Speciální Motorola V60i ke stému výročí Harley-Davidson

Známý výrobce motocyklů slaví již jedno století od svého založení. Ve spolupráci s Motorolou proto vznikla speciální edice v duchu značky. Speciální kabát obléklo tradiční véčko v podání Motoroly V60i.

Světoznámé motocykly Halley-Davidson letos oslavují svůj stoletý rodokmen. Motorola, která je známá svými speciálními edicemi, vzpomeňme třeba mobilní telefon ve stylu švýcarského armádního nože, si tuto příležitost nemohla nechat ujít a připravila speciální edici ke příležitosti toho výročí.

Klepněte pro větší obrázek

Jako výchozí model si vybrala jeden z nejoblíbenějších mobilních telefonů v USA, a to Motorolu V60i. Ta se po menších úpravách objeví ve dvou provedeních – černé s pravou kůží a chromové.  Obě verze měly svou světovou premiéru včera.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Více změn by neškodilo

Střeva telefonů zůstala stejná. Změny jsou patrné hlavně na vzhledu obou telefonů. Z obrázků sami vidíte, že prim hraje okřídlené logo motorkářské značky. Drobné změny se udály i pod povrchem. Bohužel se omezily jen na pozměněnou nabídku vyzvánění, které se nyní nese v duchu motorkářských písniček. Přitom podpora Java aplikací v telefonu přímo svádí po razantnějším zásahu – třeba symbolické mapy apod.

Obě Motoroly ze speciální edice Harley – Davidson budou k dostání u prodejců zmiňovaných motocyklů; do běžného prodeje se z největší pravděpodobností vůbec nedostanou. O tom, že Motorola nemyslí jen na americký trh svědčí připravené verze pro GSM, CDMA a TDMA sítě.

Bližší informace naleznete zde.

Diskuze (7) Další článek: Mobilní komunikace: co nás čeká a nemine

Témata článku: Motorola, Výročí, Motorola V60i, Motorol, Motor, Speciál, Special, Harley-Davidson, Výchozí model, Dav, David