T-Mobile spustil podporu Apple Watch s LTE. Hodinkový tarif vyjde na 99 Kč

T-Mobile od dnešního dne spustil podporu chytrých hodinek Apple Watch s LTE konektivitou. Jedná se tedy o prvního operátora v ČR, který podporu eSIM v chytrých hodinkách od Applu umožnil. Díky ní uživatel může do Apple Watch přidat své stávající číslo (stejné jako na iPhonu) a může přes ně volat, streamovat hudbu či jinak využívat datové služby i mimo dosah telefonu. Spotřeba dat či minut se přitom odvíjí od vašeho stávajícího tarifu. Prakticky jde tedy o naklonovanou SIM kartu.

Služba Apple Watch Connection je dostupná pro zákazníky T-Mobilu s aktivním hlasovým tarifem a vyjde na 99 Kč měsíčně. Všichni zákazníci, kteří si navíc službu aktivují v prvním roce od představení, získají automaticky první tři měsíce zdarma. Pro ty, kteří si aktivují nebo prodlouží stávající smlouvu, si navíc T-Mobile přichystal i slevu až 7 000 Kč na vybrané modely Apple Watch.

Apple Watch Connection podporují tarify z generace:

  • Můj tarif
  • Můj svobodný tarif
  • Můj student
  • Tarif pro firmy
  • Profi na míru a minutové tarify

Služba Apple Watch Connection je dostupná pro LTE verze hodinek Apple Watch Series 6 a Apple Watch SE zakoupených u T-Mobilu. Fungovat však bude i na zařízeních zakoupených v jiných prodejních kanálech (u hodinek koupených v zahraničí pouze v rámci Evropy), a to i u starších modelů Series 3, 4 a 5. Pro aktivaci nemusíte nic řešit, stačí si jen službu předplatit a vše již nastavíte v aplikaci Watch na iPhonu.

Diskuze (44) Další článek: OnePlus Nord CE 5G: horké zboží ve střední třídě. Zatopí výbavou i funkcemi

Témata článku: Chytré hodinky, Apple Watch, T-Mobile, Hodinky, LTE, Nositelnosti, Operační systémy, Podpora, watchOS, Služba, Evropa, Tarif, SPU, Connection, Česká republika, Profi, Watch, Apple Watch Connection, Apple Watch na Heureka.cz