Svět se zbláznil. Proč byste měli chtít roušku s integrovanými sluchátky?

S respirátory a rouškami se všichni setkáváme doslova každý den. Firma MaskPhone však začala prodávat stejnojmenný produkt, který boří hranice mezi rouškou a sluchátky s mikrofonem. Jedná se o první roušku na světě se zabudovanými sluchátky, která vám i při zakrytém obličeji umožní poslech hudby a vyřizování hovorů. Zní to šíleně, ale na první pohled se vám maska bude jednoznačně líbit. 

Rouška nabízí pětivrstvé vyměnitelné filtry PM2.5, které poskytují ochranu před mikroskopickými částečkami. V základním balení dostanete hned tři, příp. si můžete k roušce přiobjednat respirátor KN95. Součástí roušky jsou zabudovaná Bluetooth sluchátka s odolností IPX5, která vydrží na jedno nabití až 12 hodin. Korekci hlasitosti a ovládání hudebního přehrávání provedete na modulu s tlačítky, který jsou vložen pod bradu ke kraji masky.  

MaskPhone - první rouška na světě se zabudovanými sluchátky:

MaskFone si od svého produktu slibuje vyřizování hovorů či poslech hudby na veřejnosti bez toho, aniž byste museli sundat roušku. Jenže, můžeme předpokládat, že kvalita sluchátek nebude na nijak vysoké úrovni, a otázka visí i nad dezinfekcí samotné roušky. Půjdou z ní sluchátka vytáhnout?  A jak moc je hygienické ovládání hlasitosti přes vnější povrch roušky, kde mohou ulpívat bakterie a viry? Pokud vás rouška přesvědčila, můžete si ji objednat se sadou filtrů za 43 USD, tj. za necelou tisícovku.

Zdroj gdgt via Engadget

Diskuze (5) Další článek: Z pěti měst na pětinu populace. Vodafone výrazně rozšířil 5G síť

Témata článku: Gadget, Bluetooth, Příslušenství, Bezdrátová sluchátka, rouška, respirátor, Maska, Ovládání, Hlasitost, Pro +, Engadget, Hudba, Vyřizování, Filtr, Poslech, Sluchátko, Bezdrátová sluchátka na Heureka.cz