T-Mobile usnadní firmám testování zaměstnanců na covid-19. Poskytne bezplatně řešení CovidTestMan

T-Mobile pokračuje v koronavirové pomoci, tentokrát prostřednictvím cloudové aplikace CovidTestMan. Vyvinula ji společnost Unicorn, jejím hlavním úkolem je agenda spojená s testováním zaměstnanců na covid-19 na pracovišti. Služba je nyní díky T-Mobilu bezplatně dostupná i ostatním firmám a institucím, kterým může usnadnit evidenci testovaných zaměstnanců.

Klepněte pro větší obrázek

CovidTestMan zvládne kompletní organizaci a evidenci testování zaměstnanců na covid-19. Zaznamená, kdo a kdy byl, či dosud ještě nebyl testován, kdo již onemocnění prodělal, a má tak přehled o aktuálním stavu otestovaných zaměstnanců na pracovišti. CovidTestMan také usnadní přípravu všech statistik, ať už pro interní účely nebo pro vyřízení žádostí o příspěvek státu na testování.

Několik testovacích míst

Aplikace běží v cloudu a přistupovat do ní lze z jakéhokoli zařízení s připojením k internetu. Skládá se ze dvou produktů: Organizace a Testpoint. Zájemce si po přihlášení zřídí v aplikaci svou Organizaci a do ní naimportuje seznam zaměstnanců. Zde se poté přehledně schází všechny informace o provedeném testování.

Organizaci pak vytvoří a přiřadí Testpointy – místa, kde chce nechat testovat své pracovníky na onemocnění covid-19. Společnost rozprostřená do vícero objektů může Testpoint zřídit například pro každou recepci zvlášť. Funguje to ale i obráceně – například budova na jednom Testpointu může prověřovat zaměstnance z více různých firem. Uživateli mohou být nejen zaměstnanci recepce, ale také přímo zdravotnický personál. Více informací se zájemci dozvědí přímo na stránkách aplikace.

Váš názor Další článek: Zajímavý koncept. 5G sítě v budoucnu poslouží i k nabíjení IoT zařízení

Témata článku: , , , , , Unicorn, Testování, F +, Organizace, Covid, T Mobil, Zaměstnanci, Onemocnění, Aplikace