Symbian S60: pryč s otravným prozváněním a nechtěnými SMS

Potřebujete filtrovat prozvánění či odkláněn nevyžádané SMS z vašeho telefonu? Chcete mít svoje kamarády při hovoru na očích nebo hledáte způsob, jak telefon změnit v baterku? Tyto problémy vám dnes pomůžeme vyřešit. Na své si přijdou i milovníci bojových her.
Symbian S60: pryč s otravným prozváněním a nechtěnými SMS

BlackBaller

Nesnášíte otravné prozvánění či nevyžádané SMS a MMS zprávy? Nevíte, jak se tomu bránit? Společnost Killer Mobile nabízí program pro kompletní filtraci SMS, MMS a hovorů ve vašem mobilním telefonu. Program pracuje tak, že o něm absolutně nevíte, ale zároveň máte vše pod dokonalou kontrolou.

Aplikace funguje na jednoduchém principu. Zvolíte nový filtr a to buď s hlavičkou černé nebo bílé listiny. Černá je logicky zakázaná a bílá povolená. Dále zadáte nový seznam, pojmenuje a nastavíme, zda-li chcete použít filtr jen pro volání, jen pro SMS a MMS zprávy nebo obojí zároveň. Uložíte a vše je připraveno pro spuštění.

 

Při příchozím hovoru ze zakázaného čísla telefon jen blikne a přibližně za půl vteřiny se vrátí zpět do pohotovostního režimu či tam, kde jste byli před tím. U SMS a MMS zprávy nevíte vůbec nic. Všechny zablokované hovory a zprávy si následovně můžete prohlédnou v záznamu (logu) filtru, kde jsou veškerá potřebná data i informace o nich. Dobu archivace logu lze nastavit, na výběr jsou tyto možnosti: žádný log, 1 den, 10 dní a 30 dní.

V sekci nastavení najdete také užitečnou položku pro vypnutí/zapnutí zvuku SMS nebo MMS po přijetí zprávy. Cena programu je 10 dolarů, ale mnohým tato investice ušetří mnoho trápení. Kdo nechce platit za nevyzkoušené, může si samozřejmě stáhnout volnou verzi na 30 dní.

Autoři: Killer Mobile
Download testovací verze
Cena: 10 USD


Best Full Screen Caller

Jednoduchá aplikace určená pro nové telefony spadají do Series 60 3rd Edition dokáže ukázat při příchozím hovoru fotografii osoby, která vám volá. U nastaveného obrázku je možnost použít deformaci, průhlednost, zoom a další užitečné filtry. Fotografie zle nastavit buď pro jednotný kontakt, skupiny volajících nebo i pro neznáme telefonní číslo, které není uloženo v telefonním seznamu.

 

Autoři: Smartphoneware
Cena: 12 USD


S60SpotOn

S60StopOn je freewarový program pro rosvícení displeje mobilní telefonu. Aplikace tohoto druhu známe spíše pod názvem Torch, v překladu baterka. Hodí se například v situacích, kdy nemáte po ruce světlo a potřebujete nutně něco rychle osvětlit. Jako dobrý příklad bych uvedl hledání vypínače v tmavé místnosti. Aplikace je určená pro novou platformu Symbianu 3rd Edition.

Autoři: Stoeger IT
Download aplikace
Cena: zdarma


Time Machine

Potřebujete aplikace zvládající všechny časové funkce? Právě pro vás je tu Time Machine, která má v sobě zabudovaný alarm, stopky, odpočítávaní a zajisté i hodiny. Každá z těchto funkcí má možnost velkého rozšíření. Hodiny nabídnou světový čas, takže přímo ve své kapse budete nosit kompletní přehled všech časů na světě. Alarm podporuje formáty MP3, AAC, WAV, MXMF a AMR. Time Machite nabídne ještě jednou užitečnou funkci a tou je automatické spuštění zároveň se startem telefonu.

 

Autoři: Chitale Enterprises
Koupit aplikaci
Cena: 10 USD


I Hate Guns!

Hra plná akce, triků z karate a dobrodružství, to je I Hate Guns! Setkáte se s mnoha pouštními zvířaty a proti nepříteli můžete použít jednu z mnoha zákeřných taktik. Celý děj doprovází skvělí soundtrack se zvukovými efekty, kterých je ve kře přes 70. Hlavním hrdinou je mladík z dalekého východu. Dostaňte se do hry a prožívejte neopakovatelné zážitky, chvaty, boj až s 18 nepřáteli a to vše v prostředí skvělé grafiky. I Hate Guns! poběží na telefonech Symbian Series 60 1.x a 2.x.

  

Klepněte pro větší obrázek

Autoři: Fun and Mobile
Download testovací verze
Cena: 12.69 €

Diskuze (6) Další článek: Sony Ericsson K510i: černý sympaťák s megapixelem (test)

Témata článku: Smartphony, SMS, Symbian, Software pro mobily, Prozvánění, Velké rozšíření, Plná akce, Tim Machine, NEC, Automatické spuštění, MXMF


Určitě si přečtěte