Symbian S60: mějte svůj smartphone pod kontrolou

Chcete ušetřit svého telefonu a zároveň si dopřát kvalitní hudbu? Máte rádi, když je vše pod kontrolou? Nechcete se ztratit nebo přijít o důležitou schůzku? Na všechny tyto otázky vám dnes řekneme odpovědi v podobě Symbianových prográmků.
Symbian S60: mějte svůj smartphone pod kontrolou

Pocket Ogg 1.25

Hezky zpracovaný a jednoduchý program pro přehrávání formátu *.ogg ve vašem telefonu. Výhoda programu je hlavně v kvalitě přehrávané písničky a vynechání mezer při pouštění alba. Hudbu můžete přehrávat z jakékoliv složky na paměťové kartě. Nechybí ani podpora pro zvukové funkce Nokie 3250. A proč zvolit právě formát ogg? Je dobrý, protože má lepší kompresi, zabírá menší část paměti a hlavně je na poslech kvalitnější. Ideální naříklad pro poslech hudby ve sluchátkách. Pocket Ogg je určený pro telefony se Symbianem 3rd.

 

Autoři: WildPalm Download testovací verze
Cena: 11,99 USD (koupit)


Unreal Device Manager

Tento program poběží na starším Symbianu 1.x a 2.x. Jeho hlavím úkolem je dosáhnout toho, aby jste měli nad telefonem a jeho systémem co největší přehled. Díky programu máte informace o všech otevřených aplikacích, na grafu můžete sledovat vytížení CPU a paměti RAM. Nechybí ani vytížení paměti telefonu a paměťové karty. Kdo chce mít kompletní přehled o svém telefonu, nejlepší možností je program Unreal Device Manager

 

Autoři: UnrealSym
Download testovací verze
Cena: 6 USD (koupit)


Handy Alarm

Znáte situaci, kdy na něco myslíte tak hodně, že na to zapomenete a je to pro vás tak důležité? Co si takhle nastavit alarm na připomenutí? Díky aplikaci Handy Alarm už nikdy nic nezmeškáte. Dokáže zvonit opakovaně v nastavené časy celý týden, k alarmu je možno nastavit text – poznámku. Díky propojení s telefonem si můžete vybrat z jakéhokoli tónu pro upozornění. K dispozici je verze jak pro Symbian 1.x, 2.x, tak i pro 3rd.

 

Autoři: Epocware
Download testovací verze
Cena: 9,95 USD (koupit)


4Elements

Vědci objevili novou energetickou formu, která závisí na čtyřech nových prvcích. Kosmický prostor byl jedinou možností, jak všechny prvky schovat od těžby. Země se rozdělila na 4 národy a každý vlastnil jeden prvek, vaším úkolem je získat od každého národu část prvku pro udržení energie ve státu. Bojová hra doprovázena mnoha efekty a nečekanými zvraty vás jistě zabaví.

 

Autoři: PocketTorch
Download testovací verze

Cena: 14,59 USD (koupit)

Diskuze (13) Další článek: Jak špatně fotí běžné mobily ukázalo srovnání s elitou

Témata článku: Smartphony, Symbian, Software pro mobily, Smartphone, Kosmický prostor


Určitě si přečtěte