T-Mobile začíná prodávat iPhony 13. Pro zákazníky s tarifem nabízí slevu až 7 tisíc korun

T-Mobile začíná prodávat iPhony 13. Pro zákazníky s tarifem nabízí slevu až 7 tisíc korun

T-Mobile se přidal k prodejcům, kteří od dnešního nabídnou nové iPhony 13. Prodej u operátora začíná konkrétně v 8 hodin ráno v e-shopu i na kamenných prodejnách. Na výběr budou všechny čtyři modely ve všech barvách i paměťových variantách. Ceny odpovídají těm v oficiálním Apple Storu. Pokud má zákazník u operátora paušální tarif, nebo si pořídí nový, může získat slevu až 7 tisíc korun.

Výše slevy je odstupňovaná podle toho, jaký tarif zákazník používá nebo si nově aktivuje. Nejnižší sleva 2 000 Kč odpovídá tarifu Pořád online 8 GB Plus (675 Kč měsíčně), nejvyšší sleva 7 000 Kč se váže na kompletně Neomezený tarif 5G XXL (1 575 Kč měsíčně). Výši slev u jednotlivých tarifů najdete v kompletní nabídce nových tarifů T-Mobilu. V tabulce níže uvádíme maximální výši slev u základní paměťové varianty 128 GB pro všechny čtyři modely.

Model Běžná cena Cena s nejvyšším tarifem
Apple iPhone 13 Mini 128 GB 19 990 Kč 12 999 Kč
Apple iPhone 13 128 GB 22 990 Kč 15 999 Kč
Apple iPhone 13 Pro 128 GB 28 990 Kč 21 999 Kč
Apple iPhone 13 Pro Max 128 GB 31 990 Kč 24 999 Kč

Soutěž o iPhone 13 Mini

Zákazníci můžou iPhone pořídit i na splátky bez navýšení a v případě nákupu online mají dopravu zdarma. „T-Mobile je navíc jediným mobilním operátorem v České republice, který umožňuje používat stejné telefonní číslo v iPhonu i v hodinkách Apple Watch s eSIM,“ dodává Michal Podlucký, který má v T-Mobilu na starost segment rezidentních zákazníků. 

K zahájení prodeje iPhonů 13 bude po celý pátek 24. září na šesti vybraných značkových prodejnách T-Mobile po republice probíhat soutěž o iPhone 13 Mini. Kdo by chtěl zkusit štěstí, může vyrazit v Praze na Arkády Pankrác do Magenta Experience Centra nebo do obchodního centra Nový Smíchov, v Čechách dále do obchodních center Plzeň Plaza a Palác Pardubice a na Moravě do ostravského Avion Shopping Parku nebo brněnské Galerie Vaňkovka.

Diskuze (11) Další článek: ČTÚ stvrzuje analýzou: Mobilní trh potřebuje regulaci. Operátoři jako jeden muž nesouhlasí

Témata článku: Apple, iPhone, Apple Watch, T-Mobile, Slevy, Nákup a ceny, Ceník, Apple Store, Praha, Plzeň Plaz, Čechy, Palác Pardubice, Zákazníci, Sleva, Česká republika, Výše slev, Nový Smíchov, Michal Podlucký, Arkáda Pankrác, Galerie Vaňkovka, Morava, Operátor, TarifVybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Recenze venkovní IP kamery TP-Link Tapo C310. Odolá nepřízni a vidí i ve tmě

Recenze venkovní IP kamery TP-Link Tapo C310. Odolá nepřízni a vidí i ve tmě

Kamery Tapo jsou zajímavé svou cenou, funkcionalitou, ale i jednoduchostí. Stejně je tomu i u modelu, který je určený pro provoz ve venkovním prostředí, aby vám mohl ohlídat třeba dům či chatu.

Antonín Trčálek
KameraBezpečnost
Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Chcete jednoduše ukázat známým fotky z dovolené a displej vašeho telefonu vám přijde malý? Promítněte si jej na obrazovku počítače, bez nutnosti kopírování nebo připojení přes kabel.

Jan Spěšný
SmartphoneWindows 10Android