Sportovní náramek Honor Band 5 obsahuje české prostředí a právě míří do prodeje

Honor na zářijovém veletrhu IFA 2019 v Berlíně představil nový chytrý náramek Honor Band 5. Příslušenství se v těchto dnech dostává do českých obchodů s atraktivní cenovkou 999 Kč. Prostředí náramku je v češtině, na výběr je černá, modrá a růžová barva.

Klepněte pro větší obrázek

Vzhledem k ceně obsahuje náramek slušnou výbavu. Ovládá se pomocí palcového dotykového AMOLED displeje s rozlišením 120 × 240 bodů a na jedno nabití má vydržet až 14 dní. Obsahuje funkce monitoringu srdečního tepu, spánku a také okysličení krve. Výrobce upozorňuje, že poslední jmenovaný údaj rozhodně nenahrazuje lékařské přístroje a je určen pouze pro osobní informaci.

Jako dálkový ovladač fotoaparátu v mobilu

Náramek se specializuje na monitoring aktivit vodních sportů. Je voděodolný do hloubky až 50 metrů a zaznamenává počet uplavaných temp, rychlost, vzdálenost, intervaly a spálené kalorie pro několik různých stylů plavání. Dále podporuje řadu outdoorových aktivit včetně běhu venku i na páse, jízdy na kole i na rotopedu, chůze a veslování.

Po spárování náramku se smartphonem může uživatel kontrolovat své příchozí hovory, SMS, e-maily a další notifikace. Funkce dálkového ovládání umožňuje pořizování fotografií z hlavní i selfie kamery telefonu. Pokud je navíc aktivní Bluetooth, je možné také využívat funkci „Najít telefon“.

Diskuze (5) Další článek: Herní Black Shark 2 Pro míří do Evropy. Xiaomi zdarma přibalí gamepad

Témata článku: Honor, , , , , , , AMOLED displej, Honor band, Pro +, Okysličení, Náramek, Mir, Berlín, Monitoring, Rotoped, České prostředí, Outdoorová aktivita, Slušná výbava, Pořizování fotografií,