SMS infokanál Mobilit a MobilManie: žádná mobilní novinka vám neunikne

Záplavu novinek z oblasti mobilních komunikací již možná nestačíte sledovat. Už nemusíte vysedávat denně u internetu, aby vám něco neuniklo. Nejdůležitější zprávy vám pošleme formou textovky přímo do vašeho mobilu.
SMS infokanál Mobilit a MobilManie: žádná mobilní novinka vám neunikne

Žhavé novinky přímo do mobilu

Redakce časopisů Mobility, MobilMania a MobilMania.cz připravily službu pro opravdové fandy mobilních telefonů a komunikací. Pokud nechcete propásnout žádnou důležitou událost, která má souvislost s mobily, můžete využít našeho nového SMS infokanálu.

Princip nové služby je jednoduchý. Každý den bedlivě sledujeme dění ve světě mobilních komunikací a o nejdůležitějších novinkách vás budeme neprodleně informovat formou textové zprávy. Pokud vás zpráva zaujme, můžete se hned podívat na stránky MobilMania.cz, kde se dozvíte podrobnější informace. Ti trpělivější si mohou počkat na příští číslo tištěného časopisu Mobility nebo MobilMania, kde si o podrobnostech rovněž přečtou.

Textovkou upozorníme zejména na tyto události:

  • představení nového telefonu
  • spuštění nebo představení nové služby
  • změny nebo novinky v tarifech mobilních operátorů
  • mimořádné akční nabídky operátorů
  • důležité zprávy od výrobců mobilních telefonů (nové technologie, finanční výsledky)
  • upozornění na klíčové články serveru MobilMania.cz (recenze telefonů, první dojmy, analýzy, srovnání)
Nebudeme vás obtěžovat méně důležitými maličkostmi. Na základě našich bohatých zkušeností dokážeme rozpoznat, co by vás mohlo zajímat. V textové zprávě dostanete stručné informace k dané události, jako jsou například základní parametry nového telefonu, popis nové služby apod. Zprávy budou psát přímo hlavní redaktoři výše zmíněných časopisů, nikoli externisté nebo brigádníci.

Jak se zaregistrovat

Pokud vás služba nadchla, můžete se zaregistrovat k odběru informačních SMS zpráv. Stačí odeslat SMS zprávu ve tvaru MOBILY na číslo 90333. Každý den se můžete těšit na jednu až pět SMS zpráv podle toho, co se daný den bude dít. V noci vás samozřejmě nebudeme budit, textovky budou přicházet v době od 9:00 do 19:00. Budeme se vám věnovat i o víkendu, kdy se informační SMS zprávy dočkáte sice jen velmi zřídka, ale o mimořádně důležitých událostech se dozvíte.

Po zaslání žádosti o registraci vám přijde informační SMS zpráva se základními podmínkami služby. Ty jsou celkem prosté – cena jedné doručené SMS zprávy se zpravodajstvím je 3,50 Kč vč. DPH. Maximálně obdržíte 5 textových zpráv denně. Pokud s podmínkami budete souhlasit, stačí na příchozí zprávu odpovědět klíčovým slovem START (odesláno na číslo 90333).

Službu je možné kdykoli deaktivovat zasláním textové zprávy ve tvaru STOP MOBILY opět na číslo 90333. Poté už neobdržíte žádnou informační SMS zprávu, pokud si službu znovu neaktivujete.

Technicky zajišťuje Airtoy a.s., infolinka 602 777 555.

Další článek: Nokia N72, N73 a N93: my tři králové jdeme k vám (oživeno - fotografie)

Témata článku: SMS, Ostatní, MOBI, Info, Mobilní novinka, Mobil, Novinka, MobilManie, Nov, Příští číslo


Určitě si přečtěte