Spotify se přiblíží TikToku. Nabídne vertikální videoklipy, které můžete hodnotit srdíčky

Vertikální videa jedni a druzí nenávidí a spousta firem už si na nich vylámala zuby. Přesto svou cílovou skupin našly, čehož je příkladem třeba Instagram nebo TikTok. Nyní se k těmto firmám nečekaně připojí další gigant - hudební streamovací služba Spotify. 

Jak ukazují ukázky z nově uvolněné  betaverze, která je již k dispozici prvním testerům, Spotify do ní přidalo možnost procházet výběrem vertikálních videoklipů k písničkám. Přístup je navíc podobný jako právě na TikToku, kdy uživatel může swajpnutím odshora či odspoda procházet seznam videí.

Na novou funkci na Twitteru upozornil beta tester aplikace Chris Messina. Rovněž dodává, že vertikální videa jsou doplněná o možnost lajkování srdíčky a také zde přibyla nová možnost pro zobrazení podrobnějších informací o skladbě. Vertikální videa jsou prý jako stvořená pro již existující funkci Canvas, která nabízí umělcům vytvářet videa ke svým písním.

Celkově je ale o Spotify v posledních dnech a týdnech velmi slyšet, jelikož rychle přidává velké novinky. Ostatně i tento týden jsme vás informovali o jejím spolupráci s Netflixem, pro který bude nabízet zvukový obsah k seriálům a filmům. Jen pár dní před tím po vzoru Apple Music přidala ke skladbám možnost zobrazení textů písní

Spotify má dokonce i mini přehrávač pro Facebook:

Diskuze (4) Další článek: Lidl prodává levná krycí skla na mobily. Zatím jen pro několik Samsungů a starší iPhony

Témata článku: Android, Smartphony, Netflix, Aktualizace softwaru, Instagram, Facebook, Spotify, Apple Music, TikTok, Cílová skupina, Streamovací služba, Videoklip, Srdíčko, Telefony s Androidem na Heureka.czHity na cestě. Jaké hry si zahrajete v prosinci 2021: Halo Infinite, Solar Ash a další

Hity na cestě. Jaké hry si zahrajete v prosinci 2021: Halo Infinite, Solar Ash a další

Na závěr roku letos moc velkých pecek nemáme. Čeká nás pořádně nabitý závěr zimy a začátek jara a v mezičase můžete dát šanci některým z menších kousků.

Martin Nahodil
Agenda
Sci-fi strategie Lemnis Gate přidává next-gen verze hry, zahrajeme si v létě

Sci-fi strategie Lemnis Gate přidává next-gen verze hry, zahrajeme si v létě

V nové akční tahové strategii budete ohýbat čas a prostor.

Michal Maliarov
FPSStrategie
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Amazon zrušil hru ze světa Pána prstenů, důvodem jsou neshody s Tencentem

Amazon zrušil hru ze světa Pána prstenů, důvodem jsou neshody s Tencentem

Po týmovce Crucible jde pod drn další projekt Amazonu.

Michal Maliarov
AmazonByznys
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment
Pozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

Pozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

** Už několik měsíců platí nová daňová pravidla pro zásilky nejen z Asie ** Tkaničky z AliExpressu mohou být stále laciné ** Musíte ale zvolit správného dopravce, jinak poště zaplatíte 150 Kč

Jakub Čížek
E-shopyAliExpress