T-Mobile usnadní firmám testování zaměstnanců na covid-19. Poskytne bezplatně řešení CovidTestMan

T-Mobile usnadní firmám testování zaměstnanců na covid-19. Poskytne bezplatně řešení CovidTestMan

T-Mobile pokračuje v koronavirové pomoci, tentokrát prostřednictvím cloudové aplikace CovidTestMan. Vyvinula ji společnost Unicorn, jejím hlavním úkolem je agenda spojená s testováním zaměstnanců na covid-19 na pracovišti. Služba je nyní díky T-Mobilu bezplatně dostupná i ostatním firmám a institucím, kterým může usnadnit evidenci testovaných zaměstnanců.

Klepněte pro větší obrázek

CovidTestMan zvládne kompletní organizaci a evidenci testování zaměstnanců na covid-19. Zaznamená, kdo a kdy byl, či dosud ještě nebyl testován, kdo již onemocnění prodělal, a má tak přehled o aktuálním stavu otestovaných zaměstnanců na pracovišti. CovidTestMan také usnadní přípravu všech statistik, ať už pro interní účely nebo pro vyřízení žádostí o příspěvek státu na testování.

Několik testovacích míst

Aplikace běží v cloudu a přistupovat do ní lze z jakéhokoli zařízení s připojením k internetu. Skládá se ze dvou produktů: Organizace a Testpoint. Zájemce si po přihlášení zřídí v aplikaci svou Organizaci a do ní naimportuje seznam zaměstnanců. Zde se poté přehledně schází všechny informace o provedeném testování.

Organizaci pak vytvoří a přiřadí Testpointy – místa, kde chce nechat testovat své pracovníky na onemocnění covid-19. Společnost rozprostřená do vícero objektů může Testpoint zřídit například pro každou recepci zvlášť. Funguje to ale i obráceně – například budova na jednom Testpointu může prověřovat zaměstnance z více různých firem. Uživateli mohou být nejen zaměstnanci recepce, ale také přímo zdravotnický personál. Více informací se zájemci dozvědí přímo na stránkách aplikace.

Váš názor Další článek: Zajímavý koncept. 5G sítě v budoucnu poslouží i k nabíjení IoT zařízení

Témata článku: Koronavirus, Aplikace, T-Mobile, Internet, Zdarma, Služba, Testování, Onemocnění, Zaměstnanci, Organizace, Covid, Unicorn


Určitě si přečtěte

RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

** Otestovali jsme další letošní nové „áčko“, které by se mohlo stát mainstreamem ** Podobnost s Galaxy A72 je, až na baterii a jeden foťák, dost velká ** Sáhnete po levnější LTE verzi nebo po výkonnější 5G variantě?

Martin Chroust | 29

Martin Chroust
GalaxyRecenze
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v květnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v květnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska | 8

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
RECENZE: Redmi Note 10 – dobrá partie, jen nesmíte chtít telefonem taky platit

RECENZE: Redmi Note 10 – dobrá partie, jen nesmíte chtít telefonem taky platit

** Hezký displej, stereo redoruktory a odolnost IP53 ** Dobrá výdrž a rychlé dobíjení i spolehlivost čtečky otisků ** Vadou na kráse (a zejména funkčnosti) je chybějící NFC

Jakub Vrbacký | 32

Jakub Vrbacký
Nižší třídaRecenze
Hodinky Garmin Venu 2 přicházejí ve dvou velikostech a s dvojnásobnou výdrží
Lukáš Václavík
Chytré hodinkyGarmin
Nový iPad Pro zamotá hlavu hned dvakrát. Prvně výkonem, pak cenou
Martin Miksa
iPadOSiPadTablety
Xiaomi Mi 11 Ultra má dva displeje a nejlepší foťák na trhu

Xiaomi Mi 11 Ultra má dva displeje a nejlepší foťák na trhu

** Xiaomi Mi 11 Ultra láká na špičkový fotoaparát a druhý displej ** Dvojice modelů Mi 11 Lite uspokojí náročnější uživatele střední třídy ** Překvapením je odlehčená vlajková loď Mi 11i

Martin Miksa | 105

Martin Miksa
DxOMarkDruhý displej
Skvělá zpráva pro řidiče: Mapy.cz podporují Android Auto
Karel Kilián
Android AutoMapy.czSeznam.cz