T-Mobile vrací „podpultový“ tarif. Za 11 GB dat, 100 minut a 100 SMS chce pětistovku

T-Mobile vrací „podpultový“ tarif. Za 11 GB dat, 100 minut a 100 SMS chce pětistovku

T-Mobile po čase opět vytahuje na světlo svoji „poloveřejnou“ nabídku mobilního tarifu s o něco výhodnějšími parametry, než je běžná nabídka „Můj tarif“ na webu a v prodejnách. Tento tarif sjednáte výhradně online na speciální webové stránce.

Tarif obsahuje známou sestavu 100 volných minut do všech sítí, 100 SMS a také 10 + 1 GB dat za měsíční paušál 494 Kč. Jedenáctý gigabajt čerpá uživatel po „vyzvednutí“ v mobilní aplikaci – jedná se o bonus, který operátor nabízí každý měsíc po dobu dvou let ke všem tarifům objednaným online. Po vyčerpání volných hlasových jednotek se platí vysoké sazby 3,50 Kč za minutu a 1,50 Kč za SMS.

Na podzim nabízel T-Mobile poněkud obměněnou nabídku tarifu s 200 minutami a 200 SMS, ale jen s 5 GB dat za 375 Kč měsíčně. Z nabídky jej vyřadil začátkem listopadu. Nyní do hry vrací již letitý tarif s jednoduše zapamatovatelnou aritmetikou 100 + 100 + 10 (+1), který se poprvé v poloveřejné online nabídce operátora objevil už v roce 2017. Za tři roky prakticky nezměněné parametry dokládají, jak malá je ochota operátorů jít s cenou tarifů dolů.

Jak používat aplikaci Můj T-Mobile:

Diskuze (56) Další článek: Daň za nízké ceny. Gionee do 20 milionů smartphonů instalovalo trojského koně

Témata článku: Tarify a mobilní služby, T-Mobile, SMS, Paušál, Akční nabídka, Tarif, Operátor, Nabídka, GB data, Data, Pětistovka


Určitě si přečtěte