SMS infokanál Mobilit a MobilManie: žádná mobilní novinka vám neunikne

Záplavu novinek z oblasti mobilních komunikací již možná nestačíte sledovat. Už nemusíte vysedávat denně u internetu, aby vám něco neuniklo. Nejdůležitější zprávy vám pošleme formou textovky přímo do vašeho mobilu.

Žhavé novinky přímo do mobilu

Redakce časopisů Mobility, MobilMania a MobilMania.cz připravily službu pro opravdové fandy mobilních telefonů a komunikací. Pokud nechcete propásnout žádnou důležitou událost, která má souvislost s mobily, můžete využít našeho nového SMS infokanálu.

Princip nové služby je jednoduchý. Každý den bedlivě sledujeme dění ve světě mobilních komunikací a o nejdůležitějších novinkách vás budeme neprodleně informovat formou textové zprávy. Pokud vás zpráva zaujme, můžete se hned podívat na stránky MobilMania.cz, kde se dozvíte podrobnější informace. Ti trpělivější si mohou počkat na příští číslo tištěného časopisu Mobility nebo MobilMania, kde si o podrobnostech rovněž přečtou.

Textovkou upozorníme zejména na tyto události:

  • představení nového telefonu
  • spuštění nebo představení nové služby
  • změny nebo novinky v tarifech mobilních operátorů
  • mimořádné akční nabídky operátorů
  • důležité zprávy od výrobců mobilních telefonů (nové technologie, finanční výsledky)
  • upozornění na klíčové články serveru MobilMania.cz (recenze telefonů, první dojmy, analýzy, srovnání)
Nebudeme vás obtěžovat méně důležitými maličkostmi. Na základě našich bohatých zkušeností dokážeme rozpoznat, co by vás mohlo zajímat. V textové zprávě dostanete stručné informace k dané události, jako jsou například základní parametry nového telefonu, popis nové služby apod. Zprávy budou psát přímo hlavní redaktoři výše zmíněných časopisů, nikoli externisté nebo brigádníci.

Jak se zaregistrovat

Pokud vás služba nadchla, můžete se zaregistrovat k odběru informačních SMS zpráv. Stačí odeslat SMS zprávu ve tvaru MOBILY na číslo 90333. Každý den se můžete těšit na jednu až pět SMS zpráv podle toho, co se daný den bude dít. V noci vás samozřejmě nebudeme budit, textovky budou přicházet v době od 9:00 do 19:00. Budeme se vám věnovat i o víkendu, kdy se informační SMS zprávy dočkáte sice jen velmi zřídka, ale o mimořádně důležitých událostech se dozvíte.

Po zaslání žádosti o registraci vám přijde informační SMS zpráva se základními podmínkami služby. Ty jsou celkem prosté – cena jedné doručené SMS zprávy se zpravodajstvím je 3,50 Kč vč. DPH. Maximálně obdržíte 5 textových zpráv denně. Pokud s podmínkami budete souhlasit, stačí na příchozí zprávu odpovědět klíčovým slovem START (odesláno na číslo 90333).

Službu je možné kdykoli deaktivovat zasláním textové zprávy ve tvaru STOP MOBILY opět na číslo 90333. Poté už neobdržíte žádnou informační SMS zprávu, pokud si službu znovu neaktivujete.

Technicky zajišťuje Airtoy a.s., infolinka 602 777 555.

Další článek: Nokia N72, N73 a N93: my tři králové jdeme k vám (oživeno - fotografie)

Témata článku: SMS, Ostatní, Info, Mobil, MOBI, Novinka, MobilManie, Mobilní novinka, Příští číslo, NovSex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Nový hit. Tahle appka vám udělá profilovku jako od pouličního ilustrátora

Nový hit. Tahle appka vám udělá profilovku jako od pouličního ilustrátora

** Aplikace NewProfilePic se na Androidu stala hitem ** Můžete si v ní vytvořit profesionálně vypadající profilovky ** Pozor ale na agresivní cenovou politiku za Pro verzi

Martin Chroust
FotografieUmělá inteligenceMobilní aplikace
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v září 2022 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v září 2022 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Google není jen vyhledávač: 15 užitečných funkcí, o kterých možná ani nevíte

Google není jen vyhledávač: 15 užitečných funkcí, o kterých možná ani nevíte

** Google umí kromě vyhledávání i spoustu dalších věcí ** Vybrali jsme více než 15 užitečných funkcí a schopností ** Stačí zadat do vyhledávače ta správná klíčová slova

Karel Kilián
TipyVyhledávačeGoogle
Toto všechno měly umět už stařičké Osmičky, ale často to nezvládají ani současné Windows 11

Toto všechno měly umět už stařičké Osmičky, ale často to nezvládají ani současné Windows 11

** Někdejší šéf Windows ukázal prototypy stařičkých Windows 8 ** Inženýři si hráli na tu dobu s hromadou pokročilých technologií **Marně na ně čekáme až dodnes

Jakub Čížek
Operační systémyWindows
Jak zrcadlit obrazovku mobilu a počítače do televize

Jak zrcadlit obrazovku mobilu a počítače do televize

Ať už se chcete pochlubit fotkami z dovolené na velké obrazovce, nebo si přehrát video uložené na disku počítače, neobejdete se bez zrcadlení obrazovky. Ve výchozím stavu jej podporuje Windows i Android.

Stanislav Janů
NávodyTelevizeWindows
Vychází kultovní Return to Monkey Island. Vzpomínáte si na pirátské dobrodružství?
Michal Maliarov
Return to Monkey IslandAdventury
Nastal pravý čas na výměnu telefonu. Jak poznat, že ten váš už dosluhuje?

Nastal pravý čas na výměnu telefonu. Jak poznat, že ten váš už dosluhuje?

** Jak poznat, že váš telefon má nejlepší dny za sebou? ** Vypadá potlučeně, má pavučinu nebo nedostává aktualizace? ** Ukážeme si, kdy má smysl jeho oprava, a kdy už jen koupě nového

Martin Chroust
Prasklý displejVysloužilý mobilSmartphony
Srovnávací test výdrže baterie 120Hz telefonů. Jasné vítězství iPhonu, první se vypl Samsung s největší baterií

Srovnávací test výdrže baterie 120Hz telefonů. Jasné vítězství iPhonu, první se vypl Samsung s největší baterií

** Malá baterie Flipu a velký displej Foldu jsou velké nevýhody ** Naproti jim však jde energeticky efektivnější čipset od Qualcommu ** Obě nové skládačky tak v testu výdrže příjemně překvapily

Martin Chroust
VýdržSrovnání
Nejpirátěnější filmy: Co se teď nejvíc stahuje (aktualizace říjen 2022)

Nejpirátěnější filmy: Co se teď nejvíc stahuje (aktualizace říjen 2022)

Vzali jsme týdenní přehledy nejstahovanějších filmů, které se objevují na torrentech, a spojili je do jednoho žebříčku. Tohle jsou aktuálně filmy, o které je na světě největší zájem, které se nejvíc pirátí.

Ondřej Králík
Filmy a seriály