Spore Creatures a Assault Team 3D (mobilní hry)

Upravte si svoji příšerku a dostaňte ji na vrchol potravního řetězce. Bagdád se vrací do války. Velký konflikt mezi americkými a iráckými armádami začíná.

Vyzkoušejte nejčerstvější novinky v mobilních hrách: mobilní RPG Spore Creatures, válečnou střílečku Assault Team 3D, karetní sérii pokeru Holdem Legend a katastrofickou strategii 2012 Apocalypse na motivy stejnojmenného filmu. Hry by měly být podporovány většinou v současnosti prodávaných i starších telefonů. Pokud si nejste jisti, zda je vybraná hra určena pro váš typ mobilu, ověřte si tuto skutečnost podle návodu v závěru článku.

Klepněte pro větší obrázek

Autor: Matěj Gause


Spore Creatures

Evoluce pokračuje! Po úspěchu Spore Origins se příšerky konečně dostali z hlubokých vod oceánů na souš a začínají objevovat pevninu. Spore Origins nabídl originální koncept a hlavně nekonečnou zábavu díky kombinacím roztodivných tvarů nových příšerek. Spore Creatures kráčí ve stejných stopách, na souši se můžete seznamovat s ostatními živočichy nebo naopak se stát vůči nim nepřátelský a jednou provždy vyhladit jejich druh, aby vám nebránili ve vaší velké expanzi.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Ve 12 levelech zažijete stejně pekelnou hratelnost jako ve Spore Origins, na souši sbíráte jednotlivé části těl, abyste si pak mohli v editoru vytvořit příšerku podle vašeho vlastního gusta, a zároveň dostáváte zajímavé úkoly, díky kterým se musíte neustále přizpůsobovat podmínkám jinak byste vyhynuli! V nástroji Creature Creator pohodlně měníte různé tvary vašeho stvoření a postupně se dostáváte výš a výš v potravinovém řetězci, takže za chvíli se stanete opravdovými průkopníky evoluce. Optimalizace vývoje je dalším skvělým zážitkem ve Spore Creatures. Nástupce série The Sims se opravdu povedl a i na mobilních telefonech se jedná o chytlavou záležitost.

Spore Creatures (mobilní RPG):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HVJZB na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)

Assault Team 3D

Akční střílečky jsou a vždy budou velmi populární pro široké spektrum hráčů. Stejně tak i terorismus patří mezi nejsledovanější události v médiích a ani se není čemu divit, když každou chvíli sebevražední atentátníci někoho vyhodí do povětří. Akční hry z prostředí války Iráku prostě patří mezi nejlepší first person střílečky všech dob. V Assault Team 3D můžete díky skvělé hratelnotsi proniknout právě do kůže vojáka svobody bojujícího v rozbořených ulicích Íráku, aby osvobodil tuto zem od bezpráví a tyranie teroristů.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Nečekejte žádné taktizovaní, protože Assault Team 3D je čistokrevná akce. To, že je Assault Team 3D peklo na zemi, zjístíte hned jakmile se objevíte v ulicích města, za každým rohem totiž na vás číhá terorista a budete doslova bojovat o každý metr a někdy i o holý život proti různým bossům v podobě bojové techniky. Naneštěstí máte s sebou učinné zbraně jako odstřelovačku nebo granátomet, díky kterým můžete nepřítele zneškodnit na dálku. Assault Team 3D rozhodně nepatří mezi průměrné tituly a určitě zaujme svým 3D zpracováním a rozlehlostí bojiště.

Assault Team 3D (akční):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HQDGA na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)

World Series Of Poker: Holdem Legend

Poslední dobou nedělám nic jiného, než hraji poker a nejsem sám. Tahle zábava se totiž stala poslední dobou nedílnou součástí života každého z nás. V Holdem Legend se stanete opravdovou legendou všech karbaníků, protože se zůčastníte vůbec nejprestiznějšího turnaje na světe – World Series of Poker. Pokud chcete zažít nejrealističtější a nejsvižnější pokerovou zábavu na mobilních telefonech, tak World Series of Poker je pravá volba! V tomhle pokerovém simulátoru můžete vyhrát opravdu velké turnaje WSOP ve skutečných kasínech v Las Vegas a dalších velkých městech! Stačí si vybudovat bankroll, a pak se už jen problafujete k vítězství. Soupeři se také mohou kdykoliv prozradit díky propracované mimice. Poker může hrát každá, ale máte na to, abyste se stali legendou v Holdem?

