T-Mobile soutěží v lednu o tři iPhony 8 Plus. Stačí používat aplikaci Můj T-Mobile a tipovat

T-Mobile soutěží v lednu o tři iPhony 8 Plus. Stačí používat aplikaci Můj T-Mobile a tipovat

T-Mobile pokračuje i v novém roce v soutěžení určeném pro zákazníky, kteří využívají jeho samoobslužnou aplikaci Můj T-Mobile. Během ledna mají uživatelé možnost vyhrát 3× Apple iPhone 8 Plus, dalších 10 výherců získá tradiční cenu v podobě 3 GB dat zdarma.

Soutěž bude opět tipovací a otázka směřuje na celkový počet zákazníků, kteří v lednu 2018 použijí aplikaci Můj T-Mobile. Napovědět může údaj, že aplikaci dosud v průměru každý měsíc aktivně využívá ve svých telefonech nebo tabletech téměř 500 tisíc zákazníků.

Soutěžní otázku s místem pro odpověď naleznete v aplikaci pod záložkou Akce a soutěže. Soutěže se měsíčně účastní více než 60 tisíc uživatelů. V prosinci 2017 si prostřednictvím aplikace dokoupilo data nebo koupilo datový balíček 125 tisíc zákazníků, přes 22 tisíc pak během stejného měsíce zaplatilo přes Můj T-Mobile své vyúčtování.

Jak používat aplikaci Můj T-Mobile:

Diskuze (2) Další článek: Honor uvede své novinky i ve Spojených státech a připraví limitovanou červenou edici 7X

Témata článku: iPhone, Mobilní aplikace, T-Mobile, Soutěže, Můj T-Mobile, Apple iPhone 8 Plus, Zákazníci, Leden, Celkový počet, T - Mobil, Uživatelé, Soutěžní otázka, Datový balíček, Originál Apple, Aplikace, Stejný měsíc, MOBI, Data, Plus


Určitě si přečtěte