Sony Ericsson K700 - kompletní informace

Nový Sony Ericsson K700 můžeme považovat za nástupce modelů T610 a T630. Ve výbavě nechybí VGA fotoaparát, FM rádio a MP3 přehrávač. Vedle toho si zachovává všechny atributy svých předchůdců. Máme kompletní technické parametry.
Sony Ericsson K700 - kompletní informace

O této novince švédsko-japonského výrobce jsme už mnoho napsali, do rukou jsme dostali podrobné technické parametry Sony Ericssonu K700 a proto vám nabízíme aktualizovaný článek. Kompletní informace jsou k dispozici v PDF souboru na konci článku.

 

Sony Ericsson K700 vychází z podoby svého předchůdce. Řekl bych, že vypadá jako mix modelů T610 a T630. Přísně hranaté tvary byly zakulaceny, klávesy mají větší rozestupy. Ovládací prvky zůstaly, malinko větší je pětisměrný joystick. Na bocích telefonu nalézáme tradiční tlačítka: spoušť fotoaparátu, ovládání hlasitosti a přístup k wapu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Rozměry telefonu jsou 99 x 46,5 x 19,5 mm a hmotnost 93 gramů. Mobil je triální s podporou GSM 900/1800/1900 MHz a podle výrobce vydrží 300 hodin v pohotovosti. Při hovoru potom 7 hodin. Baterie má kapacitu 670 mAh a je typu Li-Pol, což lze u mobilů Sony Ericsson vidět poměrně často.

Fotíme

Integrovaný fotoaparát je typu VGA a vedle dvojnásobného nebo čtyřnásobného přiblížení nabízí také potřebné režimy pro práci ve tmě apod. V tiskové zprávě se také píše o funkci Photo Light, která slouží k zlepšení kvality snímků. Pravděpodobně půjde o blesk ve formě malého světýlka. K dispozici budou tři velikosti obrázků: VGA 640 x 480 bodů, QVGA 320 x 240 bodů a QQVGA 160 x 120 bodů. Obrázky lze sdílet přes infraport, Bluetooth, MMS, e-mail nebo kabel.

Barevný displej je typu TFT a zvládá 65 000 barev při rozlišení 176 x 220 bodů. Ačkoli Sony Ericsson ohlašoval paměť 32 MB, ve skutečnosti je uživateli k dispozici pouze 12 až 14 MB a ve zbytku jsou nainstalovány aplikace, které není možné z paměti odstranit. Tuto informaci přinesl ruský server Mobile Review v recenzi Sony Ericssonu K700.

 Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Hudba a hry

Telefon má taky disponovat podporou Java 3D, která nabídne lepší grafiku a možnost hrát ve více hráčích (multiplayer). Tato funkce má premiéru právě u tohoto modelu. 3D hry bude možné stáhnout ze stránek Sony Ericssonu. Mezi další multimediální lahůdky patří FM rádio, které dovoluje přednastavit až 20 stanic.

Podle výrobce lze na telefonu přehrát MP3 soubory. Hudbu pak můžete poslouchat buď prostřednictvím přenosného handsfree nebo přes hlasitý reproduktor. Mezi další podporované formáty patří MPEG4 a 3GPP pro video, dále pak AMR, MIDI a další pro audio.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Už klepe na dveře

Sony Ericsson K700 se na trhu objeví co nevidět, mělo by to být nejpozději v červnu. Co se týče ostatních vlastností, ty budou vycházet z modelů T610 a T630. Podrobné technické parametry v podobě PDF souboru naleznete na tomto místě.

Komu nebude K700 stačit, výrobce představí v září ještě něco lepšího. Podle neoficiálních informací to bude nový model T založený na stejné platformě jako K700 a předchůdci. Měl by nabídnout paměťové karty, vnitřní paměť 64 MB a megapixelový digitální fotoaparát.

Diskuze (54) Další článek: Shoot&Splash: javová hra pro vrcholové sportovce (+soutěž)

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Smartphony, Ericsson, Komp, Informace, Info, Son, Komplet, Eri


Určitě si přečtěte