Startují kvalifikační turnaje pro Samsung MČR v mobilních hrách. Osm nejlepších týmů se utká koncem října

  • Startuje kvalifikace na MČR 2022 v mobilních hrách
  • Letos byly vybrány hry Brawl Stars a LoL: Wild Rift
  • Finále osmi nejúspěšnějších týmů se odehraje koncem října

Včera oficiálně odstartoval již sedmý ročník Mistrovství ČR mobilních hrách, jehož titulárním partnerem je i letos Samsung. V letošním nejprestižnějším klání českého mobilního e-sportu se bude soutěžit ve dvou hrách, pořadatelé zvolili známé titul Brawl Stars a League of Legends: Wild Rift. Celková dotace turnaje činí více než 200 tisíc korun, finále se odehraje koncem října v Praze.

Hra Brawl Stars se v turnaji objevuje již potřetí, hráči si z price poolu rozdělí celkem 80 tisíc korun, v případě Wild Rift se po loňské premiéře pokračuje v zajatých kolejích, mezi nejlepší hráče se dostane téměř 140 tisíc Kč. Samotný turnaj předchází kvalifikace, která již odstartovala. Šanci utkat se na nejvyšším kolbišti může mít každý, kdo přihlásí svůj tým, a v rámci otevřených kvalifikací během sezony (v podobě obline turnajů) posbírá co nejvíce MČR bodů. Šest nejúspěšnějších týmů získá pozvánku do závěrečného finále, kde se k nim připojí dva týmy se speciálního turnaje Midseason.

Pokud se chcete MČR zúčastnit, je třeba se zaregistrovat na těchto webových stránkách. Zde také dozvíte detailní pravidla pro účast, kvalifikaci a další důležité detaily.

Ohlédnutí za loňským MČR v mobilních hrách:

Váš názor Další článek: Některé telefony řady Galaxy S22 trápí problémy s konektivitou. Vypadávají data, GPS a nefungují hovory

Témata článku: Samsung, Android, Smartphony, iOS, Mobilní hry, Praha, Pro +, Mobilní hra, League of Legends: Wild Rift, Kvalifikace, Nejlepší tým, MČR, Brawl Stars, League of Legends, Konec října, Turnaj, Říjen, Samsung MČR, Telefony s Androidem na Heureka.cz