Soutěž: za jedno video nebo fotku dva lístky na koncert

Stačí jedno video nebo fotka z mobilu a dva lístky na koncert kapel Kryštof a Peha mohou být vaše. Můžete si přitom vybrat, ve kterém městě koncert v rámci turné Rubikon Tour 2006 navštívíte. Odměníme čtyři nejlepší díla!
Soutěž: za jedno video nebo fotku dva lístky na koncert

Natočte se svým mobilem krátké video na téma „ženy“ nebo vyfotografujte snímek se stejným tématem. Své dílo nám ještě dnes zašlete a máte velkou šanci k zisku dvou lístků na atraktivní koncert kapel Kryštof a Peha. Můžete si přitom vybrat nejbližší město, kam se na koncert budete chtít vydat.

Tuto soutěž jsme vyhlásili minulý čtvrtek a podle předpokladů jsme již včera měli vyhlásit vítěze. Podle zkušeností s první „videosoutěží“ na téma horor jsme očekávali velký zájem a hromadu zajímavých videí i tentokrát. Jak nám ukázaly statistiky čtenosti, zájem o soutěž byl velký, ale bohužel jen pasivní. Téma „ženy“ se zřejmě ukázalo jako příliš záludné a obtížné na zpracování.

Proto jsme se rozhodli soutěž ještě o den prodloužit a dát šanci i čtenářům, kteří natáčet video se svým telefonem nemohou, případně si na natáčení videa netroufají. Do soutěže proto nově zařadíme i fotografie pořízené mobilním telefonem na stejné téma. Hodnotíme především tvůrčí nápad, nikoli technickou kvalitu snímků.

Soutěž ukončíme dnes o půlnoci a vítěze vyhlásíme hned zítra.


Pravidla

Ve spolupráci se společností Sony Ericsson jsme připravili soutěž pro kreativní čtenáře. Vlastníte-li mobilní telefon s možností natáčet video, pořiďte jím záznam v délce šedesáti sekund a pošlete na níže uvedený e-mail. Nově můžete posílat i fotografie pořízené mobilem. Protože se hraje o vstupenky na koncert skupiny Kryštof, tématem jsou ŽENY, podle stejnojmenné písničky z prvního oficiálního alba kapely.

Rozhodně se však neinspirujte videoklipem a natáčejte volné příběhy a scénky podle vlastních nápadů. Jako vždy: fantazii se meze nekladou. Konkrétní pojetí a zpracování je čistě na vás, jediným technickým omezením je maximální délka 60 s nebo maximální velikost 6 MB. Pro fotografie platí jediné omezení - minimální velikost 640 × 480 bodů.

Tip: na dílka minulé soutěže na téma „horor“ se můžete podívat zde

Natočená videa a fotografie můžete poslat buď přímo z mobilu nebo ze svého počítače na e-mailovou adresu mujmobil@cpress.cz a to jen do dnešní půlnoci (úterý 7. listopadu). Do e-mailu napište název videa a hlavně svoje jméno a adresu, na kterou můžeme poslat výhru. Pokud bude jméno a adresa v e-mailu chybět, vzdává se tím soutěžící nároku na výhru. Získané údaje slouží pouze pro potřebu soutěže, nebudou poskytnuty třetím stranám.

Během zítřka pak soutěž vyhodnotíme a vyhlásíme čtyři výherce, jejichž díla nám přijdou jako nejvydařenější. Hodnotíme především originální nápad a celkový tvůrčí přístup autora, nikoli technickou kvalitu.

Podmínky v bodech:

  • video nebo fotografie musí být na téma ŽENY
  • video musí být pořízeno mobilním telefonem (úpravy jsou povoleny)
  • fotografie nesmí být dodatečně upravovány
  • omezení: maximální délka videa 60 sekund nebo velikost 6 MB
  • formát videa: 3GP nebo MP4
  • zaslat na e-mailovou adresu mujmobil@cpress.cz a přidat jméno a adresu pro zaslání výhry
  • poslední termín pro zaslání je úterý 7. listopadu včetně, tedy až do půlnoci
  • video nesmí obsahovat vulgární, erotické nebo dokonce protizákonné činy
  • autoři nejlepších čtyř videí budou odměněni cenami
  • vyhlášení soutěže proběhne ve středu 8. listopadu

Ceny

Na čtyři nejšikovnější tvůrce čekají dvě vstupenky na koncert turné kapely Kryštof s názvem Rubikon Tour 2006. Celkem je tedy ve hře osm lístků, výherci si budou moci vybrat město, ve kterém se na Kryštofy a Pehu půjdou podívat. Ceny do soutěže věnovala společnost Sony Ericsson.

Tip: více informací k turné hledejte na stránkách Sony Ericsson On Air

 

Váš názor Další článek: Symbian S60: aplikace, které využije každý

Témata článku: Ostatní, Soutěž, Jediné omezení, Koncert


Určitě si přečtěte

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

** Oficiální podpora Samsung Pay v Česku je zatím nedohlednu ** Ukážeme vám postup, které vám umožní již nyní platit hodinkami od Samsungu bezkontaktně i v ČR! ** Budete muset sáhnout po kartě Curve a upravit software hodinek

Martin Chroust | 196

Týden Živě: On fakt dnes ještě někdo stahuje filmy z Ulož.to?

Týden Živě: On fakt dnes ještě někdo stahuje filmy z Ulož.to?

** Kauza Ulož.to a proč my dva už (moc) newarezíme ** Windows 10X existují, ale nabízí se otázka proč ** Nissan ukázal vizi kanceláře v podobě karavanu

Jakub Čížek, Vladislav Kluska | 28