Symbian S60: aplikace, které využije každý

Chcete vědět od koho vám přišla SMS, aniž byste ji přečetli? Zabezpečte svůj telefon tak, aby na něj žádný zloděj neměl. Naplánujte spuštění aplikací přesně podle vašich požadavků. Prozvánění? Už nikdy víc. Všechny tyto úkoly dnes zvládneme pomocí šikovných aplikací.
Symbian S60: aplikace, které využije každý

SMSAlert

Zapomeňte na jednotný tón pro všechny textové zprávy. S aplikací SMSAletr budete vždy vědět kdo vám píše, protože oddělí čísla kontaktů vámi zvoleným tónem. Samozřejmě máte možnost vybrat si jakýkoliv tón nebo skladbu uloženou v telefonu. Pro jistá čísla lze tón také vypnout. Poměrně levná aplikace pro vaše lepší soukromí, to je SMSAletr.

Klepněte pro větší obrázek

Autoři: David Siorpaes (e-mail adresa)
Stáhnout testovací verzi, koupit (5,89 EUR)
Platforma: S60 1.x – 2.x


Security Genius

Security Genius je aplikace, která nepůsobní pouze v programovém rozhraní telefonu, ale zaryje se trochu hlouběji do přístroje. Má totiž ochránit váš telefon po krádeži do doby, než se k měnu dostanete zpátky. Telefon si aplikaci nainstaluje a dále už nebude v seznamu nainstalovaných aplikací. To kvůli tomu, aby ji zloděj neodstranil. Pomůže jen tvrdý reset telefonu pro obnovení nastavení.

Hlavním úkolem Security Genius je ochránit váš telefon po tom, co vám byl odcizen, nebo po jeho ztrátě. Vy, jakožto pravý majitel, zadáte do databáze programu několik údajů o čísle, na které se bude telefon odvolávat. Jakmile totiž změníte SIM kartu a zapnete přístroj, program ihned odešle SMS zprávu na předdefinované číslo, tedy původní kartu SIM. Není zaručena stoprocentní ochrana, ale třeba při takové ztrátě se číslo na nového majitele velice hodí.

Klepněte pro větší obrázek

Autoři: SymbianOn
Stáhnout testovací verzi, koupit (13,99 EUR)
Platforma: S60 3rd


Mobile Task

S Mobile Task už nikdy nebudete muset zapínat aplikace a další funkce telefonu, které jsou pro vás běžnou rutinou. Program to udělá za vás a pravidelně nebo podle vašich požadavků zapne funkce telefonu v rámci těchto pravidel:

  • automaticky zapnout/vypnout jakoukoliv aplikaci
  • zapnout dle časového nastavení
  • uložení a otevření rozpracované práce
  • zrušení práce
  • nezavře aplikace při nízké paměti
  • přímé otevření jakékoliv aplikace klávesou OK

Mobile Task jistě ulehčí práci a organizaci vašeho telefonu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Autoři: Odendahl SEPT-Solutions
Stáhnout testovací verzi, koupit (7,89 EUR)
Platforma: S60 3rd


Best Blacklist

Jednoduchý a dobře konfigurovatelný program, který třídí veškeré příchozí hovory. Aplikace rozděluje čísla na černou a bílou listinu. Černá čísla telefon při aktivovaném režimu odmítá a ani nevíte, že vás někdo obtěžuje. Program třídí a sám přidává telefonní čísla do skupin podle faktorů, které si sami předdefinujete. Výjimku tvoří skupiny telefonního seznamu, třeba rodina apod. Aplikace nabízí spoustu filtrů a možností jak pro telefonní čísla, tak pro skupiny.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Autoři: Smartphoneware
Stáhnout testovací verzi, koupit plnou verzi (9,89 EUR)
Platforma: S60 3rd

Diskuze (9) Další článek: O2: za Benefit body můžete získat vitamíny

Témata článku: Aplikace, Smartphony, Symbian, Software pro mobily, Kter


Určitě si přečtěte