Sympatické hodinky se čtvercovým ciferníkem jsou o třetinu levnější. Garmin Venu Sq 2 koupíte za 3800 Kč

Garmin nemá v nabídce pouze pokročilé velké hodinky pro profesionální sportovce, ale také elegantní stylové modely, které se mohou líbit i ženám. Mezi ně patří i model Garmin Venu Sq 2 se čtvercovým ciferníkem a AMOLED displejem o úhlopříčce 1,41 palce. Hodinky nejsou přerostlé a navíc se prodávají v různých barvách.

Garmin Venu Sq 2 je zhruba rok starý model hodinek a jeho běžná cena se pohybuje okolo necelých 6 tisíc korun. V obchodě Datart aktuálně hodinky koupíte o třetinu levněji za 3790 Kč. Sleva se vztahuje pouze na dvě barevné varianty – mátově zelenou se stejně zbarveným silikonovým páskem a zlatou s bílým silikonovým páskem.


Garmin Venu Sq 2


Hodinky Garmin Venu Sq 2 mají k ovládání dvě boční mechanická tlačítka. Obsahují vestavěnou GPS a také mnoho senzorů pro monitorování zdraví (měřič srdečního tepu, okysličení krve, monitoring spánku). Podporují službu Garmin Pay pro bezkontaktní platby. Hodinky spárujete s iPhony i smartphony s Androidem. Hodinky patří mezi ty lehčí, bez řemínku váží 38 gramů. Hodí se  i pro plavání v bazénu, na potápění ale už ne. V průměru na jedno nabití vydrží v provozu zhruba 10 dní.

Přes WhatsApp vás upozorníme na novou slevu

Slevové akce někdy netrvají dlouho nebo obchody mohou mít jen malé množství zlevněných produktů. Než se k článku dostanete, může být pozdě.

Hlídač slev má ale svůj kanál v komunikátoru WhatsApp. Klikněte na odkaz, otevře se v aplikaci. Jakmile vydáme článek o slevě, hned na WhatsApp pošleme zprávu. O akci se tak dozvíte v době, kdy je ještě stoprocentně platná.

WhatsApp má ale u kanálů vypnuté upozornění na nové zprávy. Musíte to změnit sami přes ikonu zvonku v pravém horním rohu aplikace.

Hlídač slev na WhatsAppu
Nezapomeňte si u kanálu nastavit upozornění

Našli jste sami zajímavou slevu? Napište nám o ní.

Diskuze (2) Další článek: Samsungy se zasekly na starších aktualizacích služeb Google Play. Některé jsou i půl roku staré

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: , , , , , , , , , Ciferník, AMOLED, Model, Garmin Venu Sq, Obchod,