T-Mobile partnerem festivalu Colours of Ostrava. V areálu zajistí 5G, zákazníci mohou vyhrát vstupenky

T-Mobile se stal technologickým partnerem letošního ročníku prestižního hudebního festivalu Colours of Ostrava. Operátor na místě konání v areálu Dolních Vítkovic zajistí pokrytí 5G sítí, které poslouží nejen k připojení velkého množství uživatelů, ale i platebních terminálů, aby celý festival mohl být letos poprvé zcela bezhotovostní. Organizátoři očekávají návštěvu desítek tisíc návštěvníků. Zákazníci operátora si mohou zasoutěžit o vstupenky v aplikaci Můj T-Mobile.

Pokrytí na místě bude zajištěno pomocí mobilních vysílačů se 4G (LTE) a 5G technologií. Operátor je schopen vysílače zprovoznit v řádu několika hodin a pokrýt tak plochu několika kilometrů čtverečních. Posílené pokrytí je nutné kvůli očekávanému výskytu desítek tisíc návštěvníků na relativně malé ploše, což by jinak mohlo vést k přetížení sítě. Na stáncích v areálu se navíc bude letos platit výhradně bezhotovostně, a tak posílená mobilní síť poslouží i k připojení platebních terminálů.

Klepněte pro větší obrázek

„20. ročník festivalu jsme připravili ve velkém stylu a s mnoha novinkami – ať z hlediska programu nebo servisu pro návštěvníky. A velmi si ceníme toho, že se poprvé naším technologickým partnerem stal největší mobilní operátor v zemi – společnost T-Mobile. I díky němu můžeme návštěvníkům v celém areálu umožnit bezhotovostní platby kartami či chytrými hodinkami, což usnadní a zrychlí obsluhu a servis,“ komentuje spolupráci ředitelka Colours of Ostrava Zlata Holušová.

Z partnerství s festivalem mohou vytěžit i samotní zákazníci operátora. T-Mobile pro ně od zítřejší odpoledne spustí v aplikaci Můj T-Mobile (sekce Srdcovky) soutěž o vstupenky zdarma a nabídne slevu na další stovky vstupenek. Akce platí do vyčerpání kódů. Festival Colours of Ostrava letos proběhne ve dnech 19. až 22. července 2023 a přivítá opět největší hvězdy světového formátu, jako jsou OneRepublic, Ellie Goulding, Macklemore, Kavinsky a další. Ceny vstupenek začínají na 3 tisících korun.

Kompletní line-up festivalu Colours of Ostrava 2023:

Klepněte pro větší obrázek
Diskuze (7) Další článek: V ČR si už vyzkoušíte službu Google Play Games for PC. Grafiku můžeme pochválit, ještě to ale není bez chyb

Témata článku: , , , , , Vstupenky, VST, F +, Operátor, Platební terminál, Areál, Colours of Ostrava, Zákazníci, Ředitelka, T Mobil, Návštěvníci