T-Mobile přináší unikátní on-line půjčovnu počítačových her

Hrajete občas počítačové hry a nechcete si kupovat drahé originální balení? Právě pro vás je určena nová služba T-Mobilu.

T-Mobile na čtvrteční tiskové konferenci představil unikátní službu, kterou bychom u telekomunikačního operátora asi jen tak nečekali. Tou službou je on-line půjčovna počítačových her (pozor, nikoliv her pro konzole), kterou jste u žádného jiného poskytovatele neměli šanci dosud spatřit. Půjčovna je přístupná zákazníkům všech operátorů, dle vybraného balíčku můžete platit 99, 199 a 299 Kč měsíčně za přístup ke stovkám her. Aktuálně jich T-Mobile má v půjčovně něco přes 300 kusů.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Z tiskové konference jsme si odnesli stíratelný kupon pro vyzkoušení půjčovny

Počítačové hry T-Mobile rozhodně neřadí na vedlejší kolej, možná znáte jeho herní časopis Frag, který vychází od roku 2007. Počítačové hry se navíc těší dobré popularitě, celosvětové tržby za rok 2009 oproti roku předchozímu stouply o 3 %. T-Mobile mírný vzestup tržeb chce podpořit dalším kanálem, zmíněnou on-line půjčovnou.

Půjčovna není primárně určena pařanům, ti si pořídí originální balení, nýbrž občasným hráčům, kteří nemusejí hry zdlouhavě kupovat apod. Podmínkou vstupu do půjčovny je registrace hráčského účtu (lze tak využít na více počítačích), stabilní internetové připojení a instalace aplikace Frag Player. Nový herní portál Frag.cz sdružuje počítačové i mobilní hry, hráčské komunity a profily, rovněž nabízí hodnocení her a žebříčky.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Součástí nabídky je 7 dní na vyzkoušení půjčovny bez dalších závazků

T-Mobile pro hráče nachystal trojici balíčků dle počtu a typu dostupných her. Za 99 Kč měsíčně pro balíček Relax si zahrajete stovku logických a jednodušších her, jako je Sudoku, různé karty apod. Při zaplacení 199 Kč měsíčně budete mít navýběr z 200 her a půjde o závodní, detektivní, farmářské a podobné tituly, hledejte název balíčku Odvaz. Nejdražší balíček Naplno stojí 299 Kč měsíčně a umožní hrát střílečky a strategie, RPG – Tomb Raider, Plants vs. Zombies, Hitman atd.

Jak probíhá platba? Za základní balíček lze zaplatit Premium SMS v ceně 99 Kč, to je její maximální použitelná hodnota. Pro nejlevnější balíček i ostatní dva se nabízí i platba kartou, zákazníkům T-Mobilu se částka může strhnout z účtu předplacenky nebo načíst k měsíční faktuře. Pokud zakoupíte speciální kupon se stíratelným kódem, stačí jej opsat na portál Frag.cz a hrát.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Aplikace Frag Player s animovanými nabídkami, žebříčky, hodnoceními a dalšími informacemi

Instalace Frag Playeru je jednoduchá, umožňuje načítání přehledů her s různým tříděním. Přehledně vidíte, které hry jsou stažené v počítači a lze je rovnou hrát apod. Zajímavou funkcí je to, že během stahování hry do počítače ji již lze začít hrát. Rovněž Frag Player poradí s hardwarovou náročností, stačí sledovat příslušné ikony a číst zobrazované informace. Počítá se s opakovaným stahováním (při reinstalaci počítače, na více počítačů apod.), hry se řídí uživatelským účtem, nikoliv počítačem.

Nabídka her by se měla v půjčovně stále rozrůstat, bude se měnit dle zájmu hráčů, nepopulární tituly tak časem zmizí. Jako bonus T-Mobile nachystal jeden týden hraní zdarma pro nové zákazníky, stačí vybrat balíček a máte jej na 7 dní zdarma, poté jej nemusíte platit a dál používat. V případě jeho zaplacení se nejdřívě spotřebovává 7 dní zdarma a poté začíná běžet měsíční doba pro hraní.

Diskuze (13) Další článek: Garmin GPSMap 62: legenda pokračuje

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Mobilní hry, Únik, T - Mobil, Počítač, Plants vs Zombies, Mobil, Základní balíček, Herní čas, Tomb Raider, Unikát, Sudoku, Originální balení, MOBI


Určitě si přečtěte