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

World Series Of Poker: Holdem Legend (karetní):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HNFMK na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)

2012 Apocalypse

Katastrofy všeho druhu se naneštěstí České republice vyhýbají. V 2012 Apocalypse je přímo ovládnete, abyste zachránili lidstvo před úplným vyhynutím. Přírodní síly umí napáchat pořádnou paseku. Tornádo, zemětřesení nebo ohnivá bouřka ulice velkoměsta a obydlí lidí promění brzy v hromadu trosek, a proto musíte dávat pozor, abyste se jim vyhli! Úkol je prostý. Navádíte přirodní síly spletitými ulicemi, vyhýbáte se budovám a sbíráte bonusové předměty, které vám přinesou ulehčení. Včetně normální kampaně, ve které musíte přežít legendu o apokalypse, vás čeká také speciální vyhlazovací mód. Asi nejzábavnější část celé hry, protože město přirodními silami ničíte sami a musíte způsobit co největší škody, takže všechno je dovolené, tak kdo prežije rok 2012?

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

2012 Apocalypse (strategie):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HAMYX na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč)

Doplňující informace

Hry jsou v češtině nebo slovenštině, může se ale stát, že pro váš mobil nejsou lokalizovány. V tomto případě vám bude doručena anglická verze.

Pro zjištění podpory vybraného obsahu vaším telefonem pošlete SMS s textem:

STAHNU[mezera]KOD na číslo 900 09 03 (cena za SMS je 3 Kč)

KOD je pětipísmenný objednací kód a je uveden u každé nabídky. 

Příklad: STAHNU HABCD

Cena za stažená data se řídí dle ceníku vašeho mobilního operátora. Před stažením si zkontrolujte, zda máte dostatek volné paměti v telefonu. Telefon musí mít aktivován a správně nastaven WAP, telefony Siemens navíc nastaven i tzv. Java profil – pomůže vám infolinka vašeho mobilního operátora. V případě objednávky na nepodporovaný telefon vám MobilBonus hru zdarma vymění za jinou.

Technicky zajišťuje MobilBonus, s. r. o., help@mobilbonus.cz, infolinka +420 777 717 535 (Po–Pá 8:00–16:00).


© 2009 ELECTRONIC ARTS INC. ALL RIGHTS RESERVED.

Váš názor Další článek: Vodafone nabízí solární nabíječku vlastní značky

Témata článku: Mobilní hry, Hry, Povětří, Spor, The Sims, Bezpráví, Granátomet, MOBI, Mobil, TaktizováníChystané finské cloudové MMO nakonec Xbox exkluzivitou nebude

Chystané finské cloudové MMO nakonec Xbox exkluzivitou nebude

Mainframe odstoupilo od smlouvy s Microsoftem.

Radek Wunderlich
MainframeRPGOnline
Přehled zařízení, která dostanou Android 12. Aktualizace se týká topmodelů i levnějších telefonů

Přehled zařízení, která dostanou Android 12. Aktualizace se týká topmodelů i levnějších telefonů

** Pixely už jej mají, postupně se přidávají další mobilní výrobci ** Android 12 přináší spoustu softwarových novinek a vylepšení ** V našem seznamu se dozvíte, kdy aktualizace dorazí i na váš telefon

Martin Chroust
Android 12Aktualizace softwaruSmartphony
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Tři tipy, jak proklepnout signál Wi-Fi v domácnosti i kanceláři

Tři tipy, jak proklepnout signál Wi-Fi v domácnosti i kanceláři

** Poradíme, jak řešit problémy s rychlostí bezdrátového připojení ** Ukážeme, jak najít nejvhodnější Wi-Fi kanál ** Prozradíme, jak prověřit pokrytí prostoru signálem

Karel Kilián
RouterWi-FiTipy
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment