuje, jakmile taxi dorazí na místo, a dává uživateli možnost sdělit, za jak dlouho se s řidičem setkají. Tak si může dát ještě jednu skleničku, aniž by přišel o svůj vůz. K tomu slouží i identifikační kód, kterým se uživatel u řidiče prokazuje.

Zdarma nejen pro iOS a Android

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Aplikace AAA TAXI je dostupná nejen na operační systémy Android a iOS (Apple), ale i na jakoukoliv další platformu disponující připojením k internetu a internetovým prohlížečem. Aplikaci tedy můžete použít na mobilních telefonech, tabletech, laptopech ale i stolních PC. Majitelé Android zařízení aplikaci zdarma stáhnout na Google Play, majitelé iOS na Apple AppStore. Ostatní, včetně prvně zmíněných, si mohou aplikaci spustit ve webovém prohlížeči z adresy www.aaataxi.cz.

Další článek: Samsung a MasterCard chtějí urychlit nástup mobilních NFC plateb

Témata článku: , Časový údaj, Orientační cena, Taxi, Telefon, Dispečink, Příjezd, Stolní pc, Apple AppStore, Dnešní telefon, Dispečer, Identifikační kód