Sony Ericsson K500: mladší bráška (přehled článků)

Exotické krásky na Invexu - T-Mobile EDGE na vlastní kůži - Nokia 7260 - MDA Compact, MDA III a Blackberry. Navštívili jste tento týden Invex? Pokud ne, některé z novinek a další zajímavé články najdete v pravidelném týdenním přehledu.
Sony Ericsson K500: mladší bráška (přehled článků)

Sony Ericsson K500: mladší bráška (recenze)

Sony Ericsson K500 je jeden z nejočekávanějších letošních mobilních telefonů. Za slušnou cenu totiž nabídne funkce, které lze jinak čekat jen od mnohem dražších modelů. Přečtěte si první českou recenzi a prohlédněte více než stovku obrázků.

 

Exotické krásky na Invexu: Samsungy, které u nás nepotkáte

Na invexové prezentaci mobilních telefonů Mobility Hall jsou i telefony, které se u nás nebudou prodávat. Pojďme se společně pokochat některými z nich. Je libo Samsung s megapixelovým fotoaparátem nebo stereo přehrávačem MP3 souborů?

 

Sony Ericsson K500, K700 a T630: který je lepší?

Sony Ericsson svými novými modely asi trochu popletl hlavu lidem, kteří se rozhodují, jaký telefon koupit. Model K700 je jasně nejlepší, nebude ale stačit K500? A co starší a poměrně levný Sony Ericsson T630, čím se přesně liší? Všechny tři mobily jsme postavili vedle sebe.

 

T-Mobile EDGE: rychlý mobilní internet na vlastní kůži
T-Mobile nám ukázal, jak v jeho síti funguje EDGE. Tato služba pro rychlý mobilní přenos dat bude spuštěna do konce roku, my jsme ji ale už mohli vyzkoušet a své dojmy si nenecháme pro sebe.

 

Nokia 7260: čistě stylová záležitost (recenze)
Stylový telefon jak má být. Taková je nová Nokia 7260, která si vás získá bohatou nabídkou funkcí, včetně podpory EDGE, a navíc vás zaujme svým extravagantním zevnějškem.

 

Philips 355: málo peněz a hodně muziky (minirecenze)
Philips 355 je jednoduchý telefon s barevným displejem a integrovaným fotoaparátem. Má poměrně atraktivní a stylový design, a přitom za sebe ani nechce tak moc zaplatit. Philips telefon cílí na mladší uživatele, neudělá ale ostudu ani ostatním.

 

MDA Compact, MDA III a Blackberry na vlastní oči
T-Mobile na Invexu představil tři komunikátory, které se do konce roku objeví na českém trhu. MDA III má plnohodnotnou klávesnici, výhodou MDA Compact jsou malé rozměry, zařízení Blackberry slouží zejména pro práci s e-maily. Všechny tři komunikátory jsme měli v ruce a nabízíme své první dojmy.

 

Maskované základnové stanice: kdo najde anténu?
Jsou všude: na polích, u silnic, na střechách, dokonce i na komínech. Antény základnových stanic trčí ze stožárů do všech stran. Ale musí tomu tak být vždy? Nemusí. Existuje řada řešení, jak vysílače skrýt, abyste je na první pohled vůbec nenašli.

 

Recenze Sony Ericsson P910: rychlý make-up
Nejlepší současný chytrý telefon se dočkal nástupce. Sony Ericsson P910 nabídne sice malou, ale plnohodnotnou klávesnici, několikrát větší paměť a podporu paměťových karet s větší kapacitou. Má navíc lepší displej, více aplikací v základní výbavě – je to zkrátka opět špička.

 

Mobilitky: nevšední vynálezy
Přilba pro nerušený poslech, speciální reproduktorová soustava pro iPOD, zařízení které vám rozzáří knížku, neobvyklá náhrada velkých monočlánků nebo střílející kreditní karta? To vše a nakonec vás naučíme i létat!

 

 

Váš názor Další článek: Oskar a registr zmeškaných hovorů: už jen pár dnů

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Ericsson, Ostatní, Nokia 7260, Philips 355, Sony Ericsson T630, T-Mobile MDA Compact, T-Mobile MDA III, Přilba, Son, Eri, Přehled, Pře


Určitě si přečtěte