Sony Ericsson T610 jako Charlieho andílek

Souboj výrobců mobilních telefonů o místo na filmovém plátně pokračuje. Poté, co Nokii nahradil v pokračování Matrixu Samsung, dostal hlavní roli v druhém díle Charlieho andílků Sony Ericsson T610.
Sony Ericsson T610 jako Charlieho andílek

Dobré ráno andílci. Dobré ráno Sony Ericsson. Tak na tuhle větu v pokračování amerického trháku Charlieho andílci určitě nenarazíte (nebyla by však vůbec od věci). Co ale při sledování druhého dílu Charlieho andílků určitě nepřehlédnete, budou mobilní hračky od Sony Ericssonu. Gigant na poli mobilních telefonů se zařadil mezi společnosti, které se rozhodly pro velmi nákladný, zato účinný a prestižní způsob propagace.

Klepněte pro větší obrázekSvé bezpochyby velmi fotogenické mobily vložil Sony Ericsson do rukou neméně fotogenickým mladým dámám, které ve vteřině zneškodní zlosyna, jenž se chystá odpálit nálož pod auty zaplněným mostem. Odhlédněme ale nyní od půvabných hereček (Cameron Diaz, Drew Barrymore a Lucy Liu) a podívejme se na  to, jaké mobilní zázraky ve filmu nalezneme.

Nejlepší by asi bylo, uvést hlavní mobilní hvězdu filmu famfárou, neboť si to jistě zaslouží. Po bok největších hereckých es se postavil nikdo menší než Sony Ericsson T610. Tři svůdní andílci si život bez T610 nedokáží představit. Vestavěný fotáček pomůže dopadnout nebezpečného zločince, několikrát jim dokonce zachrání život.

Sony Ericsson září štěstím. Protlačit mobilní telefon konkrétní značky na stříbrné plátno není vůbec jednoduchá ani levná záležitost. Vedení severoamerické pobočky Sony Ericssonu označuje nadcházející léto s Charlieho andílky za vrchol sezóny a očekává další nárůst popularity již tak dost populární T610. Marketingové oddělení nezapomnělo na speciální edici T610, která bude připomínat spojení Sony Ericssonu a Columbia Pictures v projektu Charlieho andílci.

Co dodat? Pokud jste fandové Charlieho andílků, můžete se těšit na další pokračování svého oblíbeného filmu. Pokud se vám líbí některá z dam, můžete se těšit na jejich svůdná těla. Pokud vás zajímají více mobilní telefony, než vnady holywoodských hvězd, přijdete si taky na své. Ostatně, těžko říci, kdo bude ve filmu větší hvězdou – pro někoho to bude Sony Ericsson T610, pro někoho zase krásné herečky. Jak tomu bude u vás?

Diskuze (6) Další článek: Nahlédněte do hlubin iPAQovy duše

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Ostatní, Ericsson, Sony Ericsson T610, Jak, Eri, Son, Stříbrné plátnoRychlá pomoc pro návrat do normálu. K čemu je Android Safe Mode, a jak jej aktivovat?

Rychlá pomoc pro návrat do normálu. K čemu je Android Safe Mode, a jak jej aktivovat?

** V případě problémů s Android telefonem si hned vzpomeňte na režim Safe Mode ** V tomto módu se vypnou všechny vámi stažené aplikace ** Systém se zrychlí a zbaví chyb, jeho využití ale bude omezené

Martin Chroust
Nouzový režimAndroid
8 důvodů, proč uživatelé iPhonu nikdy nepřejdou na Android

8 důvodů, proč uživatelé iPhonu nikdy nepřejdou na Android

** Obě největší mobilní platformy mají svůj tábor skalních příznivců ** Ti mají jasno, proč je právě iOS nebo Android jediný správný systém ** Tady je několik důvodů, proč jablíčkáři nechtějí o robotech ani slyšet

Martin Miksa
SmartphonyiPhoneAndroid
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Vybrali jsme 15 výborných levných smartphonů pod stromeček. Jsou čím dál lepší

Vybrali jsme 15 výborných levných smartphonů pod stromeček. Jsou čím dál lepší

** Levné smartphony se už dávno staly spotřebním zbožím ** Použitelný telefon se dá koupit už za dva tisíce korun ** Vůbec poprvé se do výběru dostaly telefony s 5G

Martin Miksa
Nižší třída
Recenze systému Android 12. Největší skok správným směrem za poslední roky. Zatím ale jen pro někoho

Recenze systému Android 12. Největší skok správným směrem za poslední roky. Zatím ale jen pro někoho

** Android 12 je zatím graficky i funkčně nejjednotnější verze ** Vylepšuje zejména soukromí a práci s oprávněním aplikací ** Na jiných telefonech než Pixelech bude zážitek odlišný

Vladislav Kluska
Material YouAndroid 12Google
Evropská komise to vidí jasně. Česko má jednoznačně nejdražší mobilní tarify v celé EU

Evropská komise to vidí jasně. Česko má jednoznačně nejdražší mobilní tarify v celé EU

** Česko „kraluje“ žebříčku zemí s nejdražšími mobilními službami ** Evropská komise srovnala ceny ve všech 27 zemích EU ** Když se nepočítají neomezené tarify, vychází nabídky našich operátorů katastrofálně

Jan Láska
Předražené službyEvropská komiseTarify a mobilní služby