T-Mobile láká předplacenkáře k přechodu na paušál. Nabízí 200 minut, SMS a 1 GB dat za 330 Kč

T-Mobile opět pozměnil parametry akčního tarifu, který s přestávkami nabízí už čtvrtým rokem. Tentokrát je nabídka postavená spíše konzervativněji a cílí převážně na zákazníky předplacených karet. Při přechodu na paušál jim zvýhodněný tarif nabídne 200 volných minut a 200 SMS do všech sítí spolu s 1 GB dat za paušál 330 Kč měsíčně. Smlouva se uzavírá na dobu neurčitou, lze ji sjednat výhradně online. Zvýhodněný tarif s uvedenými parametry bude v nabídce do 30. dubna 2021.

V běžné nabídce paušálů T-Mobilu bychom s podobnými parametry mohli sestavit Můj svobodný tarif 200 (taktéž 200 volných minut + 200 volných SMS) s balíkem 2 GB dat (méně než 2 GB dat ve svém modulárním skládači tarifů T-Mobile nenabízí) za 425 Kč. Podle cenových přírůstků za různé datové balíky se dá cena za 1 GB odhadnout na 50 Kč. Nabídku tarifu pro přecházející předplacenkáře za 330 Kč tak můžeme zhodnotit jako o 45 Kč, tedy zhruba 12 % výhodnější než u běžně nabízeného tarifu.

To není žádná cenová super pecka, ale ty upřímně od našich operátorů už nějaký ten pátek neočekáváme. Pro uživatele předplacených karet, kteří byli zvyklí dobíjet jednou měsíčně za 300 Kč, platili za hovor nehorázné minutové sazby 4 Kč (nebo u starších předplacených tarifů klidně i víc), to může být docela zajímavá alternativa i pokud by vůbec nevyužili spíše symbolický datový objem 1 GB dat. Naopak pokud někdo za měsíc neprovolal a neprotextoval ani za 300 Kč kreditu, nemá smysl, aby přecházel na paušál a zbytečně platil za volné jednotky, které do konce měsíce nespotřebuje.


Oživeno 29. dubna 2021:

Proti původní nabídce z počátku března ji operátor ještě o něco zatraktivnil. První měsíc od aktivace tarifu může zákazník využívat neomezená data, a to jak v Česku, tak i na území dalších států EU. K tarifu lze také pořídit telefon za zvýhodněnou cenu 1 Kč. Jedná se o starší lowendový model Huawei Y6s. Jeho hlavní výhodou jsou podporované služby Googlu včetně marketu s aplikacemi Google Play.

Diskuze (39) Další článek: Herní Black Shark 4 se začíná prodávat v Evropě. Startuje na dost zajímavé ceně...

Témata článku: Tarify a mobilní služby, T-Mobile, SMS, Akční nabídka, Paušál, Kaufland, Data, Předplacený tarif, GB data, Neurčito, Předplacená karta, Tarif, Přechod