T-Mobile otevřel showroom nabitý technologiemi. Dáte si zde kávu a nahrajete podcast

Po několikaměsíčních přípravách T-Mobile dnes v prostorách nákupního centra Arkády Pankrác v Praze otevřel svůj nejnovější showroom. T-Mobile Magenta Experience Center je první prostor svého typu v Česku. Nejde o klasickou prodejnu, ale místo, kde mohou zákazníci i další zájemci vyzkoušet nejrůznější služby a technologie, zahrát si hry nebo pořádat vlastní pracovní meetingy.

Prostor vznikl na základě studentského hackatonu a 11 ideových studií, jeho podobu navrhli architekti skupiny Deutsche Telekom ve spolupráci se studiem art1st z Budapešti. Nedílnou součástí je také množství zeleně, o kterou se v podobě aquaponické farmy (spojení chovu ryb s pěstováním zeleniny), živých zelených stropů a vertikální zahrady starají tuzemské specializované firmy.

V Magenta Experience Centru najdete i robota T-Dee Pepper

Plocha má výměru více než 800 metrů čtverečních a obsahuje místo na co-working s kavárnou, herní zónu, 3D tiskárnu, virtuální realitu, podcastové studio, koutek chytré domácnosti včetně funkční kuchyně a konferenční prostory s každodenním programem i možností uspořádat vlastní firemní akce. Provoz centra klade důraz na ekologii, recyklaci, udržitelnost i podporu domácího podnikání.

Diskuze (5) Další článek: Optimalizace nákladů nestačí. Mobilní divize LG zakončila rok 2020 velkou ztrátou

Témata článku: Technologie, T-Mobile, Deutsche Telekom, Chytrá domácnost, Praha, Prodejny, Zákaznický servis, Podcast, Showroom, Studium, Česká republika, Arkáda Pankrác, Architekt, Káva, Budapešť