Souboj titánů a Age of Empires 3 (mobilní hry)

Jako syn boha Dia veďte výpravu s cílem zabránit Hádovi, bohu podsvětí, aby ovládl svět. Zahrajte si nejlepší mobilní strategii s asijskými civilizacemi.

Vyzkoušejte zábavné mobilní hry a odreagujte se při hraní těchto titulů: třetího dílu historické strategie Age of Empires: The Asian Dynasties, středověkého simulátoru Crime Files 2: The Templar Knight, bojové hry podle stejnojmenného filmového remaku Souboj titánů a krvavé adrenalinové zábavy ruských bohatýrů Russian Roulette. Hry podporuje většina v současnosti prodávaných i starších telefonů. Pokud si nejste jisti, zda je vybraná hra určena pro váš typ mobilu, ověřte si tuto skutečnost podle návodu v závěru článku.

Klepněte pro větší obrázek

Autor: Matěj Gause


Age of Empires III: The Asian Dynasties

Ensemble Studios je již dávno bohužel minulostí. Jejich nejslavnější strategie všech dob ale do zapomnění rozhodně neupadla a pokud někde stále její kult přežívá, tak to jsou mobilní telefony. Zatímco na PC byl další přídávek The Asian Dynasties spíše datadiskem, na mobilních telefonech jde o plnohodnotnou hru, která významně rozšiřuje nestárnoucí středověkou strategii.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

V novém díle vás čeká hned několik zajímavých novinek. Včetně kompletně nové historické kampaně se dočkáte také nových budov a to vše v líbivém asijském stylu. Autoři nezapomněli na všechny mocné asijské civilizace jako Indii, Čínu nebo Japonsko. Své vůdcovské schopnosti budete potřebovat v monstrózních bitvách a kdo ví, možná dovedete vaši říši k absolutnímu vítězství! Pokud vás omrzí nalinkovaná kampaň, tak můžete využít také režimy Potyčka nebo Tažení, ve kterých dostanete volnou ruku.

Age of Empires III: The Asian Dynasties (strategie):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HRHBR na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)

Crime Files 2: The Templar Knight

Crime Files 2 – The Templar Knights se sice snaží zaujmout vypiplaným příběhem a větší interaktivitou prostředí, ale bohužel nic revolučního nepřínáší. Zatímco v Kriminálkách jsme sledovali naše oblíbené hrdiny z televizního seriálu a vcelku reálný pohled na moderní kriminalistiku, tak v Crime Files 2 se podíváme na zoubek legendárním templářským rytířům, kteří kdysi dávno ukryli bájný poklad.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Na cestě za velkým dobrodružstvím vás čeká prozkoumávání katakomb a dalších historických objektů, komunikace s hlavními protagonisty a sem tam nějaká ta akce v podobě míchání předmětů a řešení puzzlů. I když je příběh nejsilnější předností celé hry, tak je strašně ukecaný a zabaví snad jen opravdové fajnšmekry žánru.

Crime Files 2: The Templar Knight (simulátor):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HRKWS na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)

Clash of the Titans The Movie

Řecký bůh podsvětí Hádés je pořádný padouch. Ostatně ani v akčním seriálu Xena nebyl žádný svatoušek. V Clash of the Titans The Movie se dokonce postavíte proti němu, abyste zabránili jeho mocenským choutkám. Mimochodem, pokud vám název Clash of the Titans The Movie nic neříká, tak se jedná o připravovaný akční snímek, který snad bude dalším filmovým kasovním trhákem, a tak se nemůžeme divit, že se autoři snaží hru zuby nehty propagovat, kde to jde, v mobilní zábavě nevyjímaje.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Jako smrtelník a syn samotného Dia se vydáte na cestu za spravedlnost proti bohovi podsvětí, který potají spřádal plány na ovládnutí světa. Clash of the Titans je pořádná hack and slash rubačka a pod vaším mečem tak končí hordy nepřátel, které jako by z oka vypadly mytologických pohádkám. Střetnete se třeba s medúzami, titány a dalšími potvorami ze starověkého Řecka. Během heroické výpravy můžete také využít různé vylepšováky v podobě speciálních schopností a lektvarů. Vcelku se jedná o skvělou akční podívanou, kterou by neměli vynechat, jak fandové filmu, tak i příznivci tohoto žánru.

Clash of the Titans The Movie (akční, bojová):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HDNUW na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)

Russian Roulette

Ruská ruleta je docela zábavná “hra“. Hru dávám záměrně do uvozovek, protože se vlastně nejedná o kdovíjak propracovanou hříčku, ale o docela zábavnou aplikaci. Vše funguje stejným způsobem, jako kdybyste hráli podobnou hru v reálu, takže stačí číslem 5 roztočit kolo osudu, a pak už jen sledovat vašeho zpoceného kamaráda, jak si mozek rozmázne na zdi. Samozřejmě hra není až tak drsná, ale červená barva, stříkance krve a hlavně V. I. Lenin nahánějí hrůzu už od prvního pohledu. Pravou atmosféru poskytuje herec s ruským přízvukem. Ke střelbě stačí stisknout jedno z tlačítek na mobilu. Házet kostkou, abyste zjistili, kdo bude platit další rundu piv, je už včerejší.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Russian Roulette (akční):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HEXHN na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)

Doplňující informace

Hry jsou v češtině nebo slovenštině, může se ale stát, že pro váš mobil nejsou lokalizovány. V tomto případě vám bude doručena anglická verze.

Pro zjištění podpory vybraného obsahu vaším telefonem pošlete SMS s textem:

STAHNU[mezera]KOD na číslo 900 09 03 (cena za SMS je 3 Kč)

KOD je pětipísmenný objednací kód a je uveden u každé nabídky. 

Příklad: STAHNU HABCD

Cena za stažená data se řídí dle ceníku vašeho mobilního operátora. Před stažením si zkontrolujte, zda máte dostatek volné paměti v telefonu. Telefon musí mít aktivován a správně nastaven WAP, telefony Siemens navíc nastaven i tzv. Java profil – pomůže vám infolinka vašeho mobilního operátora. V případě objednávky na nepodporovaný telefon vám MobilBonus hru zdarma vymění za jinou.

Technicky zajišťuje MobilBonus, s. r. o., help@mobilbonus.cz, infolinka +420 777 717 535 (Po–Pá 8:00–16:00).


© 2009 ELECTRONIC ARTS INC. ALL RIGHTS RESERVED.

Diskuze (4) Další článek: Nokii N97 mini od MobilManie získává…

Témata článku: Mobilní hry, Hry, Titan, Infolinka, Zábavná hra, Vybraná hra, Třetí díl, Padouch, Stažená data, Ruleta, Meč, Anglická verze, MOBI, Mobil, Speciální schopnost, Souboj, Lektvar


Určitě si přečtěte