T-Mobile: od června levnější volání v Chorvatsku a další novinky

Služba Moje Info nyní ještě lepší - Noví partneři pro GPRS roaming - Výrazné cenové zvýhodnění pro návštěvníky Chorvatska - Nejbližší taxi vám přivolá Navigator - Java hry už i pro Siemensy řady 55.
T-Mobile: od června levnější volání v Chorvatsku a další novinky

Novinky v oblasti infoslužeb T-Mobile přináší služba Moje Info. Její využívání se nyní stává na portálu t-zones ještě jednodušší a pohodlnější. Pro majitele informačních kanálů především z řad firemní klientely má navíc T-Mobile výhodnou nabídku: při uzavření smlouvy s T-Mobile mohou za jednu odeslanou zprávu získat až 4,50 Kč. Další nabídka je připravena speciálně pro čas prázdnin a zákazníci si díky ní zavolají v Chorvatsku až o 25 procent levněji. Nejenom odsud, ale i z dalších, již 30 zemí světa, v nichž funguje GPRS roaming, lze nyní poslat fotografii prostřednictvím MMS. Další rozšíření doznaly i další služby: najít nejbližší dispečink taxi kdekoliv v České republice umožní služba T-Mobile Navigator a ještě více zábavy si díky Java hrám užijí majitelé vybraných telefonů Siemens.

Moje Info

Pro využití služby Moje Info zákazníci nemusejí investovat do hardwaru a softwaru, ale celý informační systém mohou vytvořit a spravovat pouze kliknutím na t-zones. Zákazník si tak přes uživatelské rozhraní může velmi jednoduše v několika minutách vytvořit dynamický informační kanál. Informační kanál v rámci služby Moje Info si může zřídit každý tarifní zákazník T-Mobile. Prostřednictvím kanálu jeho majitel informuje například zákazníky či obchodní partnery o aktuální nabídce své firmy, zaměstnance o dění ve firmě apod.

Pro majitele informačních kanálů Moje Info, především z řad firemní klientely, má T-Mobile novou nabídku: za jednu odeslanou zprávu mohou získat, při uzavření smlouvy s T-Mobile, až padesát procent její ceny. Cenu si přitom nastavuje vlastník kanálu sám a příjemce zpráv tak zaplatí za jednu přijatou zprávu cenu od koruny padesáti do devíti korun. Roční poplatek za provoz kanálu s možností odměny za poskytování obsahu činí 12 tisíc korun.

Více informací o službě Moje Info a seznam všech veřejných kanálů včetně jejich cen lze najít na internetových stránkách www.t-mobile.cz v sekci SMS a infoslužby, aktivovat službu lze na www.t-zones.cz.

Levnější volání v Chorvatsku

Od 1. června do 30. září 2003 si zákazníci T-Mobile zavolají v chorvatské síti Cronet operátora HTmobile výrazně levněji. Pro tarifní zákazníky je připravena 20procentní sleva na volání po celý den a zasílání SMS v době od 17 do 18 hodin vyjde dokonce o 60 procent levněji než doposud. Uživatelé předplacených služeb Twist mohou v rámci zmíněné sítě volat po celý den se slevou 25 procent na minutových sazbách a SMS odesílat levněji o 20 procent.

Noví partneři pro GPRS roaming

T-Mobile rozšířil počet operátorů, v jejichž sítích lze využívat službu GPRS roaming, na 38 v jedenatřiceti zemích světa - nejnověji na Islandu a ve Slovinsku. Můžete tak využívat celou řadu služeb, které jsou založené na datových přenosech prostřednictvím technologie GPRS a na jaké jste zvyklí v domácí síti. Až do odvolání vám nebude účtována denní platba za využívání služby, a tak i v zahraničí platíte pouze za přenesená data.

Navigator – Taxi

Služba T-Mobile Navigator byla rozšířena o novou položku, díky níž uživatel pohodlně najde nejbližší dispečink taxi či taxislužbu. Po výběru služby Navigator pod položkou T-Mobile v menu mobilního telefonu stačí zvolit Universal, napsat „TAXI“ a udat požadovaný počet adres. Příchozí odpověď obsahuje kromě adresy také telefonní číslo a další informace o provozu vyhledaného objektu. Odchozí SMS v rámci služby T-Mobile Navigator je účtována dle tarifu zákazníka, každá příchozí SMS je zpoplatněna částkou 2 Kč (bez 5% DPH).

