T-Mobile představil MMS zprávy pro všechny

S novou službou Media Album mohou MMS zprávy posílat i zákazníci bez telefonu s podporou MMS. To vše na t-zones. Nechybí vlastní archiv obrázků, videí a zvuků. Navíc si můžete vytvořit vlastní obrázek či melodii.
T-Mobile představil MMS zprávy pro všechny

Všichni zákaznici T-Mobilu nyní mohou začít využívat potenciálu MMS zpráv i bez nutnosti vlastnit mobilní telefon s podporou této funkce. To vše díky službě Media Album, která je dostupná na portálu www.t-zones.cz. MMS zprávy tak můžete spravovat, vytvářet nové, upravovat, přeposílat a ukládat do archívu. Služba je přístupná na t-zones nebo ve wapové verzi v sekci E-mail a více.

MMS krotíme na webu

„Všechny MMS zprávy si až dosud mohl zákazník vytvářet nebo ukládat pouze ve svém mobilním telefonu. Výhod MMS komunikace si tak užívali především majitelé mobilních telefonů, které MMS podporují. I ti byli ovšem při jejich příjmu či odesílání omezeni pamětí svého telefonu. S Media Albem přinášíme našim zákazníkům unikátní řešení, kdy již nejsou omezeni ani kapacitou telefonu, ani tím, že nevlastní MMS telefon,“ říká Jiří Hájek, tiskový mluvčí společnosti T-Mobile.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Tak vypadá přístup ke službě Media Album přes WAP

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

S Media Albem není problém si uchovávat své příchozí a odchozí MMS zprávy přímo ve schránce na t-zones, která je přístupná přes internet i WAP. Zprávy budou automaticky kopírovány do schránky, a to při jejich přijetí na telefon či odeslání jinému uživateli. Tyto MMSky naleznete ve složce Doručené MMS zprávy, která nabízí prostor o velikosti 2 MB. Zprávy lze dále třídit, upravovat, přeposílat či na ně odpovídat - zkrátka stejně jako u běžného e-mailu.

Sestavme si MMSku sami

Každému uživateli se nabízí i editor MMS zpráv. Ten slouží pro sestavování a odesílání MMS zpráv. V Media Albu se ovšem nabízí i jednoduchý editor obrázků a melodií, se kterým můžete vytvářet jednotlivé části MMSky. Do MMS zprávy vytvářené na webu či WAPu je možné spolu s textem vkládat obrázky, video a melodie i z veřejně dostupné galerie nebo použít obrázky a melodie stažené ze svého počítače. Pro tyto součásti MMS zprávy je určena speciální složka Moje motivy o velikosti 1 MB. Maximální velikost vytvořené MMS zprávy je 100 kB.

Pokud jste si na telefonu zhotovili fotku, kterou zatím nikomu nechcete posílat, ale víte, že se vám bude jednou hodit. Stačí ji odeslat od schránky na číslo 5522 a v budoucnu s ní tam kdykoli pracovat.

Abyste nemuseli složitě vyhledávat telefonní čísla vašich známých, kterým budete MMSky posílat, v rámci služby Media Album naleznete i speciální adresář pro telefonní čísla příjemců vašich zpráv.

Jdeme do toho?

Pro aktivaci služby Media Album je nutné se zaregistrovat portálu t-zones. Současně je vhodné mít aktivovánu službu MMS. Pokud si službu MMS neaktivujete, budete mít možnost z Media Alba MMS zprávy pouze odesílat, zatímco zprávy zaslané na Vaše číslo si budete moci nadále vyzvedávat na wapových nebo webových stránkách t-zones pod odkazem Vyzvednout MMS. Na závěr malá informace, která snad potěší. Služba je až do konce srpna zdarma.

Diskuze (8) Další článek: Eurotel: 4 miliardy zisku, 2 miliardy minut a 1 miliarda SMS

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Mobil, T - Mobil, MMS, Pře, Zprávy, MOBIMatrix Awakens oficiálně oznámen. Předvede, co umí Unreal Engine 5

Matrix Awakens oficiálně oznámen. Předvede, co umí Unreal Engine 5

Fanoušci si všimli zařazení Matrixu Awakens do digitálních obchodů už před pár dny. Epic ale nyní přichází s oficiálním oznámením.

Martin Nahodil
Matrix AwakensTechnologie
Přehled zařízení, která dostanou Android 12. Aktualizace se týká topmodelů i levnějších telefonů

Přehled zařízení, která dostanou Android 12. Aktualizace se týká topmodelů i levnějších telefonů

** Pixely už jej mají, postupně se přidávají další mobilní výrobci ** Android 12 přináší spoustu softwarových novinek a vylepšení ** V našem seznamu se dozvíte, kdy aktualizace dorazí i na váš telefon

Martin Chroust
Android 12Aktualizace softwaruSmartphony
Google už má zase na krku Evropskou komisi, opět kvůli reklamě
Lukáš Václavík
ReklamaEvropská unieGoogle
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment
Pozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

Pozor na AliExpress. Aby byl pořád levný, musíte zvolit správný způsob dopravy

** Už několik měsíců platí nová daňová pravidla pro zásilky nejen z Asie ** Tkaničky z AliExpressu mohou být stále laciné ** Musíte ale zvolit správného dopravce, jinak poště zaplatíte 150 Kč

Jakub Čížek
E-shopyAliExpress
Nejpirátěnější filmy: Co se teď nejvíc stahuje (aktualizace prosinec 2021)

Nejpirátěnější filmy: Co se teď nejvíc stahuje (aktualizace prosinec 2021)

Vzali jsme týdenní přehledy nejstahovanějších filmů, které se objevují na torrentech, a spojili je do jednoho žebříčku. Tohle jsou aktuálně filmy, o které je na světě největší zájem, které se nejvíc pirátí.

Ondřej Králík
Filmy a seriály
Windows 10 budou automaticky blokovat potenciálně nežádoucí aplikace. Jak ochranu vypnout?

Windows 10 budou automaticky blokovat potenciálně nežádoucí aplikace. Jak ochranu vypnout?

** Windows 10 budou blokovat potenciálně nežádoucí aplikace ** Dosud bylo rozhodnutí na uživateli, nyní MS funkci zapíná všem ** Ukážeme vám, jak blokování nežádoucích aplikací vypnout

Karel Kilián
Windows DefenderWindows 10Operační systémy