T-Mobile přidal třetí studentský tarif. Za 850 Kč měsíčně můžete neomezeně volat i surfovat plnou rychlostí v 5G

T-Mobile od 8. března 2022 přidává do ceníku v pořadí třetí studentský tarif při zachování dvou stávajících. K paušálům Student Plus za 450 Kč a Student neomezeně za 650 Kč přibyl nový Student neomezeně 5G za 850 Kč měsíčně.

Klepněte pro větší obrázek
Aktuální nabídka studentských tarifů T-Mobilu platná od 8. března 2022

Tento tarif nemá žádné limity na straně hlasových hovorů, SMS, ani spotřebovaných dat. Na rozdíl od prostředního studentského tarifu má také přístup do 5G sítě a rychlost stahování není nijak omezována (lze využívat vždy maximální rychlost sítě dostupnou v daném místě).

V ceně je také roaming v zemích EU – hlasové jednotky a SMS jsou neomezené, na přenos dat v roamingu je aplikován FUP v objemu 22 GB na měsíc. Tarif je bez závazku a aktivovat si jej může zákazník do 26 let věku. Při úvazku na 2 roky lze u T-Mobilu zakoupit z nabídky vybraných modelů telefon se slevou 3 000 Kč.

Běžná cena nestudentského zcela neomezeného datového tarifu v 5G činí u T-Mobilu 1 275 Kč (tarif Neomezeně 5G XL). Vodafone ani O2 zcela neomezený datový tarif pro studenty v nabídce nemají, rychlost u nejvyššího paušálu omezují na 10 Mbit/s, což odpovídá parametrům prostředního tarifu Student neomezeně od T-Mobilu.

Nahlédněte do pražského T-Mobile Magenta Experience centra:

Diskuze (48) Další článek: Apple iPad Air 5. generace dostal čip z MacBooků a novou kamerku s Center Stage

Témata článku: , , , , , , , , , , , Tarif, Rychlost, Studenti, Plná rychlost, T Mobil, Neo +, Maximální rychlost