T-Mobile přináší unikátní on-line půjčovnu počítačových her

Hrajete občas počítačové hry a nechcete si kupovat drahé originální balení? Právě pro vás je určena nová služba T-Mobilu.

T-Mobile na čtvrteční tiskové konferenci představil unikátní službu, kterou bychom u telekomunikačního operátora asi jen tak nečekali. Tou službou je on-line půjčovna počítačových her (pozor, nikoliv her pro konzole), kterou jste u žádného jiného poskytovatele neměli šanci dosud spatřit. Půjčovna je přístupná zákazníkům všech operátorů, dle vybraného balíčku můžete platit 99, 199 a 299 Kč měsíčně za přístup ke stovkám her. Aktuálně jich T-Mobile má v půjčovně něco přes 300 kusů.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Z tiskové konference jsme si odnesli stíratelný kupon pro vyzkoušení půjčovny

Počítačové hry T-Mobile rozhodně neřadí na vedlejší kolej, možná znáte jeho herní časopis Frag, který vychází od roku 2007. Počítačové hry se navíc těší dobré popularitě, celosvětové tržby za rok 2009 oproti roku předchozímu stouply o 3 %. T-Mobile mírný vzestup tržeb chce podpořit dalším kanálem, zmíněnou on-line půjčovnou.

Půjčovna není primárně určena pařanům, ti si pořídí originální balení, nýbrž občasným hráčům, kteří nemusejí hry zdlouhavě kupovat apod. Podmínkou vstupu do půjčovny je registrace hráčského účtu (lze tak využít na více počítačích), stabilní internetové připojení a instalace aplikace Frag Player. Nový herní portál Frag.cz sdružuje počítačové i mobilní hry, hráčské komunity a profily, rovněž nabízí hodnocení her a žebříčky.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Součástí nabídky je 7 dní na vyzkoušení půjčovny bez dalších závazků

T-Mobile pro hráče nachystal trojici balíčků dle počtu a typu dostupných her. Za 99 Kč měsíčně pro balíček Relax si zahrajete stovku logických a jednodušších her, jako je Sudoku, různé karty apod. Při zaplacení 199 Kč měsíčně budete mít navýběr z 200 her a půjde o závodní, detektivní, farmářské a podobné tituly, hledejte název balíčku Odvaz. Nejdražší balíček Naplno stojí 299 Kč měsíčně a umožní hrát střílečky a strategie, RPG – Tomb Raider, Plants vs. Zombies, Hitman atd.

Jak probíhá platba? Za základní balíček lze zaplatit Premium SMS v ceně 99 Kč, to je její maximální použitelná hodnota. Pro nejlevnější balíček i ostatní dva se nabízí i platba kartou, zákazníkům T-Mobilu se částka může strhnout z účtu předplacenky nebo načíst k měsíční faktuře. Pokud zakoupíte speciální kupon se stíratelným kódem, stačí jej opsat na portál Frag.cz a hrát.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Aplikace Frag Player s animovanými nabídkami, žebříčky, hodnoceními a dalšími informacemi

Instalace Frag Playeru je jednoduchá, umožňuje načítání přehledů her s různým tříděním. Přehledně vidíte, které hry jsou stažené v počítači a lze je rovnou hrát apod. Zajímavou funkcí je to, že během stahování hry do počítače ji již lze začít hrát. Rovněž Frag Player poradí s hardwarovou náročností, stačí sledovat příslušné ikony a číst zobrazované informace. Počítá se s opakovaným stahováním (při reinstalaci počítače, na více počítačů apod.), hry se řídí uživatelským účtem, nikoliv počítačem.

Nabídka her by se měla v půjčovně stále rozrůstat, bude se měnit dle zájmu hráčů, nepopulární tituly tak časem zmizí. Jako bonus T-Mobile nachystal jeden týden hraní zdarma pro nové zákazníky, stačí vybrat balíček a máte jej na 7 dní zdarma, poté jej nemusíte platit a dál používat. V případě jeho zaplacení se nejdřívě spotřebovává 7 dní zdarma a poté začíná běžet měsíční doba pro hraní.

Diskuze (13) Další článek: Garmin GPSMap 62: legenda pokračuje

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Mobilní hry, Únik, Originální balení, T - Mobil, Mobil, Tomb Raider, Herní čas, Počítač, Plants vs Zombies, MOBI, Základní balíček, Unikát, SudokuSex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v září 2022 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v září 2022 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Qualcomm QRD jsou telefony, které jste nikdy neviděli. Stojí tisíce dolarů, přesto si je nemůžete koupit

Qualcomm QRD jsou telefony, které jste nikdy neviděli. Stojí tisíce dolarů, přesto si je nemůžete koupit

** Nabízí ty nejmodernější technologie a cenou předčí nejdražší telefony ** Přesto si je nekoupíte a zřejmě byste ani nechtělo ** Toto jsou referenční telefony Qualcomm QRD

Martin Miksa
SnapdragonQualcommSmartphony
Google není jen vyhledávač: 15 užitečných funkcí, o kterých možná ani nevíte

Google není jen vyhledávač: 15 užitečných funkcí, o kterých možná ani nevíte

** Google umí kromě vyhledávání i spoustu dalších věcí ** Vybrali jsme více než 15 užitečných funkcí a schopností ** Stačí zadat do vyhledávače ta správná klíčová slova

Karel Kilián
TipyVyhledávačeGoogle
Výrobci upouštějí od testování v Dxomark. Pokud nemá telefon šanci na první místo, nestojí to za to

Výrobci upouštějí od testování v Dxomark. Pokud nemá telefon šanci na první místo, nestojí to za to

** Mobilní výrobci přestali Dxomarku posílat telefony na testování ** Výsledky DXO se stále používají, tak v čem je problém? ** Pokud nemá telefon šanci na první místo, testování se nevyplatí

Martin Chroust
FotomobilyDxOMarkFocení mobilem
Nejničivější bomba v historii lidstva. Rusko zveřejnilo dokument o testu Car-bomby
David Polesný
Sovětský svazAtomová bombaJaderný útokZbraně
S odolnými telefony se musí počítat. Tenhle tank se může opřít o vysoký výkon, noční vidění i o rychlá data

S odolnými telefony se musí počítat. Tenhle tank se může opřít o vysoký výkon, noční vidění i o rychlá data

** Značka Blackview uvedla na trh dvě nová odolná monstra ** Pyšní se maximální odolností, obří baterií i podporou 5G sítí ** Jeden telefon vsadil na noční vidění, druhý zase na termovizi

Martin Chroust
TermokameraMIL-STD 810BlackView
Jak přečíst platební kartu mobilem a k čemu je to dobré

Jak přečíst platební kartu mobilem a k čemu je to dobré

Pokud vlastníte telefon s technologii NFC, můžete prostřednictvím aplikace pro Android zkusit načíst údaje ze své bezkontaktní karty. Vyzkoušíte si tak třeba, jak moc je náchylná k případnému RFID skimmingu.

Jan Spěšný
NávodyMobilní aplikace