Surface Duo se ukázal jako neopravitelný. Podívejte se na jeho postupnou rozborku

Skládací smartphone Surface Duo od Microsoftu se dostal k rukám youtubera JerryRigEverything, který si na telefonu náramně „pochutnal“. Po tradičním mučícím testu (můžete shlédnout zde) se pustil hned do rozborky, která naznačila, že je skládačka od Microsoftu cokoliv, jen ne jednoduše opravitelná. Téměř vše je přilepeno grafitovými páskami, takže je pravděpodobné, že při výměně součástek dojde k poškození dalších komponent.

Postupně se tak na videu níže můžete podívat na odstranění dvou AMOLED displejů, konektorů a dvou baterií. Následuje detailní rozborka jednotlivých součástek a také pantu, dokud není skládací zařízení kompletně rozebrané. Microsoft vsadil na jednoduchost, skládací konstrukce je bytelná a zřejmě se do ní nedostanou žádné nečistoty. Jenže je třeba počítat s tím, že displej není v jednom celku jako u ostatních skládaček, ale je složen ze dvou samostatných panelů, mezi nimiž je v rozevřeném stavu dost patrná mezera.

Rozborka Microsoft Surface Duo od JerryRigEverything:

Váš názor Další článek: Podívejte se, kde se připojíte k 5G síti Vodafonu. Musíte mít ten správný telefon

Témata článku: Microsoft, pant, Surface Duo, Hardware, JerryRigEverything, Rozborka, Surface, Youtuber, Skládačka, Součástka, Konstrukce


Určitě si přečtěte