Využijte dárek od T-Mobilu. Mobilní internet je celý týden zdarma

Letošní vánoční nabídku završí T-Mobile užitečnou výhodou, které mohou využít všichni jeho zákazníci s internetem v mobilu. Operátor poslední týden v roce nadělí neomezené datování zdarma.

Od 24. do 31. prosince 2020 mohou nefiremní zákazníci, předplacenkáři i živnostníci bez omezení využívat mobilní data, která se jim nebudou nijak účtovat. Výhoda se na Štědrý den spustí automaticky, není třeba ji nijak aktivovat.

Dárek platí i v evropském roamingu

„Letošní Vánoce budou s největší pravděpodobností jiné než obvykle. Aby mohli být naši zákazníci v bezpečném kontaktu se svými blízkými, darujeme jim na poslední týden v roce neomezená data zdarma,“ říká Michal Podlucký, ředitel řízení segmentu rezidentních zákazníků T-Mobile.

Pokud se zákazníci vydají v posledním letošním týdnu do některé ze zemí Evropské unie, mohou z neomezeného balíčku zdarma využít v datovém roamingu 2,2 GB. K tomu jim budou k dispozici samozřejmě i data z jejich standardního tarifu.

Velcí firemní zákazníci s rámcovou smlouvou nejsou do této akce zapojeni, i pro ně má ale operátor připraven datový dárek. Najdou jej od 23. prosince v aplikaci Můj T-Mobile nebo na portálu Moje firma.

Diskuze (35) Další článek: Nejšílenější telefon minulého roku dostane nástupce. Podívejte se na rendery

Témata článku: T-Mobile, Neomezená data, Internet, Dárek, Vánoční nabídka, Mobilní internet, Zdarma, Roaming, Evropská unie, Michal Podlucký, Aplikace, Poslední týden, Vánoční dárky, Zapojení, Celý týden, Datování, Zákazníci