Spotify se přiblíží TikToku. Nabídne vertikální videoklipy, které můžete hodnotit srdíčky

Vertikální videa jedni a druzí nenávidí a spousta firem už si na nich vylámala zuby. Přesto svou cílovou skupin našly, čehož je příkladem třeba Instagram nebo TikTok. Nyní se k těmto firmám nečekaně připojí další gigant - hudební streamovací služba Spotify. 

Jak ukazují ukázky z nově uvolněné  betaverze, která je již k dispozici prvním testerům, Spotify do ní přidalo možnost procházet výběrem vertikálních videoklipů k písničkám. Přístup je navíc podobný jako právě na TikToku, kdy uživatel může swajpnutím odshora či odspoda procházet seznam videí.

Na novou funkci na Twitteru upozornil beta tester aplikace Chris Messina. Rovněž dodává, že vertikální videa jsou doplněná o možnost lajkování srdíčky a také zde přibyla nová možnost pro zobrazení podrobnějších informací o skladbě. Vertikální videa jsou prý jako stvořená pro již existující funkci Canvas, která nabízí umělcům vytvářet videa ke svým písním.

Celkově je ale o Spotify v posledních dnech a týdnech velmi slyšet, jelikož rychle přidává velké novinky. Ostatně i tento týden jsme vás informovali o jejím spolupráci s Netflixem, pro který bude nabízet zvukový obsah k seriálům a filmům. Jen pár dní před tím po vzoru Apple Music přidala ke skladbám možnost zobrazení textů písní

Spotify má dokonce i mini přehrávač pro Facebook:

Diskuze (4) Další článek: Lidl prodává levná krycí skla na mobily. Zatím jen pro několik Samsungů a starší iPhony

Témata článku: , , , , , , , , , Cílová skupina, Streamovací služba, Finda N, Srdíčko, Videoklip,