Smartphone jako hudební ladička. Kytaru si teď může s pomocí Googlu naladit každý

Víte, že svůj telefon můžete použít k ladění hudebního nástroje, aniž byste potřebovali jakoukoliv speciální aplikaci? Je to díky Googlu a jeho nově integrovaným nástrojům přímo do vyhledávače. Těch už obsahuje několik a stále přibývají. Horkou novinkou je právě ladička nástrojů. K její aktivaci stačí jen v prohlížeči na telefonu napsat do vyhledávacího políčka Google tuner a funkce se sama spustí.

Prohlížeč samozřejmě v tu chvíli bude vyžadovat přístup k mikrofonu telefonu. Po vydání zvuku pak začne telefon analyzovat, jaký tón jste zahráli včetně oktávy. Hlavním benefitem funkce je jednoduchost a její dostupnost všem, nehledě na platformu. Jde přitom již o druhý nástroj, který má pomoci hudebníkům. Prvním, který vyhledávač získal, byl metronom. Kromě toho zde najdete i nástroje jako vodováha, kalkulačka, hod kostkou, nebo třeba meditaci.

Google vám ukáže i zvířata v rozšířené realitě:

Diskuze (10) Další článek: Nejlepší aplikace pro tento týden: Tvorba Stop motion videí, úleva od úzkosti a motivační karty

Témata článku: Google, Smartphony, Mobilní aplikace, Google, Webový prohlížeč, Vyhledávač, Vodováha, Telefon, Hudební nástroj, Realita, Prohlížeč, Meditace, Kytara, NástrojVybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Sylvester Stallone: filmy nejlepší i nejdůležitější aneb od porna až k Rambovi, Rockymu a Postradatelným

Sylvester Stallone: filmy nejlepší i nejdůležitější aneb od porna až k Rambovi, Rockymu a Postradatelným

Sylvester Stallone je vedle Arnolda Schwarzeneggera nejznámější hvězdou akční filmů. Od natočení prvního uplynulo už přes padesát let a v různých rolích se objevil už téměř v devadesáti filmech. Provedeme vás těmi nejdůležitějšími.

Jaromír Puk
Filmy a seriály