Soccer Kick a legendární Pac-Man (mobilní hry)

Slavná světová arkádová hra přichází na mobil, Pac-Man se vrací v nové a vylepšené podobě. Soccer Kick je fascinující zápas jednoho kopu.

Vyzkoušejte nejčerstvější novinky v mobilních hrách: legendární arkádu Pac-Man, návykovou střílečku Twin Legend, kopový simulátor Soccer Kick a logickou hru  Sonic Spinball, automobilové závody Cannonball 8000, bojovou strategii Tower Defence Wrath of Gods a logickou hru Brain Coach with Dr. Kawashima. Hry podporuje většina v současnosti prodávaných i starších telefonů. Pokud si nejste jisti, zda je vybraná hra určena pro váš typ mobilu, ověřte si tuto skutečnost podle návodu v závěru článku.

Klepněte pro větší obrázek

Autor: Matěj Gause


PAC-MAN

Jedna z nejpopulárnějších her se dostala v nové reinkarnaci na mobilní telefony. Legendární Pac-Man přišel na svět již v roce 1980 v Japonsku, kde se během krátké doby stal nejen kultovní záležitostí a symbolem počítačových her, ale také předlohou pro televizní seriály a různé písničky. Slavná světová arkáda se vrací v nové vylepšené hře, ve které si to můžete rozdat se svými kamarády. Nový Pac-Man totiž obsahuje Bluetooth multiplayer až pro 4 lidi. Hráči si mohou vybrat mezi samotným Pac-Manem a duchy, kteří ho pak v různých bludištích ohrožují. Pac-Man obsahuje také uctihodných 256 nadupaných úrovní! Nejlepší skóre pak můžete odesílat na tabulku vítězů a soutěžit tak s nejlepšími hráči Evropy.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

PAC-MAN (arkáda):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HZWEJ na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)

Twin Legend

Tihle sourozenci dokáží pořádně zatopit na displeji mobilního telefonu. Návyková akce po vzoru tradičních vesmírných stříleček vás jen tak nepustí! Příběh dvou hrdinů sleduje legendární sourozence Kraze a Sisi, kteří jen o vlásek unikli ze spárů nepřátelských emzáků obléhajících jejich rodnou planetu. Kampaň obsahuje 4 různorodé světy po 8 úrovních. Na konci každého levelu se dostanete do novéh světa, kde vás čeká další parádní dobrodružství. Vaše skóre pak můžete porovnat s ostatními v RumbleX.com. Twin Legend vřele doporučujeme jako oddychovku pro ty nejmenší.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Twin Legend (akční, bojová):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HETFS na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)

Soccer Kick

Soccer kick je jedinečný simulátor umění fotbalu. Zatímco v legendárních fotbalových simulací jako Real Football nebo FIFA jste běhali přes celé hřiště a předváděli všemožné výkony, tak v Soccer Kicku se soustředíte jen na standardní situace, takže zažijete pouze volné kopy na sto a jeden způsob. Soccer Kick je spíše minihra, než plnohodnotný fotbalový simulátor, i přesto dokáže přijemně zabavit právě díky zjednodušenému pojetí. Pro milovníky fotbalu nutnost!

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Soccer Kick (sportovní):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HPQJX na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)

Brain Coach with Dr. Kawashima

Dr. Kawashimom je známý především z kapesní konzole Nintendo DS. Tahle logická hříčka vám pořádně zavaří mozkové závity, i když některé logické hádanky rozlouskáte na prstech jedné ruky, tak nad jinými budete muset popřemýšlet. Brain Coach je vynikající a hlavně zábavné procvičování mozku. Kombinace miniher nabízí nejrůznější řešení matematických problémů a grafických úloh, jejichž rozlouskání vám určitě udrží mysl a mozek v dobré kondici! Na konci každé série se dozvíte váš výsledek, který můžete samozřejmě ovlivnit pilným trenováním.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Brain Coach with Dr. Kawashima (logická):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HRTSJ na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)

Doplňující informace

Hry jsou v češtině nebo slovenštině, může se ale stát, že pro váš mobil nejsou lokalizovány. V tomto případě vám bude doručena anglická verze.

Pro zjištění podpory vybraného obsahu vaším telefonem pošlete SMS s textem:

STAHNU[mezera]KOD na číslo 900 09 03 (cena za SMS je 3 Kč)

KOD je pětipísmenný objednací kód a je uveden u každé nabídky. 

Příklad: STAHNU HABCD

Cena za stažená data se řídí dle ceníku vašeho mobilního operátora. Před stažením si zkontrolujte, zda máte dostatek volné paměti v telefonu. Telefon musí mít aktivován a správně nastaven WAP, telefony Siemens navíc nastaven i tzv. Java profil – pomůže vám infolinka vašeho mobilního operátora. V případě objednávky na nepodporovaný telefon vám MobilBonus hru zdarma vymění za jinou.

Technicky zajišťuje MobilBonus, s. r. o., help@mobilbonus.cz, infolinka +420 777 717 535 (Po–Pá 8:00–16:00).


© 2009 ELECTRONIC ARTS INC. ALL RIGHTS RESERVED.

Váš názor Další článek: HTC Tattoo: nejlevnější z Androidů (test)

Témata článku: Mobilní hry, Hry, Pac-Man, MOBI, Procvičování, Real Football, SOC, Man, Mobil, Minihra, Pac Man