Strawberry Phone: Digitální detox dotažený k dokonalosti

Dneska se hodně řeší škodlivost chytrých telefonů na lidské zdraví. Začíná to změnami v chování, protože s mobilem v ruce někteří tráví hodiny denně, pokračuje to zářením a vlivem displeje na zrak, v neposlední řadě je tu modré světlo, které snižuje kvalitu našeho spánku.

Problém řeší i ty největší technologické firmy, Google integroval do Androidu Digitální rovnováhu, Apple má Čas u obrazovky. Jsou tu i vyloženě detoxikační projekty, mobily s jednoduchými funkcemi, černobílým displejem, aby vás tolik nelákaly ty atraktivní obrázky na Instagramech a jiných internetech.

My vám představíme mobil, který tenhle „detoxikační faktor“ dotáhl k dokonalosti. Jmenuje se Strawberry Phone APR 1, má své výhody, pochopitelně také nevýhody a ve videu vám jej představíme podrobněji.

PS: Dělat aprílové vtípky v době fake news je poněkud ošemetné, takže se ve videu snažíme nelhat, upozornit na skutečný problém doby a samozřejmě zapojit humor. Dejte nám v diskuzi vědět, jak se nám to povedlo :-)

Strawberry Phone APR 1
rozměry a hmotnost: 98 × 47 × 10,0 mm
displej: 3,5", kapacitní AQUALED, 19 200 × 10 800, 6294 PPI
sítě: přístroj nepodporuje telefonní sítě
konektivita: bez USB
paměť: 1000 TB, RAM: 999 999 GB, baterie: ? mAh
procesor: neuvádí se
operační systém: Strawberry Bubbles H2O
fotoaparát: ?MPx
21 %
vybavenost
cena: už se neprodává

Diskuze (18) Další článek: V krizi si pomáháme. Češi loni poslali dárcovské SMS za 56 milionů, o třetinu víc než před covidem

Témata článku: Strawberry, Android, Video, Apríl, Chytrý telefon, Zdraví, Humor, Spánek, Strawberry Phone APR 1, Záření, Detox, Mobil, Digit, Dokonalost, Mobilní telefony na Heureka.cz