T-Mobile garantuje připojení. Když vypadne xDSL, nahradí jej 4G

Dříve vypadala kombinace pevného a mobilního internetu v nabídce operátorů tak, že jste si mohli vybrat jedno nebo druhé. Pak operátoři pokročili k tomu, že podle dostupnosti a rychlosti v místě připojení volili vhodnější z technologií.

Teď se T-Mobile posouvá na vyšší level a jako první v Česku k pevnému připojení přidá i mobilní modem pro 4G/LTE. Výhody jsou zřejmé:

  1. Zatímco zřídit pevné připojení trvá několik dní, s mobilním modemem se na internet dostanete v řádu minut. Jakmile dojde ke spuštění xDSL služby, modem automaticky přepne na pevný internet.
  2. Později mobilní modem poslouží jako záložní varianta pro případ výpadku či odstávky DSL. Modem rozpozná výpadky či odstávky pevného připojení a automaticky spustí záložní přístup přes 4G/LTE síť. 
  3. Když bude uživatel řešit případný problém s reklamací, budou mít k dispozici funkční připojení.

Garance připojení je určena pro nové i stávající zákazníky s Pevným internetem xDSL formou pronájmu zařízení. Za 50 Kč měsíčně je základní modem ZyXEL 3312, za 70 Kč je Sercomm Speedport Plus, mobilní modem je v obou případech stejný Alcatel Link Key.

Až do konce roku mohou všichni zákazníci pořídit nejrychlejší xDSL připojení za jednotnou cenu 299 Kč měsíčně na prvního půl roku. Více ZDE. Podmínky Garantovaného připojení najdete zde.

Diskuze (14) Další článek: RECENZE: Motorola Razr 5G maže kompromisy. Používat se dá i zavřená

Témata článku: Připojení, T-Mobile, Mobilní internet, Pevný internet vzduchem, Modem, Operátor, XDSL, Pevné připojení, DSL, Česká republika, Internet


Určitě si přečtěte