Symbian S60: freeware pro sportovce přímo od Nokie

Dnes vás čeká přehrávání videa, rozsvícení displeje, zobrazení velkých hodin nebo sportování s freewarovým programem přímo od Nokie.

NiceAlarm

NiceAlarm je aplikace, která nahradí standardní budík v telefonu s mnoha výhodami. Nabídne až šest typů alarmů, různé opakování a dokonce i možnost zabezpečí vašeho budíku heslem, takže se nemusíte bát, že vám někdo buzení zruší. O tomto programu jsme psali již dříve, ale nyní je určen i pro novější verzi platformy S60 – 3rd.

Klepněte pro větší obrázek

Autoři: VerySoft
Stáhnout testovací verzi, koupit ($8.95, 7.20€)
Platforma: S60 3rd 


SmsOne

Program SmsOne dokáže tvořit a posílat takzvané „Flash SMS“, které nepřijdou klasicky do přijatých zpráv, ale ukáží se na hlavním displeji. Jakmile takovouto zprávu odmítnete, ztratí se. Jde spíš o sdělovací prostředek u kterého nepotřebujete, aby se zpráva někde uchovávala. Tyto zprávy slouží pro aktuální sdělení informace bez možnosti uložení. I když možnost uložení v menu při čtení zprávy je, dá lehce přehlédnout a většina lidí zprávu dřív potvrdí a tím ztratí. Nejdůležitější vlastností Flash SMS je to, že se zpráva zobrazí ihned bez nutnosti žádného otevírání.

Klepněte pro větší obrázek

Autoři: ZiDian Workshop
Stáhnout testovací verzi, Koupit ($9.90, 9.29€) 
Platforma: S60 3rd


Lights On

Podobných programů už tu několik bylo, ovšem tento má jednu vymoženost, která se u ostatních zatím moc neobjevovala. Základní funkce Lights On je schopnost rozsvítit displej na dobu neurčitou a využít je v situacích, kdy potřebuje nutně něčím posvítit. Narozdíl od ostatních podobných programů umí Lights On omezit dobu rozsvícení na dobu určitou. Zkrátka si budete moci nastavit interval a po jeho uplynutí displej zhasne.

Klepněte pro větší obrázek

Autoři: Tektronic 
Koupit ($7.49, 7.09€)
Platforma: S60 3rd


Digital Clock

Další aplikace od autorů Tektronic, kteří jsou pachatelé výše popsaného Ligth On. Tentokrát jde o digitální hodiny, zobrazující se tak čitelně, že budou čitelné i z několika metrů. Nechybí noční režim s tmavými barvami. Najdete ze i alarm, který je funkční i při vypnutém programu. Zobrazení data, leč malými písmeny, najdeme nad číslicemi s časem. Program sám o sobě dokáže udržet displej rozsvícení po celou dobu působení programu. Trial verze na vyzkoušení dostupná bohužel není.

 Klepněte pro větší obrázek

Autoři: Tektronic
Koupit ($9.49, 8.99€)
Platforma: S60 3rd


Mobiola Media Player

Je přehrávač videí a filmů pro přístroje s operačním systémem S60 3rd. Celý balíček se skládá ze dvou částí. Jedna je klasická instanční do telefonu a druhá obsahující konvertor, který upraví veškeré videa a třeba filmy z DVD. V konvertoru si jen otevřete danou stopu a převede do velikosti pro váš mobilní displej. Stejně jako třeba Nokia PC suite se telefon spojí s počítačovou základnou Mobiola Video Converter a pak už vám nic nebrání si do telefonu nahrát opravdu každé video, na které si vzpomenete.

A nakonec formáty, které program takzvaně skousne:

  • podpora formátů pro Video Converter: avi, 3gp, mov, mpeg, mpg, mjpeg, mp4, mg2, mve, m4v, mkv, flv, smk, str, vob, rm, fli, flc, wve, uv2, wmv, 3g2, asf, m4a
  • podpora video formátů pro Mobiola Media Player: avi (DivX/XViD/MPEG4 coded), 3gp
  • podpora audio formátů pro Mobiola Media Player: mp3, wav.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Autoři: Warelex 
Stáhnout testovací verzi, koupit ($19.99, 18.89€)
Platforma: S60 3rd


Nokia Sports Tracker

Aplikace vyvinutá přímo společností Nokia pro S60 3rd. Máte rádi sport a vše kolem něj? Pokud vlastníte GPS modul, tak vám tento program ukáže a následovně také zpracuje takový malý tréninkový deníček. Pomocí GPS zaznamená rychlost, vzdálenost a čas každého výkonu. Program je to dobrý nejen pro aktuální přehled o tom, v jaké jste kondici, ale i pro dlouhodobé sledování svých výkonů a zdravotního stavu. Nokia Sports Tracker si můžete na oficiální stránkách Nokie stáhnout zcela zdarma.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Klepněte pro větší obrázek

Autoři: Nokia
Stáhnout (freeware)
 
Platforma: S60 3rd

Diskuze (17) Další článek: Sony Ericsson W200i: Walkman za hubičku

Témata článku: Nokia, Smartphony, Software pro mobily, Sport, Symbian, Video Converter, Podobný program, Free, Celý balíček, SporŠvýcaři legalizovali sebevražednou kapsli Sarco vytištěnou na 3D tiskárně

Švýcaři legalizovali sebevražednou kapsli Sarco vytištěnou na 3D tiskárně

** Firma Exit International chce usnadnit proces asistované sebevraždy ** Jako řešení nabízí „kapsli“ Sarco vytištěnou na 3D tiskárně ** S důstojným odchodem pomůže dusík a umělá inteligence

Karel Kilián
ŠvýcarskoSebevraždaTechnologie
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Přehled zařízení, která dostanou Android 12. Aktualizace se týká topmodelů i levnějších telefonů

Přehled zařízení, která dostanou Android 12. Aktualizace se týká topmodelů i levnějších telefonů

** Pixely už jej mají, postupně se přidávají další mobilní výrobci ** Android 12 přináší spoustu softwarových novinek a vylepšení ** V našem seznamu se dozvíte, kdy aktualizace dorazí i na váš telefon

Martin Chroust
Android 12Aktualizace softwaruSmartphony
Nejpirátěnější filmy: Co se teď nejvíc stahuje (aktualizace prosinec 2021)

Nejpirátěnější filmy: Co se teď nejvíc stahuje (aktualizace prosinec 2021)

Vzali jsme týdenní přehledy nejstahovanějších filmů, které se objevují na torrentech, a spojili je do jednoho žebříčku. Tohle jsou aktuálně filmy, o které je na světě největší zájem, které se nejvíc pirátí.

Ondřej Králík
Filmy a seriály
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment