Sony Xperia XA2 Ultra se širokými „bradami“ se ukazuje na prvních fotkách

Sony plánuje v letošním roce vyrukovat s novým designem, a jedním z modelů, kterých se změna dotkne, je i připravovaná Xperia XA2 Ultra. Nástupce letošního Sony XA1 Ultra. I když, vzhled telefonu je zatím na hony vzdálen od toho, co slibovaly úniky z poloviny prosince. Potvrdí se nakonec designový odklon Sony směrem k bezrámečkovým telefonům nebo nakonec přeci jen zůstane vzhled telefonů stejný jako letos? A nebo se nový design ukáže jen u těch nejvybavenějších Xperií?

Novinka střední třídy s modelovým označením H4233 má být osazena 6" Full HD displejem, který je na horní a spodní hraně doplněn skutečně obřími rámečky. V naddisplejové části se našlo místo třeba pro reproduktor a duální fotoaparát, pod displejem je prostor, zdá se, nevyužit. Na zadní straně má být umístěn 21Mpx fotoaparát a snímač otisků prstů.

Telefon poběží na Snapdragonu 630 se 4GB RAM. 64GB interní úložiště půjde rozšířit microSD kartami, telefon poběží na Androidu 8.0 Oreo. Novinka bude zřejmě představena na barcelonském MWC, i když stále žije naděje, že se Sony rozmyslí a nový model uvede již na blížícím se CES v Las Vegas.

Představení Androidu Oreo pro smartphony Sony Xperia:

Zdroj Weibo via Phonearena

Diskuze (19) Další článek: Samsung si patentoval rolovací displej se snímačem otisků prstů

Témata článku: Sony, Android, Smartphony, Čtečka otisků prstů, Xperia, Střední třída, CES, Fotoaparát, Spekulace, MWC, Duální fotoaparát, Krycí sklo, Oreo, Sony Xperia XA1 Ultra, Ultra, Fotka, Modelové označení, Karta MicroSD, Obří rámeček, Zadní strana, Interní úložiště, Telefon, Nový design, Las Vegas, Brad


Určitě si přečtěte