Soutěž: vyhrajte lístky na koncert kapel Kryštof a Peha

Zapojte se do soutěže, ve které na čtyři z vás čekají vždy dvě vstupenky na koncert skupiny Kryštof v rámci turné Rubikon Tour 2006. Předskokanem je slovenská skupina Peha. Stačí natočit mobilem minutový film a výhra může být vaše.
Soutěž: vyhrajte lístky na koncert kapel Kryštof a Peha

Pravidla

Ve spolupráci se společností Sony Ericsson jsme připravili soutěž pro kreativní čtenáře. Vlastníte-li mobilní telefon s možností natáčet video, pořiďte jím záznam v délce šedesáti sekund a pošlete na níže uvedený e-mail. Protože se hraje o vstupenky na koncert skupiny Kryštof, tématem jsou ŽENY, podle stejnojmenné písničky z prvního oficiálního alba kapely.

Rozhodně se však neinspirujte videoklipem a natáčejte volné příběhy a scénky podle vlastních nápadů. Jako vždy: fantazii se meze nekladou. Konkrétní pojetí a zpracování je čistě na vás, jediným technickým omezením je maximální délka 60 s nebo maximální velikost 6 MB.

Tip: na dílka minulé soutěže na téma „horor“ se můžete podívat zde

Natočená videa můžete poslat buď přímo z mobilu nebo ze svého počítače na e-mailovou adresu mujmobil@cpress.cz a to jen do neděle 5. listopadu. Do e-mailu napište název videa a hlavně svoje jméno a adresu, na kterou můžeme poslat výhru. Pokud bude jméno a adresa v e-mailu chybět, vzdává se tím soutěžící nároku na výhru. Získané údaje slouží pouze pro potřebu soutěže, nebudou poskytnuty třetím stranám.

Během pondělka pak soutěž vyhodnotíme a vyhlásíme čtyři výherce, jejichž videa nám přijdou jako nejvydařenější. Hodnotíme především originální nápad, příběh a celkový tvůrčí přístup autora, nikoli technickou kvalitu videa.

Podmínky v bodech:

  • video musí být na téma ŽENY
  • video musí být pořízeno mobilním telefonem (úpravy jsou povoleny)
  • omezení: maximální délka 60 sekund nebo velikost 6 MB
  • formát videa: 3GP nebo MP4
  • zaslat na e-mailovou adresu mujmobil@cpress.cz a přidat jméno a adresu pro zaslání výhry
  • poslední termín pro zaslání je neděle 5. listopadu včetně, tedy až do nedělní půlnoci
  • video nesmí obsahovat vulgární, erotické nebo dokonce protizákonné činy
  • autoři nejlepších čtyř videí budou odměněni cenami
  • vyhlášení soutěže proběhne v pondělí 6. listopadu

Ceny

Na čtyři nejšikovnější tvůrce videí na téma „ženy“ čekají dvě vstupenky na koncert turné kapely Kryštof s názvem Rubikon Tour 2006. Celkem je tedy ve hře osm lístků, výherci si budou moci vybrat město, ve kterém se na Kryštofy a Pehu půjdou podívat. Ceny do soutěže věnovala společnost Sony Ericsson.

Tip: více informací k turné hledejte na stránkách Sony Ericsson On Air

Diskuze (14) Další článek: Samsung X830: vystřelovací tyčinka na videu

Témata článku: Ostatní, Soutěž, Koncert, Kryštof


Určitě si přečtěte