Java hry

Od druhé poloviny května si mohou hry programované v jazyce Java objednávat také majitelé telefonů Siemens S55, C55 a M55. S T-Mobile přitom mají v současné době zákazníci nejširší nabídku Java her, které lze objednat nejenom pro sebe, ale také poslat jako dárek na mobilní telefon svého známého. Stačí se podívat do nabídky služby Downloads na portálu t-zones.

Diskuze (11) Další článek: GPRS používá celosvětově jen 6,4 milionu uživatelů

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Siemens S55, Novinky, T - Mobil, Mobil, MOBI, Nov, Červ, VoláníPřehled telefonů, které dostanou Android 12. Dočkají se topmodely i levnější smartphony

Přehled telefonů, které dostanou Android 12. Dočkají se topmodely i levnější smartphony

** Pixely už jej mají, nyní se čeká na další mobilní výrobce ** Android 12 přináší spoustu softwarových novinek a vylepšení ** V níže uvedeném seznamu se dozvíte, kde aktualizace dorazí i na váš telefon

Martin Chroust
Android 12Aktualizace softwaruSmartphony
Nejlepší aplikace pro tento týden: Počasí s radarem, focení makra a zábavné programování

Nejlepší aplikace pro tento týden: Počasí s radarem, focení makra a zábavné programování

** V marketech najdete množství titulů, ale jak objevit ty kvalitní? ** Každý týden je vybírá Apple, ale řada z nich má i verzi pro Android. ** Výsledkem jsou kolekce těch nejlepších aplikací svého druhu.

Adam Kos
Nejlepší aplikace
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Pozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

Pozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

** Už několik měsíců platí nová daňová pravidla pro zásilky nejen z Asie ** Tkaničky z AliExpressu mohou být stále laciné ** Musíte ale zvolit správného dopravce, jinak poště zaplatíte 150 Kč

Jakub Čížek
E-shopyAliExpress
Vybrali jsme 14 špičkových televizorů. Na Vánoce ty nejlepší z nejlepších

Vybrali jsme 14 špičkových televizorů. Na Vánoce ty nejlepší z nejlepších

I když ceny televizorů klesají a ani velké úhlopříčky už nejsou drahé, stále má smysl připlatit si za prémiové televizory. Vybrali jsme ty nejlepší, které vás překvapí kvalitním podáním obrazu i pokročilými funkcemi.

Jaromír Puk
Televizory
Nejvíc sexy holky ve filmech: 60 nejslavnějších erotických symbolů

Nejvíc sexy holky ve filmech: 60 nejslavnějších erotických symbolů

Krásné ženy jsou pro mnohé erotické a sex symboly. Vybrali jsme ty nejslavnější z několika desetiletí filmové a seriálové tvorby. Najdete zde nejen fotografie, ale také název díla, které herečku proslavilo.

Marek Čech
Filmy a seriály
Jak nastavit webový prohlížeč, aby se vás pořád na něco neptal

Jak nastavit webový prohlížeč, aby se vás pořád na něco neptal

** Surfování po webu občas připomíná zběsilou střílečku ** Webové stránky pořád chtějí něco odsouhlasit ** Nastavte si prohlížeč, aby se vás pořád na něco neptal!

Karel Kilián
Doplňky do prohlížečeTipyProhlížeče
Vybíráme nejlepší tlačítkové mobily pod stromeček. Některé zvládnou i WhatsApp

Vybíráme nejlepší tlačítkové mobily pod stromeček. Některé zvládnou i WhatsApp

** Klasické tlačítkové mobily se staly okrajovou záležitostí ** Někomu ale k používání stále bohatě postačují ** Z nabídky dostupných modelů vybíráme 15 nejlepších

Jan Láska
Nákup a ceny
Vybrali jsme 15 smartphonů s nejlepším poměrem ceny a výkonu. Pod stromečkem udělají radost

Vybrali jsme 15 smartphonů s nejlepším poměrem ceny a výkonu. Pod stromečkem udělají radost

** Hledáme smartphone, který nestojí jmění, ale přitom je kvalitní ** Podle hlediska ceny a výkonu jsme vybrali 15 nejvýhodnějších modelů ** Připravte si šest až třináct tisíc korun

Jan Láska
Střední třídaSmartphonyNákup a ceny
Rusko obviňuje astronautku NASA ze sabotáže Mezinárodní vesmírné stanice
Jiří Černý
Mezinárodní vesmírná staniceNASARusko