Sony Ericsson oficiálně představil nové mobily

Dnes představil Sony Ericsson své portfolio pro tento rok. Na svět přišla čtveřice nových mobilů, Bluetooth hudební handsfree a další. První informace a obrázky naleznete v článku.
Sony Ericsson oficiálně představil nové mobily

S předstihem před nadcházejícím CeBITem představuje Sony Ericsson své novinky pro letošní rok. Zatím se však neobjevilo nic nečekaného – o všech novinkách jsme vás již informovali. V tuto chvíli si je jen stručně představíme – podrobnější informace o jednotlivých mobilech včetně mnoha fotografií zveřejníme zítra.

Sony Ericsson T310

Prvním telefonem je model s označením Sony Ericsson T310, jehož dřívější avízo najdete zde. Hlavním tahákem jistě bude kultovní hra od Activision s názvem Tony Hawk’s Pro Skater 4. Telefon bude disponovat barevným displejem, a to zejména kvůli vestavěným hrám, joystickem – opět kvůli hrám. Lze k němu připojit přídavnou kamerku MCA-25, je tedy jsné, že nechybí podpora MMS. O zvukovou kulisu se bude starat 32hlasé polyfonní vyzvánění.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Shrnuto: Stejné funkce jako předchůdce a vyšší zaměření na mobilní hry. Dostupnost – ve druhém čtvrtletí. Americká verze ponese označení T316.

Sony Ericsson T610

Druhým telefonem není opět žádné překvapení – model T610, jehož předběžné informace jsme vám jako první přinesli zde. Správně jsme předpokládali, že jeho displej bude podporovat 65 tisíc barev a bude mít i zabudovanou kamerku. Telefon je triální. Synchronizace bude možná skrze Bluetooth a kabel. O infračerveném portu se tisková zpráva nezmiňuje. Změn doznalo i menu, v hlavní úrovni se ale setkáváme s animovanými ikonkami. MMS zprávy a klient elektronické pošty se dnes počítají do povinné výbavy, nechybí ani polyfonní vyzvánění. 

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Blýskněte se s příslušenstvím MPF-10

K telefonu bude k dispozici příslušenství Phone Flash MPF-10, které umožní dělat skvělé fotky i nevhodných prostorech jako jsou noční kluby apod. Slíbená je i redukce červených očích. Vestavěný skladatel umožňuje práci s MIDI soubory. Hodnoty týkající se výdrže na jedno nabití jsou skvělé – pohotovost až 13 dní, hovorový čas až 14 hodin! Rozměry mobilu jsou také příjemné - 102 x 44 x 19 mm a hmotnost jakbysmet – 95 gramů.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Bluetooth HF s MP3 přehrávačem

Souhrn: Nástupce T68i přidává několik hodnotných vylepšení a hlavně výdrž ne jedno nabití je záviděníhodná. Triální telefon se objeví na trhu v druhém čtvrtletí. Verze pro Ameriku ponese označení T618.

Další představené modely jsou určeny pouze pro sítě CDMA. Proto jen ve velké stručnosti.

Sony Ericsson T606

Duální telefon s podporou 65 tisíc barev. Displej disponuje rozlišením 112 x 112 pixelů. Vyzvánění je polyfonní, 16hlasé. Opět zde nacházíme sympatie s mobilními hrami. Rozměry telefonu jsou 106 x 48 x 20 mm a hmotnost 99 gramů. Je to první mobilní telefon Sony Ericssonu pro sítě CDMA.

Klepněte pro větší obrázek

Sony Ericsson T608

První telefon značky pro síť CDMA s Bluetooth. Barevný displej s rozlišením 112 x 112 pixelů a schopností zobrazit až 65 tisíc barev. Přítomna je i podpora Java aplikací. Rozměry jsou následující - 106 x 48 x 19 mm a hmotnost 99 gramů.

Klepněte pro větší obrázek

Diskuze (44) Další článek: Sony Ericsson uvedl nové příslušenství

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Smartphony, Ericsson, Sony Ericsson T310, Sony Ericsson T610, Nov, Kultovní hra, MOBI, Son, Mobil, Pře, EriEvropská komise to vidí jasně. Česko má jednoznačně nejdražší mobilní tarify v celé EU

Evropská komise to vidí jasně. Česko má jednoznačně nejdražší mobilní tarify v celé EU

** Česko „kraluje“ žebříčku zemí s nejdražšími mobilními službami ** Evropská komise srovnala ceny ve všech 27 zemích EU ** Když se nepočítají neomezené tarify, vychází nabídky našich operátorů katastrofálně

Jan Láska
Předražené službyEvropská komiseTarify a mobilní služby
Vybrali jsme 15 výborných levných smartphonů pod stromeček. Jsou čím dál lepší

Vybrali jsme 15 výborných levných smartphonů pod stromeček. Jsou čím dál lepší

** Levné smartphony se už dávno staly spotřebním zbožím ** Použitelný telefon se dá koupit už za dva tisíce korun ** Vůbec poprvé se do výběru dostaly telefony s 5G

Martin Miksa
Nižší třída
8 důvodů, proč uživatelé iPhonu nikdy nepřejdou na Android

8 důvodů, proč uživatelé iPhonu nikdy nepřejdou na Android

** Obě největší mobilní platformy mají svůj tábor skalních příznivců ** Ti mají jasno, proč je právě iOS nebo Android jediný správný systém ** Tady je několik důvodů, proč jablíčkáři nechtějí o robotech ani slyšet

Martin Miksa
SmartphonyiPhoneAndroid
Rychlá pomoc pro návrat do normálu. K čemu je Android Safe Mode, a jak jej aktivovat?

Rychlá pomoc pro návrat do normálu. K čemu je Android Safe Mode, a jak jej aktivovat?

** V případě problémů s Android telefonem si hned vzpomeňte na režim Safe Mode ** V tomto módu se vypnou všechny vámi stažené aplikace ** Systém se zrychlí a zbaví chyb, jeho využití ale bude omezené

Martin Chroust
Nouzový režimAndroid
Recenze systému Android 12. Největší skok správným směrem za poslední roky. Zatím ale jen pro někoho

Recenze systému Android 12. Největší skok správným směrem za poslední roky. Zatím ale jen pro někoho

** Android 12 je zatím graficky i funkčně nejjednotnější verze ** Vylepšuje zejména soukromí a práci s oprávněním aplikací ** Na jiných telefonech než Pixelech bude zážitek odlišný

Vladislav Kluska
Material YouAndroid 12Google
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny