Sonos trvá na tom, že rádio nepatří do propadliště dějin. Na novou stanici dohlíží Thom Yorke

Výrobce skvělých reproduktorů Sonos zkouší nový způsob, jak dostat hudbu ke svým zákazníkům. Služba Sonos Radio nabízí více jak 60 tisíc rádiových stanic z celého světa (takže i těch českých), které mu poskytují služby jako TuneIn či iHeartRadio. Chystají se ale i další spolupráce, takže se bude seznam neustále rozrůstat.

Při výběru nechybí možnost filtrování podle stylů, zemí a dalších atributů. Pokud myslíte, že rádio už netáhne, tak dle průzkumu společnosti tvoří jeho poslech polovinu všech streamovacích hodin (jen v Česku si rádio naladí každý týden až 87 % z nás). K tomu má Sonos v rukávu ještě jeden trumf.

Apple má v Apple Music stanici Beats 1 a Sonos jí chce konkurovat se stanicí Sonos Sound Systemem. Vysílání je bez reklam a kurátorem je uznávaný hudebník Thom Yorke z kapely Radiohead. Celé to má ale jeden háček. Nic z uvedeného si neposlechnete, pokud nevlastníte některý ze systémů Sonos.

Diskuze (2) Další článek: VYZKOUŠENO: Skutečně bezdrátová sluchátka Rimor trochu zaspala dobu

Témata článku: Služba, Rádio, Sonos, Hudba v mobilu, Apple Music, Propadliště dějin, Propadliště, Nová stanice, Stanice, Česká republika, Dějiny


Určitě si přečtěte